Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zeitgeist סרט חובה לכולם. צפו בסרט ואולי תילמדו באיזה עולם אנחנו חיים

ArtyPP

Recommended Posts

מה לא מובן לכם תיראו תסרט ואז תגיבו מה שווה להגיב עם ביכלל לא ראיתם תסרט אתם אומרים שהסרט שיקרי יכול להיול אבל גם יכול להיות שאתם חלק מי הממשלה שמנסה להתיר את הדברים האלו מי העם אולי אתם חושבים שאני משוגע שאני מדבר פו על דברים כאלו אבל אחרי אותו סרט אני מבולבל מה נכון ומה שקר החלק הראשון של הסרט ניראה לי דיי נכון החלק השני של הסרט ניראה לי קצת לא מציאותי אבל הכל יכול להיות בעולם המטורף שלנו והחלק השלישי ניראה לי יותר נכון מי כל דבר אחר וגם בקשר לחלק הרבעי של המיקרו צ'יפים האלו זה ניראה לי גם נכון כי בתחלאס ברור שזה מה שהיה קורה בסוף עם לא אבנתם לא יהיה סוף עולם ב50 שנים הקרובות פשוט הממשלה תגביל תעם וגם הצ'יפים האלו בינתיים רק לגילוי איפו אתה נימצא עכשיו אבל לכו תידעו לכם מספרים שזה לגילוי ואולי בעצם זה גם ישמיד אותך עם תבצעה משהו רע כמו תהרוג מישהו או תישדוד איזה בנק אבנתם לאן אני חותר עוד כמה עשרות שנים הממשלה פשוט תישלוט בעם.

, .

שמעת על זה?

אי אפשר אפילו לנסות לקחת את התגובה שלך ברצינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומהר.

את הסרט ההזוי הזה ראיתי כבר מזמן.

אני בטוח שבזמן שאנחנו יושבים ומבזבזים זמן על זה, החבר'ה ב AREA 51 יושבים ושותים בירה עם החייזרים שנחתו ברוזוול.

אימורטליטי- הדגל עשוי מחומר דומה לשטר של ה 20 שקל החדש, הוא יכול להתקפל.

הצורה שלו נקבעת ע"י איך שאתה מציב אותו בסופו של דבר, ואתה שוכח שגם בירח יש כוח משיכה, אז שטוח לגמרי הוא לעולם לא יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי את הסרט הזה לפני כמה חודשיים אבל טוב שעוד מישהו שב לב אליו :)

Zeitgeist, The Movie | Final Edition [ ENGLISH subtitles ] - 122 min - Mar 11, 2008

GMP LLC - www.zeitgeistmovie.com

http://video.google.com/videoplay?docid=-1817848131611744924

סיקור קצר:

מדובר בקבוצה של אנשים בנקאים פוליטיקאים או קבוצה מסויימת בעבר שמשתמשים בדרך שלא דרך כדי לשלוט בעולם בצורות מתוחכמות

כמו דת טליויזה תקשורת חינוך וכו

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=327490.0

פשש יפה מאוד על הקישור שנתת פו :xyxthumbs: בקשר לסימני פיסוק סליחה אבל המיקלדת שלי קצת מקולקלת :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זהו אין לי כוח לזה אני יודע שמשהו לא בסדר בעולם שלנו וזה רק אני ועוד כמה חכמים מי האתר ואנחנו גם אלו שאולי בעוד כמה שנים ניהיה בני אדם ואתם פשוט תיהיו חלק מי הממשלה ובמילים אחרות "עבדים" של הממשלה חחח זה דיי מצחיק שכל הסרטים העתידים של שנות ה80 ו ה90 מראים לנו מה שבאמת יקרה בעוד כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא מובן לכם תיראו תסרט ואז תגיבו מה שווה להגיב עם ביכלל לא ראיתם תסרט אתם אומרים שהסרט שיקרי יכול להיול אבל גם יכול להיות שאתם חלק מי הממשלה שמנסה להתיר את הדברים האלו מי העם אולי אתם חושבים שאני משוגע שאני מדבר פו על דברים כאלו אבל אחרי אותו סרט אני מבולבל מה נכון ומה שקר החלק הראשון של הסרט ניראה לי דיי נכון החלק השני של הסרט ניראה לי קצת לא מציאותי אבל הכל יכול להיות בעולם המטורף שלנו והחלק השלישי ניראה לי יותר נכון מי כל דבר אחר וגם בקשר לחלק הרבעי של המיקרו צ'יפים האלו זה ניראה לי גם נכון כי בתחלאס ברור שזה מה שהיה קורה בסוף עם לא אבנתם לא יהיה סוף עולם ב50 שנים הקרובות פשוט הממשלה תגביל תעם וגם הצ'יפים האלו בינתיים רק לגילוי איפו אתה נימצא עכשיו אבל לכו תידעו לכם מספרים שזה לגילוי ואולי בעצם זה גם ישמיד אותך עם תבצעה משהו רע כמו תהרוג מישהו או תישדוד איזה בנק אבנתם לאן אני חותר עוד כמה עשרות שנים הממשלה פשוט תישלוט בעם.

אחי

תפסק טיפה... רווחים בין שורות, משהו....

אי אפשר לקרוא את מה שאתה כותב ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://yes.walla.co.il/?w=2/7802/1199481

הינה עוד סירטון שמדבר על התחממות גלובלית ושכל ה CO2

הוא קונספרצייה בשביל למכור מוצרים "ירוקים"

הוא אורך 50 דקות עם תירגום ויש המון "מעברונים" שלא מוסיפים הרבה כאלו שבלעדיהם היה עדייפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זהו אין לי כוח לזה אני יודע שמשהו לא בסדר בעולם שלנו וזה רק אני ועוד כמה חכמים מי האתר ואנחנו גם אלו שאולי בעוד כמה שנים ניהיה בני אדם ואתם פשוט תיהיו חלק מי הממשלה ובמילים אחרות "עבדים" של הממשלה חחח זה דיי מצחיק שכל הסרטים העתידים של שנות ה80 ו ה90 מראים לנו מה שבאמת יקרה בעוד כמה שנים.

הממממ, רק אתה ועוד כמה חכמים שיודעים את האמת? אתה יודע כמו מה זה נשמע? כמו..... אירגון כל יכול ששולט על העולם! OMG!

עליתי עלייך, אתה מפיץ תיאוריות קונספירציה על X בשביל להסיט מעצמך ומן הארגון ה"כל יודע והחכם" שלך! אתם שולטים בעולם! OMG!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתממות היא חלק מתהליך טבעי, זה בד"כ קורה 1000 שנה בערך לפני עידן קרח. אנחנו תורמים ומאיצים קצת את התהליך, אבל שלא יחרטטו לך שפליטת גזי חממה היא היא הסיבה להתחממות הגלובלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ לחיים, לפני שאתה מטיף מוסר לגבי "האמת",

תלמד שפת אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא "מסביר" הרבה, אפילו שהרעיון הכללי הוא נחמד - אבל רחוק מאוד מלגלות לאנשים רגילים את הסוד האמיתי הנסתר מאחורי העיניים של כול אחד מאיתנו פה.

אז אם אתם באמת רוצים להחכים קצת ולהתחבר למודעות הכללית, כנסו לאתר deoxy.org ותתחילו בקטעים של Terrance Mckenna ו Alan Watts, קראו קצת קארל יאנג, תעשו מסקלין, DMT, פטריות, אסיד... שבו בחדר חשוך לבד, תרפו את הגוף, לכו לטייל בטבע...

ותחשבו בכוחות עצמכם, קודם כול..

Bola - Forcasa

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...