מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם זמן כזה, נגן מולטמדיה הוא ממש לא יכול להחליף.

לדעתי בניגון רק שירים או רק , אפשר לסחוט ממנו 3 שעות עבודה ויותר (בהירות מסך נמוכה יותר ומצב מעבד חסכני וכל השטיקים שיש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם לחבר גנרטור לאסלה אז אפשר לדאוג שתספיק למשתמש לכל זמן שיחפוץ לשבת בשירותים!

והנה לכם Perpetuum Mobile! אני אומר שנייצר לעצמנו את האנרגיה שאנחנו צריכים, יחי הרבולוציה! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניגשתי לשם כדי לרכוש שתי יחידות היום ואז נאמר לי, שיש שני דגמים זהים בעלי מק"ט שונה, אחד עם אחריות לשנה ואחד לשנתיים, והשנתיים אזל מהמלאי קצת מסריח! האם יש פה מישהו שהצליח לקנות אותו עם אחריות לשנתיים ? אשמח לדעת! ועדיין אני מתבאס מהקטע עם הבטרייה גם זה נראה לי קטע מגעיל למכור את המחשב בקצת יותר זול מהשאר ולעשות קופה אח"כ על הבטריה, בכ"א אני יצאתי משם בידיים ריקות והרבה לבטים מחכה ליצרן אחר שיפתיע בדגם מתחרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניגשתי לשם כדי לרכוש שתי יחידות היום ואז נאמר לי, שיש שני דגמים זהים בעלי מק"ט שונה, אחד עם אחריות לשנה ואחד לשנתיים, והשנתיים אזל מהמלאי קצת מסריח! האם יש פה מישהו שהצליח לקנות אותו עם אחריות לשנתיים ? אשמח לדעת! ועדיין אני מתבאס מהקטע עם הבטרייה גם זה נראה לי קטע מגעיל למכור את המחשב בקצת יותר זול מהשאר ולעשות קופה אח"כ על הבטריה, בכ"א אני יצאתי משם בידיים ריקות והרבה לבטים מחכה ליצרן אחר שיפתיע בדגם מתחרה.

זה נכון, באמת יש להם דגם עם שנתיים אחריות,

ביום ראשון הייתי עם חבר שלי שם (סניף באר שבע) והוא קנה את המחשב עם שנתיים אחריות.

אני בעצמי חושב לקנות אותו, אני רק מקווה שמחיר ירד קצת (אני חושב לקנות בעוד כמה שבועות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע המחשב נמכר אני מבין עם 3 תאים?

תיהיה אפשרות בעתיד לקנות של 6 תאים מאיבורי?אם כן כמה זה אמור לעלות?ואם לא יש אפשרות לקנות אותה בחו"ל?

ובכלל האם לקחת שת הMSI למול הACER ASPIRE ONE?כי הASPIRE ONE בטח יביאו גירסה בסיסית שבאמת תעלה זול אבל עם 8 GB אבל הגירסה היקרה יותר עם ה80 GB בטח יקחו עליה יקר לכן אני שואל מה עדיף..?וגם מה עם האחריות של שני המחשבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...