מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

טוב תשובות :

1. לא מביאים את גרסאת הLinux בינתיים לארץ , הייתי קונה אותה אם הם היו מוכרים אותה , אבל אין.

2.המחשב מגיע עם סוללת צעצוע של 3 תאים , אני חייב להודות שאני די הזדעזעתי מזמן הסוללה המגוחך שלו (באיזור השעתיים), אני אקנה סוללת 6 תאים ברגע שימכרו אותה בארץ , אני רק מקווה שאיבורי לא יגזימו עם המחיר שלה.

3.המוכר בחנות לא נתן לי את חבילת הניידים , אין לי מושג למה , כנראה שהמוכרים פשוט לא מכירים את החבילות שיש להם בחנות , כשביקשתי את זה מהמוכר בחנות הוא אמר לי שהייתי צריך להזמין את זה מראש , מצד שני כשהזמנתי את המחשב בטלפון אמרו לי לבקש את זה מהמוכר בחנות ... טוב זה איבורי... בכל מקרה לא היה לי זמן להתוכח על זה , אז וויתרתי.

4.תוספת הזיכרון עולה 20 שקל , זה מוריד את אחריות היצרן (שנה) אבל בכל מקרה איבורי נותנים שנה אחריות במקום היצרן , אז זה בסדר כנראה.

בקיצור , מחשב ממש חמוד , אבל למי שלא ממהר כמוני והיה צריך אותו לשבוע שעבר למטרות עבודה (היה לי חוזה על זמן), אני לא ממליץ לקנות אותו עד שתצא גרסא עם נורמלית בחודש הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

eranmarabany, האם הוא מגיע עם סוללת 6 או 3 תאים? תוכל בבקשה לבדוק כמה זמן הוא מחזיק בהצגת ווידאו (הרצה של סרט בלופ מסוללה טעונה לחלוטין עד גמר סוללה) והאם הוא מצליח להרית סירטי 720P ללא גימגומים?

פשוט יונתן iB@32 - שעתיים בשימוש רגיל?! תוכל בבקשה לבדוק כמה בווידאו? אני פשוט רוצה להשתמש בו בעיקר כנגן ווידאו אבל לפי דבריך זה לא יצא לפועל :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הכתבות באינטרנט הWIND עם הסוללה של ה6 תאים אמור להגיע לחנויות בספטמבר.

אני אישית מתכוון להמתין לגירסה עם הסוללה החדשה, ולהוסיף עוד ג'יגה ראם בקניה וזהו יש לי בובה של מחשבון חחח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחכה ל- ASPIRE ONE. למרות ש-

4.תוספת הזיכרון עולה 20 שקל , זה מוריד את אחריות היצרן (שנה) אבל בכל מקרה איבורי נותנים שנה אחריות במקום היצרן , אז זה בסדר כנראה.

נראה לי קצת גבוה כשאני צריך לקנות עוד סוללה ומקבל שאיני רוצה בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.המוכר בחנות לא נתן לי את חבילת הניידים , אין לי מושג למה , כנראה שהמוכרים פשוט לא מכירים את החבילות שיש להם בחנות , כשביקשתי את זה מהמוכר בחנות הוא אמר לי שהייתי צריך להזמין את זה מראש , מצד שני כשהזמנתי את המחשב בטלפון אמרו לי לבקש את זה מהמוכר בחנות ... טוב זה איבורי... בכל מקרה לא היה לי זמן להתוכח על זה , אז וויתרתי.

זה לא שהם לא יודעים, זה פשוט חלק מהטקטיקה של אייבורי למשוך לקוחות עם חבילות/מחירים מאד אטרקטיביים ואז אומרים להם שזה לא במלאי ודוחפים משהו אחר ויקר יותר כי כבר הגעת ולא תרצה ללכת בידיים ריקות. הם עושים את זה כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההתלהבות מהמחשבים האולטרה קטנים...

ועוד השימושים שהאנשים שפה מדברים עליהם... לתכנת, לצפות בסרטים, איפה אתם חיים ?!?!?!? :kopfpatsch:

המחשבים האלה לא מיועדים בשביל שימושים כבדים\מדיה לצפיה !

למען האמת עדיין לא הבנתי לאיזה שימושים הם כן מתאימים :nixweiss:

בכל מקרה, אני מעדיף מחשב חזק כשאני בבית וטלפון חכם כשאני בחוץ, אני לא רואה את עצמי יושב בפארק ופותח דבר כזה בשביל לנסות להתרכז במסך שלו לקרוא משהו... בטח שלא לתכנת מול מסך בגודל כזה ועם בטריה של שעתים אין על מה לדבר בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כאילו ה-901 נותן זמן הרבה יותר מכובד וזה אפילו בהשוואה לסוללת 6 תאים ב-Wind.

הצג המותקן ב-901 הנו באורך-אלכסון של 8.9', לעומת 10' ב-Wind - כך שחלק לא זניח מההפרש בזמן-הפעולה מהסוללה כנראה הולך לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...