אבו מאזן מכחיש שואה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן מכחיש שואה?

udicol

Recommended Posts

ובכן לאחר ויכוחים סוערים בת'רד אחר שננעל, ולאחר שההוכחות היחידות היו רק באתר פעילי ימין (לא קיצוני במיוחד ולא "שקרים" במיוחד)

הגיע אקזיביט http://images.maariv.co.il/channels/1/ART/480/787.html A

שימו לב למרות שנעשה כאן מעין תרגיל "הרוב" בכנסת, אין הכחשה רבתית של פעילי שלום הוזים.

כנראה שבשביל שלום (לא בטוח כוחו נעשה חלש יותר משניה לשניה) מעדיפים לסלוח ולשתוק למכחיש שואה שמגיע מסוריה.

(מה ההבדל? עיינו ערך "פרוטוקלי זקני ציון").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מסכים שאבו מאזן הוא לא הבן אדם האידאלי לעשות שלום, אבל הוא עדיף על ערפאת, או יותר נכון לומר - פחות גרוע מערפאת.

"שלום עושים עם אויבים, לא עם חברים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, הסיסמא הזו כבר כל כך נדושה ...

אני באמת מעדיף לעשות שלום עם אוייבים. הבעיה שהם ממש לא אוייבים. אין הגדרה לעם הפלסטיני, אכזריותם הרבה מוציאה אותם מהגדרת בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהם לא מוגדרים לא אומר שהם לא איום...

צריך להעיר את העולם הפלסטינים שהם לא מוגדרים מנהלים

לנו הישראלים את עורך החיים....זה פשוט לא פייר !!!

אני אישית תומך במשטר צבאי ברשות הפלשתנאית זאת אומרת

משטר צבאי ישראלי

זה הפתירון היחידי !!!! ניסנו שנים במוח....הגיע הזמן לכוח :AR15:

וד'א למי שלא יודע הוא ד'ק אבו מאזן שהתואר שלו התקבל

עלי ידי עבודת חקר שהשואה לא התקיימה... זאת אומרת התקיימה אבל מספר ההורגים היהי

קטן בהרבה ממה שתחמנים הציונים אומרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור ימני קיצוני אני חייב להסכים איתך lir@n, השמאלנים החולמניים ההוזים האלה לא רואים ממטר מה שקורה מסבבים, תפכחו את העיניים, הערבים רוצים להרוג אותנו.

ועוד דבר, אם אבו מאזן טוען שמספר נספי השואה לא היה 6 מיליון, אלא קטן יותר, אפילו אם זה 50,000, זה הופך את זה לפחות טראגי?

העובדה שאבותינו נשלחו כצאן לטבח בגלל היותם יהודים ותו לא, זה העניין הטראגי, ולא מספר ההרוגים.

כמובן שהמספר של ההרוגים שנספר לא על ידינו אלא על ידי הגמרנים הנאצים, שזה בעצם מה שמצאו ברשימות של הSS, הוא 6 מיליון הוא ספר עצום, אבל גם אם זה לא היה המספר, הטרגדיה של המקרה הזה, מראה באיזה עולם גזעני אנו חיים.

בקשר לזה שצריך להשליט כוח בפלסטין, אני בספק.

צריך פשוט לתת להם מדינה ולהתחיל להפריד את שתי המדינות באופן מוחלט לגמרי.

שתהיה חומה בין לפאלשתין, מכיוון שאי אפשר לסמוך על אירגוני הטרור והרשויות של פאלשתין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך אבל אתה שוכח דבר נוסף...

הם רוצים מדינה רק עם י-ם תיהיה בירתה ואני אומר ז**

הם לא יקבלו ס'מ מי-ם

הטרור לעולם לא יפסיק כי הפלשתנאים תמיד ירצו עוד ועוד

ולא יוותרו זה יתחיל בדברים קטנים אחר הם יממשו את זכות השיבה..

בסוף נמצא את עצמנו מחוץ לארצנו

חבר'ה לפלשתנאים ולערבים ככלל יש מעל 40 מדינות בכל העולם

למה מכל העולם הם מתעניינים במדינה קטנטנה כמו שלנו !?!?

אני יודע שהיא קדושה להם אבל זאת לא סיבה מספיק טובה...

כי בניגוד להם לנו היהודים יש רק מדינה אחת בכל העולם ואני לא מתכוון לוותר על מ'מ ממנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אז אבו מאזן לא למד באוניברסיטה רצינית, מה זה משנה לכם אם הוא דוקטור שמאמין שמתו רק חמישה אנשים וכלב בשואה?

