מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 83 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכל המתעניינים, פריט מעניין שמצאתי למכירה:

http://www.officedepot.co.il/catalog/catalogSku.do;jsessionid=0000xh7-qfEuPeS-nLQ3dHrl2h_:12bbi68k5?id=4151361&pr=SP5&N=2

במחיר הזה אני ממש מתלבט אם לקנות או לא. מכשיר חביב להתקין עליו ולהתחבר איתו לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו מתעסקים בשטויות... עדיף תגידו איך ה-WIND (ובעצם כל אחר) עם של 6 תאים (יאנו בולטת מאחורה)...

שמעתי איפשהו שזה נוח כי זה כמ ו"ידית", יש דעות אחרות?

עוד קטע... לפי התגובות ברשת, ויסטה רצה בצורה יעילה יותר על ה-WIND (לא בדקתי אבל שוקל), מישהו ניסה 7?

אגב 2140 יימכר במחיר נמוך כנראה, בסביבות ה-500 וקצת... הייתי לוקח אותו :smile1:

ו-דודיפלצת זה פריט ישן כבר, והוא ממש לא מעניין... מריץ VIA שבקושי מצליחה להדליק לך את החלונות... מיילא אם היה מגיע עם המעבדים החדשים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקולים הללו קשורים בטעם אישי. מבחינתי מסך 9" הוא קטן מדי מכדי שאסכים לסבול אותו גם בעבודה של דקות ספורות. ומבחינת ניידות? נו באמת, כל הנטבוקים קלים וקטנים. ניידות שכזו לא הייתה קיימת עד לפני כשנה-שנה וחצי.

אני מסכים עם גיא.

מסך קטן יותר מ10 אינץ כבר נראה לי קטן מידי.

ואישית, הוינד שלי נכנס לתיק כאילו היה ספר לימוד =פ

אם תטרחו לבדוק את נתוני המכירות אתם תגלו שהדגמים בגודל 9 השאירו את הדגמים בגודל 10 (וגם את גודל 7 הלא פרקטי באמת)

הרחק מאחור,ואני מדבר על פער המתבטא במיליונים של יחידות.....

(תתעלמו מהיקף המכירות בארץ מפני שזאת לא אינדיקציה לכלום היות ובמשך תקופה ארוכה ה-netbook היחידי שהיה זמין ללקוח

ובמחיר סביר היה ה-wind שאייבורי הביאה לארץ במהלך שיווקי חכם).

מעניין גם לגלות שאייסר עם הדגם שלה- one מובילה בפער גדול מאוד על כל שאר המתחרות ואותי זה ממש לא מפתיע.

היא השכילה לשלב כמה יתרונות במכשיר אחד שקסם למרבית הלקוחות :

משקל של 950 גרם עם סוללת 3 תאים.

מקלדת הרבה פחות צפופה מ-EEE שמאוד דומה למקלדת של ה-wind .

מסך 9 שהוא מצד אחד מספיק לכמעט כל הצרכים ומצד שני הוא מספיק קטן על מנת לא לפגוע בקומפקטיות.

דיסק קשיח בגודל נורמאלי(בניגוד ל-4-20 גיגה של סידרת EEE ).

סוללות 6 תאים לכל אלו שהיה חשוב להם זמן עבודה ארוך (ניופאן הביאה רק דגמים עם סוללות 3 תאים ובכך הם עשו גול עצמי

והרסו את יכולת התחרות של ה- one בארץ).

אבל בסופו של דבר זה החלטה סובייקטיבית ואין כאן מצב של נכון\לא נכון.

לי כמו למרבית האנשים, הניידים בגודל 10 מגושמים מדי והסיכוי שאני אסחב איתם שואף לאפס.

9 מבחינתי זה אידיאלי מבחינת קומפקטיות מצד אחד ופרקטיות מצד שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו-דודיפלצת זה פריט ישן כבר, והוא ממש לא מעניין... מריץ VIA שבקושי מצליחה להדליק לך את החלונות... מיילא אם היה מגיע עם המעבדים החדשים שלהם.

לא צריך להגזים, בכל זאת מוכרת כמה מחשבים עם המעבדים האלה (לא הרבה... אבל מוכרת) ואני חושב ש-900 שקל נותנים תמורה הולמת למחיר.

dan79 - קצת קישורים לגבות את מה שאתה טוען לא יזיקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודיפלצת, אני מסכים עם Dan79, שמעתי מכמה מקורות שהם באמת מכרו הרבה עם Aspire one...

