מפרט מחשב למשחקים עד 6000 שקל כולל מסך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב למשחקים עד 6000 שקל כולל מסך

Moo

Recommended Posts

ראשית, וודא כי הNF7 (לוח האם) מגיע בגרסאתו השניה. דבר זה מסומן כ-Revision II. או בקצרה, Rev2. אמנם לא יבוצע OC, אך כשמקבלים יותר במחיר זהה, המצב עדיף. זה גם טוב למקרה ויבוצע OC בעתיד, או שיבוצע במערכת אחרת, או שתמכור את הלוח לאיזשהו אוברקלוקר. או בקיצור, בחירת הלוח בגרסאתו השניה מהווה לדבר חשוב מאוד. עוד דבר חשוב הוא המסך. אממ.. תגיד לי אתה. נשמע לך לגיטימי שמסך 19inch שעולה 1300ש"ח יתפקד בצורה שתספק אותך? רכוש מסך 17inch ותקבל ביצועים טובים יותר. וכמובן, בגודל של 2אינץ' פחות.

ודבר אחרון, אמליץ לרכוש את הR9500P הזול ביותר שתמצא. הפרשים בביצועים לא קיימים, אם כי רק בחבילה שעימה מגיע הכרטיס (חוברות, משחקים ודברים אחרים). במקרה ואתה בוחר בגרסאת הOEM של הכרטיס, הגרסא המשתלמת יותר לדעת הרוב (שכן אין טעם לשלם בשביל החבילה, למרות שהיא כוללת משחקים שתוספת המחיר שווה את ערכם.) וגם הזולה יותר. Hercules? Sapphire? אם אלו החברות הזולות ביותר שמצאת, אז סבבה. אבל חפש קודם R9500P מחברה אחרת שכמו Connect3D או ATi. בכך תחסוך כ100ש"ח והביצועים ישארו.

ומלבד כך, תתחדש. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהתלבטות קשה בקשר למסך ... כי מסך הוא לטווח ארוך לאומת כרטיס מסך או מעבד

אני רוצה מסך גדול כי ה2 אינצ'ים האלה זה הבדל גדול!!! מנסיון, אבל זה לא שווה אם המסך הוא לא איכותי.

החלטתי לא להתפשר על מסך ואני ישמח אם תמליצו לי על מסך איכותי 19, אבל לא להגזים במחיר

ועוד שאלה :

מה ההבדל בין הרקולס OEM וריטל?

ומה ההבדל בין פרו לרגיל?

חוץ מזה תודה תודה תודה לכולם!!!!!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FLATRON 19 F900B 1,725 ש"ח

1 AMD ATHLON XP 2500 804 ש"ח

1 NF7 Nforce 2 612 ש"ח

1 TwinMos 256MB PC 2700 248 ש"ח

1 WD 40GB 7200RPM 8 MB Cache special versionשלוש שנים אחריות 453 ש"ח

1 Sapphire Radeon 9500 128MB 1,137 ש"ח

1 LITE-ON 16*48 Retail Black 255 ש"ח

1 COMPUCASE Midi Tower CI-6A19 BLACKHEC 300 + USB 322 ש"ח

1 DeskJet 3420 360 ש"ח

1 wheel mouse optical oem

- צבע : שחור 74 ש"ח

+ 17 ש"ח

1 ZIPPY WK8000 Black & Silver 67 ש"ח

6073 שקל

איך עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, וזה נוגע לכל חברה. גרסאת Retail היא גרסא של הכרטיס שמגיעה עם הקופסא, המשחקים, החוברות וכל הקשקושים שאתה לא ממש צריך שמגיעים בחבילה של הכרטיס. שהרי המערכת מורכבת מלכתחילה, אז לשם מה לך לשלם עוד 100שקלים בשביל התוספת המטופשת הזו? היא מטופשת לדעתי ולדעת הרוב. Your call. גרסאת הOEM היא גרסא שמגיעה בלי הקופסא, אלא עם דרייברים, כבלים ודברים נחוצים. ותו לא. אבל זה לא משנה, כי כפי שציינתי, ירכיבו לך את המחשב ואתה לא צריך את הקופסא שלו.

גרסאת הPro היא אינה של , אלא של ATi. כלומר, זהו R9500P ולא R9500. קאפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול להרשות זאת, הP95F+ של ViewSonic הוא מסך ה19inch המשתלם ביותר שקיים למחשבים השולחניים הביתיים.

אם אתה לא יכול להרשות אותו (זוהי רק תוספת של 200שקלים), למרות שהייתי מציג שדווקא כן (כפי שאמרת, מסך הוא רכיב קבוע), לך על ה-Iiyama VM Pro 452.

עריכה- בנוגע לתגובה שמעליי.. כל שאני יכול לומר הוא שהמסכים של אינם איכותיים כ"כ. אני חושב שהגזמת, יותר מידי, עם התיאור שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...