לישראלים קל לזכור אנשים ממוצא ערבי שלימדו אותם שטויות, וקצת יותר קשה לזכור שBMW מעולם לא שילמה פיצויים לעובדי כפיה.

פשוט עניין של העדפה. אני גם לא רואה החרמה של מרלבורו, שיש שמועות על רמזים לKKK באריזותיהם.

2) אבו מאזן וחבריו היו (ועדיין) בערך הdream team של ההנהגה הפלסטינאית שישראל וארה"ב ביקשו. הדה-לגיטימציה המהירה שעושים להם, שקולה לטעות של עראפת בטאבה.

3) udicol, אל תמהר להוציא אנשים מקטגורית בני האדם. להזכירך, פיגועים גם יהודים עשו בעבר, כשמצבם היה קשה פחות. נכון, זה היה מזמן,

כי מאז קמה המדינה והמדינה פירקה את הארגונים האלה, אבל זה עדיין היה.

4) lir@n, עד 67', חיינו עם חצי ירושלים- בלי הכותל. שלא לדבר על תוכנית החלוקה המקורית. המצב שנגיע אליו עם הפלסטינאים אחרי הסכם

יהיה טוב יותר מלפני 67 (הכותל יהיה בידינו) ונהיה גם עם הסכם שלום ביד.

משטר צבאי מוליד טרור, אני צוטתתי את הרמטכל אומר לפני כשלושה חודשים, שרמת ההתרעות שבה לרמה של לפני 'חומת מגן'. עד היום אני מאמין שהיא עלתה על הרמה הקודמת.

מה גם, שכיבוש משחית את העם. שים לב לכל דיווחי ההתעללות בשטחים והרצח האחרון (זריקת בן 17 מג'יפ נוסע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית תומך במשטר צבאי ברשות הפלשתנאית זאת אומרת

משטר צבאי ישראלי

זה הפתירון היחידי !!!! ניסנו שנים במוח....הגיע הזמן לכוח :AR15:

ניסינו משטר צבאי עשרות שנים, וזה לא בדיוק הלך.

הפלסטינים ממש לא מפחדים מהצבא.

על תשכח שעד לפני הסכמי אוסלו היה משטר צבאי בערים הפלסטיניות, לכל עיר היה אלוף בצה"ל כמושל צבאי.

ואז הגיע האינטפדה הראשונה, ופיגועי הטופת בשנות ה90.

את הסיכסוך הזה אפשר לפטור רק בדרכי הדברות.

והכי חשוב להעיף את התנחלות המזו***ת האלו קיבינמת.

בתור אחד ששירת בהרבה התנחלויות זה סתם ביבוז של חיי אדם גם של מתנחבלים וגם של חיילים.

לפני חודש חודשיים הייתי בשכונת אבו סננה שכונה החולשת על השכונה היהודית בחברון, זה בזיון מה שהולך שם.

גדוד נח"ל,פלוגת שיריון וגדוד מוהנדסים, שומר על החולרות האלו בשביל מה???

והם כולה כמה עשרות של פנטים משוגעים.

שלא לדבר על זה שיש גם מתנחלים כפיי טובה שמתיחסים אליך חרא.

בקיצור, רק שלום יביא בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום עם מי!? עם מה?!

תורידו את המשקפיים הורודות מהעינים!!!

על מה ניתן להם חלקים מירושלים? על מה ניתן להם חלקים מהמדינה שלנו!?

שאבא שלך וסבא שלך נלחמו בעבורה!

הטעות היחידה זה שלא העברנו את כל הערבים מהארץ ב67 אל ירדן\מצרים, זה היה פותר הרבה בעיות...

רק טרנספר יביא ביטחון! :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבורת הטרנספר הכי מצחיקה, הם מוכנים להתחיל מלחמה עם ירדן (כי הירדנים לא יסכימו שיעבירו אליהם כמה מיליונים של פלסטינאים), לעקור אוכלוסיה מהבית שלה, לקבור הסכמי שלום עם מצרים וירדן (ואחרי זה כנראה יאשימו את ה"שמאלנים" שבכלל חשבו שהם רוצים שלום), והכל

בשביל איזור שאין לנו צורך בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

3) udicol, אל תמהר להוציא אנשים מקטגורית בני האדם. להזכירך, פיגועים גם יהודים עשו בעבר, כשמצבם היה קשה פחות. נכון, זה היה מזמן,

כי מאז קמה המדינה והמדינה פירקה את הארגונים האלה, אבל זה עדיין היה.