משום מה, אנשים אהבו אותו... (מצטער לא מוצא לינק רלוונטי).

אבל מה שמוכרים הרבה לא בהכרח אומר שזה מוצר טוב... לא להתבלבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ..

אני מעוניין לקנות את המיני של 2133, השאלה שלי היא האם מישהו יודע מתי ה2140 אמור לצאת ?

האם כדאי להמתין לו או לקנות כבר היום את ה2133 ?

האם יש הבדל רציני בין המעבד של VIA ב2133 לבין המעבד של ב2140 ?

וללא קשר, מה הקניה הכי טובה בשוק הNetbookים, כל עוד אני צריך ExpressCard למודם של ?

תודה לכולם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להגזים, בכל זאת HP מוכרת כמה מחשבים עם המעבדים האלה (לא הרבה... אבל מוכרת) ואני חושב ש-900 שקל נותנים תמורה הולמת למחיר.

dan79 - קצת קישורים לגבות את מה שאתה טוען לא יזיקו.

תראה המחיר באמת מצחיק ואם אתה מסתפק בלינוקס אז זה אחלה.

אבל הבעייה העיקרית זה מסך בגודל 7.

אתה לא תוכל לגלוש מבלי לגלול כל הזמן גם לרוחב על מנת לראות את מלוא גודל הדפים.

האמן לי שזה מספיק מתיש לגלול לאורך ,גם כך.

הקיצר עזוב אותך מזה,בפחות מ-300 דולר מ-ebay אתה מביא one בגירסת לינוקס עם SSD מובנה של 8 גיגה .

תוסיף עוד כרטיס SDHC מהיר בנפח של 16 גיגה בעלות של פחות מ-150 שקל ואתה מסודר.

אהה ,אין לי שום כוונה לספק קישורים משום שבחיפוש קצר אתה מגיע ישירות למידע בעצמך.

אין לך שום סיבה להטיל ספק במה שאני אומר וזאת משום שאין לי שום אינטרסים ניסתרים בדיון הזה, שאני שותף לו מהדף

הראשון שהוא התחיל.....

שלום לכולם ..

אני מעוניין לקנות את המיני של 2133, השאלה שלי היא האם מישהו יודע מתי ה2140 אמור לצאת ?

האם יש הבדל רציני בין המעבד של VIA ב2133 לבין המעבד של אינטל ב2140 ?

וללא קשר, מה הקניה הכי טובה בשוק הNetbookים, כל עוד אני צריך ExpressCard למודם של סלקום ?

תודה לכולם !

אכן יש הבדל משמעותי ומורגש למדי בין מעבד VIA לאטום אם אתה מתכוון להריץ ומעלה.

פוג'יטסו סימנס עם מעבד אטום וחריץ אקספרס אתה מוצא במחסני חשמל בפחות מאלפיים שקל עם אחריות של 3 שנים בבית הלקוח,

רק קח בחשבון שזהו נטבוק ביניוני למדי אם כי עושה את העבודה .

אשמח אם תתן פרטים לגבי המודם הזה של ,כמו מחיר,דגם,חברה ותנאי ההצטרפות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטרס שלך הוא להוכיח את צדקתך, בעוד שמדובר למעשה בהעדפה אישית שלך ותו לא.

חיפשתי בגוגל על נתוני המכירות שדיברת עליהם ולא מצאתי דבר. בכל מקרה, המציאות היא שרוב הנטבוקים הם בגודל 9" כיום, ולכן ההשוואה לא במקום(אם כי אני עדיין מטיל ספק רב בנתונים שאתה מציג, שהינם כאמור ללא שום אסמכתא).

אגב, המוצר של ה7" בהחלט מאוד מעניין. הוא יכול לשמש כנטבוק משני וכ- רחב מימדים לאוטו.שווה לשקול לרכוש את המוצר הזה, אך לא כתחליף לנטבוק 9-10" ובוודאי לא כתחליף למחשב נייד.

[br]פורסם בתאריך: 24.01.2009 בשעה 14:41:11

שלום לכולם ..

האם יש הבדל רציני בין המעבד של VIA ב2133 לבין המעבד של אינטל ב2140 ?

וללא קשר, מה הקניה הכי טובה בשוק הNetbookים, כל עוד אני צריך ExpressCard למודם של סלקום ?

תודה לכולם !

לא התעמקתי בדגמים עם אקספרס קארד ולכן איני בקיא בנושא. בכל מקרה, לא הייתי רוכש את ה2133 אלא ממתין ל2140.

