מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 82 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

gorilla .

לסגור את המחשב על ציר ולהוציא את המקלדת חזרה בכל רגע זה פתרון גרוע בהרבה, ולא מתאים לעבודה שוטפת(אלא ליישומים גראפיים, וכו'). במצב הרגיל כשמתעייפים אפשר לעבור לעכבר או לגוון מעט.

אחרי השקעת מחשבה בסוגייה הגעתי למסקנה שאני לא מסכים איתך.

בעת גלישה אקראית כאשר אין צורך כמעט להקליד,אפשר בשקט להסתדר עם המקלדת הוירטואלית על המסך

וכאשר יש צורך בהקלדה משמעותית אז אפשר לחזור תוך 2 שניות לתנוחה המסורתית של המסך.

(אני מדבר כמובן על ה-m912m ).

ברשותי ה N10E.

השאלה הראשונה היא מוזרה מעט... בוודאי שחשבתי על כך וזה אחד היתרונות של המחשב הזה אבל כרגע אין לי שימוש דחוף לאף אחד מההתקנים שמנית.

השימוש העיקרי שאני רואה בו הוא למטרות שדרוג הקישוריות בין אם זה מודם סלולרי, תמיכה בתקן WIMAX, N או כל דבר אחר שיתפוס בעתיד.

-ככול הידוע לי ,יש לך תמיכה מובנית בתקן wifi-N

לגבי השאלה השניה התשובה היא לא. אני די מרוצה מה N10E (אין לי צורך בכרטיס הגרפי הנוסף) ויחד עם הצורב החיצוני והעכבר שנילוו אליו הוא עדיין נשאר העיסקה הטובה ביותר.

-נו טוב ,כנראה שאתה לא והצרכים שלך שונים משלי....

אם לא הוא הייתי הולך על ה 1000H או על ה NC10 (שלא בטוח ששווה את המחיר הנוסף שגובים עליו בארץ).

אני רואה שאתה מתעניין בטאבלטים... בטח ידוע לך שאסוס הציגה עכשיו ב CES שני דגמי בדומה ל M912, אחד של "8.9 והשני

של "10 וכן שדרוגים שונים של הנטבוקים הקיימים וכמו שאני מכיר את השוק אני מאמין שהם הולכים להופיע ממש בקרוב שיצאו עוד כמה חודשים... ::)

HP מוציאים בפברואר-מרץ גירסת "10 של המיני 2133, כולל רזולוציה גבוהה (1366x768, לא בטוח שאני בעד, על מסך כזה קטן) שאמנם לא אבל עם איכות בניה אולי הטובה ביותר.

אז אם חיכית עד עכשיו תוכל אולי לחכות עוד טיפה ולבחור מהגל הבא...

-תודה ,האמת שלא שמעתי על דגמי טאבלט מבוססי ATOM מבית .

בכלל החלום הרטוב שלי זה 901 בתצורת tablet ומסך מגע יחד עם בגודל ניסבל של 30 גיגה לפחות.

סידרת המיני של HP בכלל לא באה בחשבון מבחינתי וזאת משום שמדובר במעבדים של via,שהם כידוע חלשים משמעותית ממעבדי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תנו לי כמה ימים ואני אסיים את הממשק החדש לM912 שלי.

ואז נראה כמה הוא לא שימושי במצב ..

כמה אנשים שראו קצת מצורת העבודה החדשה פשוט שיחקו עם המחשב שעות.

הממשק הולך להתבסס על המון אקונים שירכזו כמה פעולות ובניה חדשה של התכונות בגרפיטי להתממשקות ואינטגרציה יותר טובים.

חוץ מזה הכפתורים HOME END PGUP PGDN התחלפו במקום עם F9 - F12 והתוצאה היא נוחות אדירה בהקלדה. סוף סוף לא צריך FN בשביל לעשות END :yelclap:

בקיצור לשאלתכם.. לא מחליפה את המחשב, בחריץ הPCI-E אני רוצה לשים מודם סלולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גבול היכולת של מחשב כמו WIND שמוכרים בIVORY?

PHOTOSHOP יכול לעבוד עליו?

VISUAL STUDIO יכול לעבוד עליו בצורה חלקה?

אני יודע שגודל המסך לא הכי אידיאלי לתוכנות כאלו, אבל לאחרונה חשבתי על לקנות מחשב נייד רגיל שיהיה טוב לכל השימושים.

היום חשבתי על לקנות 2 מחשבים. מחשב נטבוק קטן ב2500 ש"ח, ועוד מחשב נייח ב4000 ש"ח.

את הנטבוק הקטן אני אקח לצבא, והשימושים שלו יהיו קצת סרטים, אינטרנט, קצת תיכנות ואולי גם קצת פוטושופ..

