מחשבי Netbook / UMPC בארץ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה לגבי המחשב ללא מערכת הפעלה? יש דבר כזה? אולי זה מה שיוריד את המחיר ל2000-1900 או שלא?

וחוץ מזה לדעתי הWIND לא רואה ממטר את הEEE היקרים והמנוונים. חבל שהWIND עולה 2400 אבל הוא פשוט מכשיר מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהוא מגיע עם לינוקס, שהיא חינמית, אין הבדל בין זה לבין ללא מערכת הפעלה. אולי זה המחיר לגירסא עם ולינוקס יעלה קצת יותר זול אבל אני לא יודע. אולי אני אתקשר מחר לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מהדיון הקודם בנושא: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=343065.0 בארץ הוא מגיע עם סוללת שלושה תאים במקום שישה, מה שאומר - חיסרון מול זה שאתה יכול להביא מחו"ל ב-700 שקל פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ברצינות לקנות אותו, אך לפני כן חשבתי על עוד משהו - VAIO VGN-UX180\280. בEBAY אני רואה שהמחירים של החדשים מגיעים ל1200-1300$ ואילו הישנים "החלשים" מגיעים ל600-800$ מה דעתכם? האם המחשבים המיני אולטרה ניידים הללו שווים את הסיכון+תוספת במחיר? לדעתי כן - מדובר במסכי 4.5 עם רזולוציה כמו הWIND שבאים עם VISTA\XP ו30-40 ג'יגה HD... וכמובן מעבד ... אז מה בכל זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה גנוב? כתוב שם מערכת הפעלה : עברית\אנגלית...

:kopfpatsch:

צודק... לא ראיתי.

בכל מקרה, הגירסא עם הלינוקס אמורה לעלות פחות, השאלה רק כמה פחות. אולי במחיר של הגירסא הלינוקסית יהיה משתלם להוסיף סכום נוסף ולקנות נוספת של 6 תאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנסו ל-. גם בחו"ל המחשב נמכר עם 3 תאים ב-500$.

אני מפקפק בכדאיות הרכישה בחו"ל. גם אם חוסכים 200 - 300 ש"ח עדיין עדיף לקבל אחריות של אייבורי מאשר להיתקע בלי אחריות כלל.

אה הוא מגיע מהמפעל עם סוללת שלושה תאים? חבל... אפשר להחליף ל-6?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...