ה- NC10 נחשב לנטבוק איכותי במיוחד עם כרטיס ExpressCard(אם זכרוני אינו מטעני), שווה לך לבדוק אותו, למרות שהוא נמכר בארץ במחיר אבסורדי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ,אין לי שום כוונה לספק קישורים משום שבחיפוש קצר אתה מגיע ישירות למידע בעצמך.

אין לך שום סיבה להטיל ספק במה שאני אומר וזאת משום שאין לי שום אינטרסים ניסתרים בדיון הזה, שאני שותף לו מהדף

הראשון שהוא התחיל.....

נהוג לצרף קישורים להצהרות שכאלה, לא רמזתי שיש לך אינטרסים נסתרים אבל גם אני, כמו GGuyZ, לא הצלחתי למצוא נתוני מכירות של נטבוקים.

אם כבר קראת כתבה שמראה, קשה לך לעשות copy & paste? הרי אני לא רשמתי פה "אפשר לקנות נטבוק ב-900 שקל, תחפשו בגוגל". צירפתי קישור כי כך נהוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקולים הללו קשורים בטעם אישי. מבחינתי מסך 9" הוא קטן מדי מכדי שאסכים לסבול אותו גם בעבודה של דקות ספורות. ומבחינת ניידות? נו באמת, כל הנטבוקים קלים וקטנים. ניידות שכזו לא הייתה קיימת עד לפני כשנה-שנה וחצי.

לגמרי מסכים.

הטעם האישי שלי למשל גורם לי לייחל ל- 12" במשקל קילו וקצת ובמחיר של ווינד. אני על 12" כרגע ונראה לי בלתי אפשרי לרדת מזה לצורך צפייה והקלדה ממושכת (כי לא כולם משתמשים בנטבוקים בדיוק כפי שדן79 משתמש בהם..), מבחינת נוחות צפייה (ולא נוחות סחיבה) אני 'מקנא' בבעלי ה- 14"/15". אבל אני גם לא משלה את עצמי שמה אני רוצה זה מה שכולם רוצים או צריכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ..

האם יש הבדל רציני בין המעבד של VIA ב2133 לבין המעבד של ב2140 ?

וללא קשר, מה הקניה הכי טובה בשוק הNetbookים, כל עוד אני צריך ExpressCard למודם של ?

תודה לכולם !

אני לא ממליץ לקחת מעבד שהוכח שהוא חלש משמעותית מהאטום. הביצועים של ה VIA פשוט לא מספיק טובים.

אין ל NC10 חריץ של expresscard.

הנטבוקים היחידים עד כה שמגיעים איתו הם הלנובו S10, הגיגהבייט M912 והאסוס N10E/J.

ה 2140 יוצא בשתי וריאציות שעם שתיהן יש לי בעיה, אחת עם רזולוציה 1024x576 והשניה עם 1366x768.

עם הראשונה מישהו שם נפל על הראש והחליט שרזולוציה ביחס 16:9 חשובה משום מה יותר משטח עבודה והחליט להקטין אותו :screwy: (אחרי שכבר הסטנדרט של 1024x 600 נחשב מעט בעייתי).

בשניה ה DPI פשוט גבוה מדי על מסך כזה קטן. זה יהיה נהדר במשחקים וסרטים אבל גרוע מאוד בגלישה, עריכת מסמכים וכו' -זו דעתי האישית אבל נחיה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודיפלצת, ביקשת קישורים, אז מצאתי כמה על ACER.

אני אישית לא אוהב אותו, סתם שילוב של חוסר נוחות שקיים ב-EEE700 וב-900, עם כיעור וסירוס מסיבי, אבל בבקשה -

כאן מדברים על זה:

http://www.digitimes.com/news/a20081103PD202.html

וכאן:

http://www.techspot.com/news/32320-Acer-seeks-to-become-number-one-netbook-maker-in-2009.html

פה מזכירים את זה, והאתר הזה באמת לא תלוי באף אחד:

"they’ve actually become the number one netbook brand on the planet in 2008"

http://jkontherun.com/2009/01/23/acer-bets-on-10-inch-netbooks-guarantees-7-hour-battery-life/

אגב מתי אתה כבר קונה? ממליץ בחום על 2140 שיוצא החודש או חודש הבא, באמת שילוב מנצח של בניה איכותית, מחיר נמוך (נמוך בהרבה מ-2133 וביצועים סבירים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...