לקוחות דור שלישי לא יחויבו לשלם על חבילת אינטרנט ! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקוחות דור שלישי לא יחויבו לשלם על חבילת אינטרנט !

The Ball

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה כל דבר אתם מקשרים לדת :bash: הסיבה היחידה היא שחברות הפלאפון מפסידים כסף כי הרבה אנשים עברו לקנות מחנויות כי אז לא יכולים לחייב חבילת דור 3. כל הרעיון הוא לגרום לכולם לחזור לקנות בחברות :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד אתם כאלה מדברים שטויות, שזה לא יאמן.

אני לא יודע איך עובד ההיגיון המעוות של מי שחושב שתפקיד החוק הזה הוא להטיב עם החרדים, שזה

המגזר שלו. אבל ל-90% מהחרדים יש פלאפון מצונזר לגמרי, בלי הודעות, בלי כל המולטימדיה

ובטח לבטח בלי דור שלישי. תאמינו לי שאני מכיר אותם הרבה יותר טוב מכם ומהשמועות ששמעתם.

חוץ מזה שהוא השר תקשורת הכי טוב שהיה כאן לפחות בעשור האחרון, לא נולדה עדיין הדמות הפוליטית

שלא תפעל בעיקר למען המגזר שלה. הרי זה כל העניין בדמוקרטיה ייצוגית (השיטה הקיימת בימינו, למי שנכשל באזרחות)

אתה אמור לייצג את המגזר שלך בעיקר, כי לא ניתן שבכל הצבעה יצביעו 3M איש. מן הסתם מתפקידו כשר, עליו לדאוג

לכלל האינטרסים של המדינה, וחוק זה בין היתר, נחקק בראש ובראשונה משום שהוא טוב לצרכנים.

(לעניות דעתי החוק בסופו של דבר בקושי ישפיע, עקב התחרות המצומצמת בשוק הסלולר בארץ).

עוד נקודה נוספת שתראו כמה השנאה לחרדים ודומיהם מעוותת את המחשבה שלכם היא: מרבית תיקוני החקיקה שהוא עשה

הם הליכה בעקבות מדינות מפותחות יותר בעולם - ניידות מספרים, אי התניית שירות בשירות וכו', האם גם שם שר התקשורת

האמריקאי דואג לחרדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי בכלל מדובר בכך שמי שרוצה גלישה באינטרנט הסלולרי לא יחוייב לקנות חבילה, אלא יוכל לשלם עפ"י שימוש.

זה לא משנה את העובדה המרתיחה שכשאתה קונה קו דור שלישי הם לא נותנים לך את האופציה הזו (וזה שאורנג' כותבים שכן זה שקר - 3 קרובות משפחה שלי עברו לאורנג' שבוע שעבר ולכולן הדביקו את החבילה הזו בטענה שאחרת אי אפשר לקבל מכשיר דור 3).

את טועה ומטעה - אם רוכשים קו בלבד של דור שלישי באורנג' ומביאים מכשיר מחנות פרטית אין התחייבות להוספת חבילת גלישה. עם זאת, אותו לקוח לא יקבל שום החזר בדקות/שקלים עבור שימוש גם אם הוא ידבר ב-1000 ש"ח לחודש.

לעומת זאת, אם רוכשים מכשיר וסים דור 3 באורנג' במחיר מסובסד או מקבלים החזר כלשהו עליו ו/על שירותים נוספים, אכן קיים חיוב להוסיף חבילת גלישה.

דרך אגב, קיימת אופציה נוספת שהיא רכישת מכשיר דור 3 במחיר מחירון מאורנג' ובעקבות כך אין צורך להוסיף חבילת גלישה אך לא ממש מוצדק לשלם את מחיר המחירון וברוב הפעמים עדיף לרכוש מכשיר מסובסד דרך אורנג' או לקנות מכשיר בחנות פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אני לא יודע אם זה פשוט לוקח זמן או לא , אבל כרגע חברות הסלולר ממש לא מכבדות את ההחלטה הזו,

בסלקום פשוט שינו את השם של החבילה ל"דמי שירות" ועדיין מתנים את הקנייה של מכשיר דור 3 ב20 ש"ח נוספים בחודש :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...