מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 84 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

האינטרס שלך הוא להוכיח את צדקתך, בעוד שמדובר למעשה בהעדפה אישית שלך ותו לא.--

עזוב אותך מהגישה הצינית,תוקפנית וחשדנית,זה פשוט לא לעניין.

אין לי שום אינטרסים What's so ever.

אני יותר מדי "זקן" בשביל משחקי אגו מטופשים וילדותיים.

אין לי בכלל NETBOOK כך שאני לא "נגוע במחלה" הישראלית של :

"שלי גדול\טוב\חזק יותר",

הדיון בפורום חסך ממני קנייה של דגמים שבדיעבד הייתי מאוד מצטער אם

הייתי רוכש אותם.

אני דווקא מודה לאותם חברים כאן שביקרו אותי והצביעו על החסרונות של אותם

Netbooks שהיו בזמנו הפייבורוטים שלי ,איזה 100 דפים קודם בשרשור הזה.

חיפשתי בגוגל על נתוני המכירות שדיברת עליהם ולא מצאתי דבר. בכל מקרה, המציאות היא שרוב הנטבוקים הם בגודל 9" כיום, ולכן ההשוואה לא במקום(אם כי אני עדיין מטיל ספק רב בנתונים שאתה מציג, שהינם כאמור ללא שום אסמכתא).-

זה רק אומר שלא חיפשת מספיק טוב,זה הכול.

האמת שכשנודע לי שאייסר השאירה אבק למתחרות שלה,אני קצת התפלאתי מפני שדווקא

חשבתי שסידרת EEE תהיה המובילה במכירות .

מתברר שלרוב האנשים יש יותר שכל ממה שהערכתי והם העדיפו לחכות למוצר יותר בשל

כמו ONE מאשר הסדרות 701,900,901 מבית אסוס שהיו נגועות במחלות ילדות

מביכות למדי (מסך קטן מדי\מעבד סלרון שותה חשמל\נפח ssd מגוחך ולא פרקטי).

ה-one בינוני למדי אבל הוא נותן מקסימום תמורה לכסף עם מינימום חסרונות.

בודאי שיש נטבוקים עדיפים יותר אבל הם סובלים מגודל מגושם \משקל גדול יותר\מחיר יקר.

אגב, המוצר של ה7" בהחלט מאוד מעניין. הוא יכול לשמש כנטבוק משני וכ- רחב מימדים לאוטו.שווה לשקול לרכוש את המוצר הזה, אך לא כתחליף לנטבוק 9-10" ובוודאי לא כתחליף למחשב נייד.--

תסביר לי בבקשה איך אפשר להשתמש בנטבוק רגיל כ- לרכב

היכן בדיוק אפשר למקם אותו ?

על הרגליים של הנוסע שיושב ליד הנהג ? או בהעדר נוסע ,על המושב שמשמאל לנהג?

איך בדיוק אפשר לנהוג במצב שבו צריך להסיט את המבט שמאלה כל הזמן על הנטבוק שמונח על המושב?

זה ממש לא פרקטי.

.

[br]פורסם בתאריך: 24.01.2009 בשעה 14:41:11

לא התעמקתי בדגמים עם אקספרס קארד ולכן איני בקיא בנושא. בכל מקרה, לא הייתי רוכש את ה2133 אלא ממתין ל2140.

ה- NC10 נחשב לנטבוק איכותי במיוחד עם כרטיס ExpressCard(אם זכרוני אינו מטעני), שווה לך לבדוק אותו, למרות שהוא נמכר בארץ במחיר אבסורדי לחלוטין.

-אין שום סיבה לשלם מחיר כל כך יקר אם בסך הכול הדרישה הבסיסית היא ל- ExpressCard.

הפוגיטסו נותן את זה במחיר זול מאוד והוא זמין לקנייה מיידית ברשת מחסני חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דן, אם מישהו צריך לשמור על צורת ההתבטאות שלו, הרי שזה אתה.

חוץ מזה, חובת ההוכחה עלייך ולא עליי כאשר אתה זורק טענות באוויר. ה'חדשות' שהובאו על אייסר ממילא לא רלוונטיות, היות ואתה דיברת על השוואת 9" מול 10", ולא על דגם נטבוק ספציפי.

ל-Sere שתיקן אותי, תודה. חששתי שמה התבלבלתי בין הNC10 ללנובו S10.

ודבר אחרון (דן) - לשאלתך בנוגע ל7", חיפוש קל בגוגל ובאי-ביי ימצא לך שלל זרועות לנטבוקי 7" לאוטו. כנראה שאתה הוא זה שלא מחפש כראוי ועסוק בעיקר בלהמציא טענות סרקסטיות, למרות שאני מעריך את הדאגה לי ולחברה שלי.

[br]פורסם בתאריך: 24.01.2009 בשעה 23:32:20

דבר נוסף - למי ששאל על זמן הסוללה של הווינד. אין לי נתונים מדוייקים, אך גם עם סוללת 6 תאים הוא לא מהנטבוקים החזקים בנושא. ה- NC10 הוא כנראה החזק ביותר - הבטרייה שלו היא 5200 ולא 4400, וגם ניהול צריכת החשמל יעילה במיוחד שם. בכל מקרה, שווה לך להסתכל על נטבוקים אחרים(ולא הווינד) אם זמן הוא ממש קריטי בשבילך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש הבדל משמעותי ומורגש למדי בין מעבד VIA לאטום אם אתה מתכוון להריץ ומעלה.

פוג'יטסו סימנס עם מעבד אטום וחריץ אקספרס אתה מוצא במחסני חשמל בפחות מאלפיים שקל עם אחריות של 3 שנים בבית הלקוח,

רק קח בחשבון שזהו נטבוק ביניוני למדי אם כי עושה את העבודה .