המחשב הנייח יהיה לסרטים משחקים וכל שאר הדברים שאני לא אוכל לעשות בנטבוק..

עריכה:

קראתי עכשיו הודעה של מישהו בפורום בחו"ל שהוא שינה את הדיסק קשיח ל SSD ובדק את הזמני עליה של כל מיני תוכנות.

הוא ניסה את זה על U90.. הU100 יש עוד ג'יגה .

הוא בדק את PHOTOSHOP CS3 וגם VISUAL STUDIO 2008.. המהירות עליה של התוכנות לא ממש רלוונתית לגבי, העיקר שהם ירוצו ואני אוכל לקמפל תוכניות בזמן סביר ולא כמה שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גבול היכולת של מחשב כמו WIND שמוכרים בIVORY?

PHOTOSHOP יכול לעבוד עליו?

VISUAL STUDIO יכול לעבוד עליו בצורה חלקה?

אני יודע שגודל המסך לא הכי אידיאלי לתוכנות כאלו, אבל לאחרונה חשבתי על לקנות מחשב נייד רגיל שיהיה טוב לכל השימושים.

היום חשבתי על לקנות 2 מחשבים. מחשב נטבוק קטן ב2500 ש"ח, ועוד מחשב נייח ב4000 ש"ח.

את הנטבוק הקטן אני אקח לצבא, והשימושים שלו יהיו קצת סרטים, אינטרנט, קצת תיכנות ואולי גם קצת פוטושופ..

המחשב הנייח יהיה לסרטים משחקים וכל שאר הדברים שאני לא אוכל לעשות בנטבוק..

עריכה:

קראתי עכשיו הודעה של מישהו בפורום בחו"ל שהוא שינה את הדיסק קשיח ל SSD ובדק את הזמני עליה של כל מיני תוכנות.

הוא ניסה את זה על U90.. הU100 יש עוד ג'יגה זכרון.

הוא בדק את PHOTOSHOP CS3 וגם VISUAL STUDIO 2008.. המהירות עליה של התוכנות לא ממש רלוונתית לגבי, העיקר שהם ירוצו ואני אוכל לקמפל תוכניות בזמן סביר ולא כמה שעות.

בטור בעל של WIND 100U (עם הרחבה ל2 גיגה זיכרון) אני יכול לאמר שאין בעייה עם הvisual studio אבל חשוב לציין שאני גם לא עשיתי איתו שום שימוש כבד, רק תוכנות פשוטות.

Photoshop לא ניסית וגם נראה לי יהיה קצת מעצבן לעבוד איתו על מסך כזה קטן, אבל לך תדע =p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הדיסק הקשיח הכי גדול שיכול להתאים לבייבי שלי? M912X

320giga sata 2.5.

יתכן שתיצטרכי לעשות עידכון ביוס מפני שמדובר בדגם יחסית ישן בסידרה.

אגב,טובי הטכנאים ברשת IVORY ניסו להתקין דיסק 250giga סטנדרטי ב-wind ולא הצליחו....

אני יודע ממקור ראשון שהם קבעו פה אחד שלא ניתן בשום פנים ואופן להתקין דיסק קשיח יותר גדול מ-160 גיגה על ה-wind .

כמה שזה ממש לא מפתיע אותי :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, נהירה עיוורת אחר דגם מסויים תוך פסילה מכוונת ושקרית של דגמים אחרים היא מעשה המתאים לילדים בשכונה. אם אתה מעוניין להיות גרופי נואש של ה-M912, אז תפדל, אבל די להטעות אנשים אחרים.

המון אנשים התקינו בקלות הרד דיסק 2.5" בנפח 320GB על הווינד. יש לציין שמעשה זה כנראה יבטל את האחריות, אבל לקבוע שהדבר בלתי אפשרי זה שקר גס ומכוער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, נהירה עיוורת אחר דגם מסויים תוך פסילה מכוונת ושקרית של דגמים אחרים היא מעשה המתאים לילדים בשכונה. אם אתה מעוניין להיות גרופי נואש של ה-M912, אז תפדל, אבל די להטעות אנשים אחרים.

המון אנשים התקינו בקלות הרד דיסק 2.5" בנפח 320GB על הווינד. יש לציין שמעשה זה כנראה יבטל את האחריות, אבל לקבוע שהדבר בלתי אפשרי זה שקר גס ומכוער.

אני ממש לא מבין על מה אתה מבסס את ההאשמות שלך.

תקרא טוב מה שרשמתי ,אני ממש לא FANBOY \גרופי של אף חברה ,להיפך ציינתי בצורה מפורשת את החסרונות

ואף אמרתי שגם ה-912 רחוק משלמות.