...

השוואה אומללה...

אני באמת לא זוכר (או שמערכת החינוך נכשלה שוב) עם גדודי יהודים מתאבדים רוצחים ללא הבחנה. משום מה מערכת החינוך (שאשמה בכישלונה) מכרה לנו שיהודים עשו פעולות תגמול מול הפאדיון, ולוחמי הליגיון הירדני בתקופת קום המדינה.

לא זכור לי (שוב מערכת החינוך - אשמה) רציחות המוניות של ערבים "כך סתם" (או בגלל שאיזה ערבי השתין על שטיח יקר שהביאו ממזרח אירופה -יהודים).

פעולות איבה של יהודים היו נגד המנדט הבריטי, ולא נגד ערבים. עם מלחמה לגיטימית שהכריזו עלינו הערבים ופעולת תגמול יהודית נחשבת כפיגוע טרור, אז יש לך בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה אומללה...

אני באמת לא זוכר (או שמערכת החינוך נכשלה שוב) עם גדודי יהודים מתאבדים רוצחים ללא הבחנה. משום מה מערכת החינוך (שאשמה בכישלונה) מכרה לנו שיהודים עשו פעולות תגמול מול הפאדיון, ולוחמי הליגיון הירדני בתקופת קום המדינה.

לא זכור לי (שוב מערכת החינוך - אשמה) רציחות המוניות של ערבים "כך סתם" (או בגלל שאיזה ערבי השתין על שטיח יקר שהביאו ממזרח אירופה -יהודים).

פעולות איבה של יהודים היו נגד המנדט הבריטי, ולא נגד ערבים. עם מלחמה לגיטימית שהכריזו עלינו הערבים ופעולת תגמול יהודית נחשבת כפיגוע טרור, אז יש לך בעיה.

גדודי מתאבדים לא היו, כי התקופה שבה היו פיגועים היתה קצרה יותר.

בוא אני אזכיר לך איזה טבח קטן, דיר יאסין.

הפיגועים היו גם נגד השלטונות וגם נגד הישוב הערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מnice וudicol רואים שילדים קטנים מדברים...

הם עדיין לא היו בצבא אני מתאר לעצמי שלא דיברו פעם אחת בחיים שלהם עם פלסטיני לא ראו איך הם חיים ולא ראו מה הם עושים

אני לא שמאלני יפה נפש אבל תסתכלו על מה היה לפני 50 שנה... אנחנו היינו במצב הזה בדיוק...

לעולם לא היה אכפת שליהודים אין מדינה ונלחמנו בשיניים כדי להגיע לפה...

אז אין מה לקלל את הפלסטינים שהם עושים בדיוק מה שאנחנו עשינו... אני מסכים שזה לא נכון אני מסכים שהם הרבה יותר זבל ממה שאנחנו היינו אנחנו לפחות לא הרגנו תושבים חפים מפשע אבל השיטה הכללית מאוד דומה...

אני אישית כיוון שאני לא מאמין באלוהים אין לי שום סיבה לא לתת לערבים חלק מירושלים כיוון שגם ככה לא פורמלית הם שולטים שם הרי בירושלים העתיקה היום אין יהודי אחד שגר שם...

והרי אם יהיה שלום יהיה מעבר חופשי לשם פשוט לא נשלוט שם שזה כל כך לא עקרוני......

הימנים הקיצוניים מסתכלים לטווח הקצר ולא לארוך הם בורים ולא מבינים שההתנחלויות רק הורסות את המדינה ולא שומרות עליה

ואני לא אומר שצריך לעשות שלום בכל מחיר כי למשל על גל הפיגועים שהיה השבוע צריך להחזיק במכה קשה אבל צריך למצוא איזה פשרה כי פשוט העם עייף מהמלחמה אם אתם לא רואים את זה המצב שלנו מאוד גרוע

נמאס להלחם ולא חשוב על מה אני פשוט רוצה שיזה יפסק ואני מוכן לשלם מחיר גבוהה כדי שהחיים יחזרו למסלולם והכלכלה תפרח שוב כי אם ישארו פה רק דתיים ועניים אחרי שכל מעמד הביניים והגבוהה יברחו מפה גם יהיה את כל ארץ זה לא ממש יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...