אשמח אם תתן פרטים לגבי המודם הזה של ,כמו מחיר,דגם,חברה ותנאי ההצטרפות .

קראתי את המפרט של הפוג'יטסו סימנס, למה הוא בינונו למדי ? שמתי לב שרק ההרדדיסק שלו בנפח יחסית קטן.

המודם של הוא AirCard 880 ממשק ExpressCard מהירויות 2.8 הורדה, 1.2 העלאה, עלות של 139 ש"ח לחודש .

מישהו יודע מתי ה2140 אמור לצאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך מיוחד ב 2140? בנתונים היבשים אני רואה שהוא כמו ה WIND.

לא חשוב לי ממש ניודות עם ה WIND, הוא יהיה מחשב קטן שאקח לצבא.. הוא יעביר לי קצת את הנסיעות באוטובוס..

4 שעות עבודה יהיו לו?

עדיף לחכות ל 2140 או לקנות את ה WIND עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 שעות אתה אמור לקבל עם 6 תאים. יש לציין שגם אני ניזון ממידע ברשת. נכון לעכשיו אין ברשותי נטבוק.

-----------------

קצת על הניסיון המר שלי נכון לעכשיו:

לצערי הרב, החשש הגדול ביותר שלי היה לרכוש את ה-Wind שמיובא בלעדית ע"י אייבורי. לפני קרוב לשבועיים ביצעתי הזמנה, לאחר שנאמר לי בפירוש שהמוצר זמין במלאי. בסמוך להזמנה הממשית נטען כי מגיע משלוח חדש, שיכיל את דגמי ה-Wind 2. שטות גמורה לכל מי שתוהה, מדובר עדיין בדגם ה-U100, רק עם שני ג'יגה זיכרון ותו לא.

הסכמתי להמתין עד יום ראשון(ההזמנה בפועל נעשתה ביום רביעי ואז נתבקשתי להמתין, למרות שכבר בשלישי נאמר שהמוצר במלאי וזמין מיידית). יום ראשון הגיע, ונתבשרתי שייקח עוד יום אחד למלאי להגיע, אז חיכיתי. ביום שני התקשרתי שוב, וגיליתי שנית שאין את המוצר במלאי, והצפי הוא רק ליום חמישי(לאחר מכן התקשרו להודיע שייתכן ויהיה מוכן רק בשישי, אך בשום מקרה לא יאוחר משישי הזה).

בחמישי התקשרתי שוב, רק כדי לשמוע את אותה תשובה שלילית. עם זאת, נאמר לי שהמשלוח הגיע למחסני אייבורי ורק נשאר לארגן את הלוגיסטיקה בשליחה לסניף הקרוב אליי, או שילכו 'לקראתי' וישלחו ישירות אל ביתי ביום למחרת(כלומר, יום שישי, כפי שהובטח בפעם השלישית).

לכן, לאחר דחיות וסיפורים רבים, בשישי התקשרתי לשאול מתי יגיע המחשב. פתאום הגרסה שונתה, ונאמר שבכלל אין במלאי מחשבי Wind (בצבע לבן) ושהמשלוח מחו"ל עדיין לא הגיע(אני שב ואומר שרק ביום שלפני אמרו שהמלאי התעדכן וזמין).

סבלנותי פקעה כצפוי, ודרשתי לקבל במיידית לפחות מחשב Wind עם 1 ג'יגה זיכרון, שנאמר בטרם ביצוע העסקה שהוא קיים במלאי אך כדאי להמתין 'יום יומיים' לדגמי Wind 2. דגמים שכאמור אינם מוזכרים או קיימים באתר , כי הרי מדובר בסה"כ בתוספת של ג'יגה .

כמובן שהתשובה הייתה שלילית גם הפעם, ונאמר בפירוש שאין ניידי Wind לבנים במלאי.

היום התחיל שבוע חדש, וחוץ מתשובה לקונית שהמחשב עדיין לא הגיע(כאשר התקשרתי למוקד המכירות) והבטחה שיחזרו אליי(דבר שלא קרה עדיין), אין חדש תחת השמש.

חבל, ההפסד כולו שלהם. אני תכננתי לכתוב ביקורת רחבת היקף על המוצר לטובת הכלל, כולל מבחני ביצועים ויכולות פרקטיות בשימוש יום יומי. מעבר לעובדה שכעת אנו עמוסים בביקורות אחרות, הרי שלדעתי האישית לטיב השירות (בפרט כשמדובר במחשב או מוצר צרכני כלשהו) משמעות חזקה בהרבה מאשר להבדל כמותי של כמה אחוזים בביצועים, לטוב או לרע.

את ההחלטה על כך אני אשאיר עבורכם כמובן, אך רק רציתי לשתף אתכם בניסיוני שלי. אולי זה יעזור לכם בשיקוליכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מטורטר שבועיים. וזו עוד יחידה שתוכננה לשמש כביקורת. מבלי להרחיב רק אציין שלרוב אנו לא נוטים לבצע ביקורות על מוצרים שנרכשו באופן אישי ע"י אחד מחברי הצוות, אך בשל ההענות הרבה וחוסר המידע בעברית גיליתי רצון באופן אישי לדחוס כתבה על המוצר.

חבל, אך זה כבר לא ייצא לפועל, לפחות לא בשלב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שלי עם יבואנים, הכי טוב להרים טלפון וזהו.

צרפתי 2 לינקים עם טלפונים של HP

http://welcome.hp.com/gms/il/he/contact/office_locs.html

http://h41123.www4.hp.com/contact/ServiceCenters.html

גילו נאות: אני לא סובלת את ואת המוצרים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...