שולחן למחשב, עכבר, מקלדת. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שולחן למחשב, עכבר, מקלדת.

Mesatla

Recommended Posts

אני חייב שולחן חדש למחשב השלחן העכשיוי שלי ממש מעיק עלי אין מקום למקלדת ולעכבר על המשטח הזה היוצא מהשולחן .. אני מחפש משהו שיכול לאפשר לי שטח עבודה טוב וגם שהמסך המפלצתי שלי יוכל לעמוד עליו (22CRT ) ואולי גם המארז (אם לא אפשרי אז על הרצפה)

בנוסף הייתי רוצה שתמליצו לי על עכבר טוב למשחקים וגם מקלדת. [br]פורסם בתאריך: 10.07.2008 בשעה 11:00:46

תעשו טובה תענו

מה אני צריך להקפיץ בשביל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה ממני?

הקפצת דיונים הינה פרסום שתי הודעות ברצף במטרה לקדם את הת'ראד במעלה הרשימה (הודעות מסוג "UP" וכדומה). הקפצה שכזו מותרת אך ורק לאחר 24 שעות מפרסום התגובה הראשונית! כל הקפצה שכזו לפני הזמן המותר תזכה את פותח הת'ראד באזהרה ובנעילת התראד.

הודעה ראשונה 11:00:46

הקפצה 11:56:50

סבלנות הייתה לי

ואני מחכה לתגובות תקציב עד 1000 לקלדת ועכבר ולשולחן עד 800

הפורום נטוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום חייב משהו?הגישה הזו לא נעימה בלשון מעטה.

לעניין אני את השולחן שלי קניתי בIVORY.אמנם מאז מחירו עלה שם ב50 שקל אבל עדיין המחירים שם טובים עכשיו לא מצאתי אותו באתר כנס לסניף ותראה את האפשרויות.כמו כן יש שולחנות טובים בACE וגם באופיס דיפו אך יקרים שם.לגבי עכבר אם זה למשחקים הייתי ממליץ על DEATHADER של רזור.גם MX 518 אפציה נחמדה אם אין תקציב כזה

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=1487&CatCode=47

לגבי מקלדת אינני יודע.קניתי בזמנו של לוגיטק והיא נחמדה ל150 שקל.אך לדעתי זו הוצאה מיותרת.אם אתה רוצה משהו יפה אז G15 שלהם יפה.אולי בכלל תרצה אלחוטית?אני בכלל ממליץ לקחת משהו נוח עד 100 שקל .מה שיהיה נוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...