מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 85 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

קניתי היום את וינד השחור.

לא שלא היה לבן, פשוט השחור היה יותר יפה.

לא אני קניתי, אבא שלי קנה לי בסניף אייבורי נתניה.

בגלל שלקחתי את הוינדוס באנגלית אני צריך לקבל אותו עד סוף השבוע.

בעברית היה להם כבר מוכן אבל העדפתי אנגלית.

אני מקווה שהם יעמדו במילה שלהם כי אני חייל ואני רק בסופ"ש חוזר הביתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מטומטם כמו שאתה חושב, אני לא יודע מי היבואן גם אחרי חיפוש בפורום וגוגל וHP לא עונים לי.

למה אתה חושב שככה אני חושב?(זה נשמע יותר שאתה בטוח שזה מה שאני חושב!), אז יש לי חדשות בשבילך אתה טועה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, אם מישהו צריך לשמור על צורת ההתבטאות שלו, הרי שזה אתה.-

האומנם?

ציטוט של דבריך:

דן, נהירה עיוורת אחר דגם מסויים תוך פסילה מכוונת ושקרית של דגמים אחרים היא מעשה המתאים לילדים בשכונה. אם אתה מעוניין להיות גרופי נואש של ה-M912, אז תפדל, אבל די להטעות אנשים אחרים.

המון אנשים התקינו בקלות הרד דיסק 2.5" בנפח 320GB על הווינד. יש לציין שמעשה זה כנראה יבטל את האחריות, אבל לקבוע שהדבר בלתי אפשרי זה שקר גס ומכוער.

האם צורת ההתבטאות שלך הולמת דיון תרבותי?

אתה אולי טוב בביקורת אבל חלש,מאוד חלש בביקורת עצמית.

חוץ מזה, חובת ההוכחה עלייך ולא עליי כאשר אתה זורק טענות באוויר. ה'חדשות' שהובאו על אייסר ממילא לא רלוונטיות, היות ואתה דיברת על השוואת 9" מול 10", ולא על דגם נטבוק ספציפי.-

אני ממש לא זורק טענות באוויר,אלא מצטט עובדות ידועות שהתפרסמו זה מכבר.

את שירות החובה שלי עשיתי מזמן ..

ואין עלי חובה לעשות דבר ואין עלי חובה להוכיח דבר לאף אחד.

ודבר אחרון (דן) - לשאלתך בנוגע ל7", חיפוש קל בגוגל ובאי-ביי ימצא לך שלל זרועות לנטבוקי 7" לאוטו. כנראה שאתה הוא זה שלא מחפש כראוי ועסוק בעיקר בלהמציא טענות סרקסטיות, למרות שאני מעריך את הדאגה לי ולחברה שלי.

לא תיארתי לעצמי שיש זרועות שכאלו ולכן לא טרחתי לחפש.

אני צנצנת ריבה ,אם נייד שכזה ישרוד יותר ממספר ימים ספורים את הטלטולים הנגרמים תוך כדי נסיעה ברכב בכבישי ארצנו.

לא סתם כל מכשירי ה- וה-pocketpc שמשמשים לניווט מבוססים על כרטיסי זיכרון ולא על דיסקים קשיחים.

"הטענות הסרקסטיות" הן בסך הכול שאלות לגיטימיות שבאו להמחיש את הבעייתיות בשימוש בנטבוק

כמכשיר ניווט ברכב וממש לא מובן לי מדוע אתה לוקח אותם לכיוון השלילי והאישי.

(יחד עם זאת כדי למנוע המשך פירוש מוטעה של דברי , טרחתי לשנות אותם).

הסינים מייצרים כל דבר שאפשר למכור,גם בובות גומי גונחות עם וואקום אימתני,

אבל עדיין זה לא אומר שאני הולך לקנות אחת רק מפני שהיא נמכרת ב-eBay

כך גם הקומבינציה שהצעת ,של נייד היושב על זרועות מיוחדות ברכב.

פשוט לא פרקטי ,יקר ולא יאריך חיים כאשר בפחות מחצי מהעלות,ב-400 שקל ניתן לקנות מכשיר יעודי לרכב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את ה WIND U100!

מהתרשמות ראשונית (כבר כמה שעות שאני עובד איתו) הוא ממש ממש נח.

הטאצ'פד טוב למדי (אני לא מכיר יותר מידי טאצ'פדים כן..)

הסאונד סביר למחשב נייד, ועם אוזניות שומעים ממש ממש טוב.

המקלדת די נוחה ול WI-FI יש קליטה מצויינת.

הבלוטוס עושה קצת בעיות אבל זה תמיד קורה לי גם במחשב הנייח שלי.