לא אמרתי בשום מקום שנייד מסויים גרוע.

אני בסך הכול ציינתי את היתרונות והחסרונות הידועים של כל דגם ודגם.

בשום מקום לא שיקרתי\סילפתי עובדות.

בסך הכל בסופו של דבר מדובר בפשרה ואני בעד שכולם יביעו את דעתם הסוביקטיבית שמבוססת על עובדות ונימוקים הגיוניים.

זה הרי כל המהות של הפורום הזה.....

אני לא מבין אותך,האם אתה בעד סתימת פיות ???

אני גם לא אמרתי שלא ניתן להתקין דיסק 320 גיגה על ה-wind .

אני כן אמרתי שב-ivory ,הטכנאים ניתקלו בקשיים רבים ולבסוף ויתרו על הרעיון.

אתה מוזמן לבדוק אותי ,ביום ראשון על הבוקר תרים טלפון ל-ivory ותגיד שאתה מעוניין להזמין 10 יחידות של ה-wind לעסק

ותציין שהתנאי שלך הוא שהם יבואו מובנים עם דיסקים של 320 גיגה .

אני משוכנע שאחרי שתשמע מהם את התשובה אתה תחזור בך מההאשמות הקשות שהטחת בי בלי שום סיבה.

אגב,ה-wind נותן אחלה תמורה לכסף למי שלא רוצה יותר מדי או שהוא מוגבל תקציבית ,אבל הוא רחוק מאוד מהאידיאלי בגלל גודלו

שמקשה על ההתניידות היום יומית איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גודלו שמקשה על התניידות? ה-Wind בעל ניצול שטח כמעט מקסימאלי. עולה עליו רק גרסת הנטבוק של שעד היום השתמשה במערך VIA נחות.

לגבי אייבורי, זו לא דוגמא. הם גם אומרים ללקוחות שהווינד שנכנס השבוע(עם 2 ג'יגה זיכרון) הוא Wind 2 ושמדובר בדגם חדש לגמרי עם יתרונות רבים, בעוד שמדובר באותו המוצר בדיוק רק עם תוספת . לעניות דעתי, אם ל-Wind יש חסרון משמעותי הרי שהוא מיובא בלעדית על ידי אייבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גודלו שמקשה על התניידות? ה-Wind בעל ניצול שטח כמעט מקסימאלי. עולה עליו רק גרסת הנטבוק של HP שעד היום השתמשה במערך VIA נחות.

לגבי אייבורי, זו לא דוגמא. הם גם אומרים ללקוחות שהווינד שנכנס השבוע(עם 2 ג'יגה זיכרון) הוא Wind 2 ושמדובר בדגם חדש לגמרי עם יתרונות רבים, בעוד שמדובר באותו המוצר בדיוק רק עם תוספת זיכרון. לעניות דעתי, אם ל-Wind יש חסרון משמעותי הרי שהוא מיובא בלעדית על ידי אייבורי.

תראה אני אישית שיחקתי עם כמה ניידים שכאלו , one .asus 901 ,wind,n10j ועוד

מצאתי שרק ה-901 מספיק קומפקטי ,כך שאפשר באמת לשאת אותו ביום ביום.

ה- one היה גבולי אבל עדיין ניסבל.

כל השאר היו גדולים מדי לטעמי .

המכנה המשותף בינהיים היה מסך 10 ומקלדת גדולה משמעותית.

אולי הבדל שמתבטא בכמה סנטימטרים באורך וברוחב נראה לך מעט ,אבל מבחינתי זה בדיוק ההבדל בין נייד שאני מוכן לסחוב

ובין כזה שישאר בבית.

ממילא ב-netbook שכזה, אין לי שום כוונות לבצע הקלדות ארוכות או לצפות שעות על גבי שעות במסך.

ראבק,לצורך כך יש לי 2 מחשבים נייחים בבית....

כך שאני מעדיף את הניידות העדיפה של אותם ניידים בעלי מסך 9 ,בדגש על ה-m912m שמשלב לדעתי את כל הטוב מכל העולמות:

קומפקטיות,מסך מגע,טאבלט,מסך מט (בניגוד למסך המבריק של ה-T91 ) שאידיאלי לצפייה בדפי וטקסט.

אם כי חייבים להודות שהצבעים ב-m912m נראים דהוים (WASHED ) ודי מתים.

אבל הי, אי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקולים הללו קשורים בטעם אישי. מבחינתי מסך 9" הוא קטן מדי מכדי שאסכים לסבול אותו גם בעבודה של דקות ספורות. ומבחינת ניידות? נו באמת, כל הנטבוקים קלים וקטנים. ניידות שכזו לא הייתה קיימת עד לפני כשנה-שנה וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...