עוד לא שיחקתי משחקים או אימצתי את המחשב יותר מידי חוץ מהתקנת כל מיני תוכנות (שבכבדה בהם 2003 וההתקנה הייתה מהירה מאוד!!)

הופתעתי לגלות שהמחשב בא עם גרסת נסיון של 2007. לא כבד מידי למחשב כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 - העובדות לכאורה שאתה מתבסס עליהן כלל אינן תואמות את המציאות, ותשתי מלהציב מראה אל מול עינייך. אומנם איני עושה זאת בשבילך אלא למען היושר המקצועי ולטובת קוראי הת'רד, אך כמדומני הבהרתי את נקודתי ולכן אני שם סוף להתנצחות המיותרת הזאת.

איתי - מצחיק לחשוב שאני קיבלתי את הווינד ביום שני ועדיין אין לי איתו אפילו כמה שעות עבודה. אפילו לא שמתי לב שהוא מגיע עם אופיס ;). בכל מקרה תתחדש. מהמעט ששיחקתי עם המערכת הרי שהיא דורשת עוד אופטימיזציה. אני ממליץ לך בחום להשתמש באוברקלוק האוטומטי שבביוס, ולעבור לעיצוב הקלאסי של כדי להוריד עומס מיותר.

גם אכן, כפי שאמרת, מומלץ לעבור לתוכנות קלות יותר. פיירפוקס, פוקס רידר(או איך שקוראים לזה. במקום אקרובט), וכו'.[br]פורסם בתאריך: 30.01.2009 בשעה 10:20:28

אגב. עלה לי רעיון.

אני ממליץ בחום לכל מי שיודע ויכול, לרשום כאן שמות של תוכנות חלופיות(לחלונות ועדיף חינמיות) שהינן קלות בהרבה ולא יעמיסו על המערכת. אם תתגבש כאן רשימה נאה, אני ארכזה ואוסיפה להודעה הראשונה בת'רד האינסופי הזה.

ניתן גם לרשום טיפים על כיצד לשפר את ביצועי המערכת, בין אם באמצעות כיבוי Services, או חזרה לממשק הקלאסי וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת חושבב מהאוברקלוק הזה.

זה יוריד לי את האחריות ויקצר את חיי המעבד, לא?

בינתיים לא נתקלתי בקשיים להריץ ישומים שאני צריך.. אולי בעתיד אחשוב על זה.

שיחקתי משחקים ישנים כמו RA2 ו UNREAL.. התקנתי Photoshop CS3 והכל עובד חלק.

ברור שמחקתי את האקרובט והאופיס ועברתי לתוכנות יותר קלות..

מצאתי שגם לי יש Touchpad של synaptics והורדתי את התוכנה מהאתר שלהם. היא ממש עוזרת ועושה את כל העבודה עם מחשב כזה קטן לנוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

בגירסת החדשה ש מספקת ישנה אפשרות להעלות את מהירות השעון באחוזים (8,16,24 %)

בעת עבודה בוינדוס אפשר ללחוץ על שילוב של Fn+F10 ולכבות/להדליק את מצב ה "TURBO".

זה בעצם OVERCLOCKING למעבד והשאלה היא האם זה מבטל את האחריות? הרי זה פיצ'ר רשמי של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

בגירסת החדשה ש מספקת ישנה אפשרות להעלות את מהירות השעון באחוזים (8,16,24 %)

בעת עבודה בוינדוס אפשר ללחוץ על שילוב של Fn+F10 ולכבות/להדליק את מצב ה "TURBO".

זה בעצם OVERCLOCKING למעבד והשאלה היא האם זה מבטל את האחריות? הרי זה פיצ'ר רשמי של .

הFN 10 מכניס את המחשב למצב שמירת חשמל (מוריד בהירות ואני משער שמנמיך את המהירות שעון, ככה שזה למעשה עושה DECLOCKING ולא OVER), יכול להיות שאם נוגעים באוברקלוקינג הזה בביוס אז הכפתור משנה את תפקידו לטורבו/רגיל, לא יודע =p

חשוב לציין שלמצב שמירת סוללה הזה קוראים TURBO Battery אז לא להתבלבל בין הטורבו הזה לטורבו של xD

ואין לי מידע לגבי האחריות במקרה שנוגעים בהגדרות , אבל להכניס ל"טורבו באטרי" ממש לא נראה לי מוריד אחריות.

שאלה משלי:

נסיתי את שתי השיטות לגלילה כדי למצוא איזה טאצפד יש לי ואף אחד לא עבדה, מה זה אומר?

ואיזה דריבר הורדת כדי לשפר את התפקוד ובמה זה שיפר? =פ

----------------

Now playing: Transatlantic - Stranger In Your Soul

via FoxyTunes

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...