אבו מאזן מכחיש שואה? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן מכחיש שואה?

udicol

Recommended Posts

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לב, כבר שאלת את זה וכבר אמרתי לך מה זה דיר יאסין, יהודה הביא לינק ש"דיר יאסין לא היה טבח, אבל הפלמ"ח טבחו" של איזה פליט אצ"ל.

איך

תסביר לי איך

אתה אומר שהמחתרות החליטו לבד להפסיק לפעול

כשצה"ל הוא זה שהוריד את אלטלנה

איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאף אחד לא חושב כמוכם. אף מנהיג ערבי אינו מוכן לטפל בבעיה (בעזרת שטחים וסיוע כספי) כיוון שהמטרה האסטרטגית העיקרית שלו (של המנהיג הערבי) הוא עימות חזיתי עם .

הסורים לא מוכנים לזה הלבננוים וכמובן האיראנים.

כל עוד המדינות האילו נשארות במתכונת כיום (משטר, מנהל וכ...) אין סיכוי לפתרון הבעיה. היא תרדוף אותנו גם אחרי מותנו.

תפסיק לחזור על זה כל הזמן, אתה לא מבין שגם הם לא רוצים מלחמה?! אתה באמת חושב שהם רוצים לקום בבוקר להיפרד מהמשפחה שלהם ללבוש חגורת נפץ ולנסות להתפוצץ?! הם עושים את זה גם מפני שהדת כופה עליהם לרצות לשלוט בשטחים האלו וגם בגלל החינוך בגרוע במדינות הנכשלות האלו אז אל תנסה להפוך אותם למפלצות שרוצות רק להתאבד ולהרוג 20 יהודים. בבסיסם הם אנשים, בדיוק כמוך שחונכו בצורה שונה לדת שונה שכופה עליהם דברים שונים, ולכן אני הייתי מאו בעד המלחמה בעיראק ובעד הפעלת המזרח התיכון כפרוטקטורט של ארה"ב שיכולה לעשות שם סדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לחזור על זה כל הזמן, אתה לא מבין שגם הם לא רוצים מלחמה?! אתה באמת חושב שהם רוצים לקום בבוקר להיפרד מהמשפחה שלהם ללבוש חגורת נפץ ולנסות להתפוצץ?! הם עושים את זה גם מפני שהדת כופה עליהם לרצות לשלוט בשטחים האלו וגם בגלל החינוך בגרוע במדינות הנכשלות האלו אז אל תנסה להפוך אותם למפלצות שרוצות רק להתאבד ולהרוג 20 יהודים. בבסיסם הם אנשים, בדיוק כמוך שחונכו בצורה שונה לדת שונה שכופה עליהם דברים שונים, ולכן אני הייתי מאו בעד המלחמה בעיראק ובעד הפעלת המזרח התיכון כפרוטקטורט של ארה"ב שיכולה לעשות שם סדר.

אני חושב שיש לך דעה מעט לא אובייקטיבית:

1) זה שהם חונכו לדת שונה לא נותן להם את הזכות לקבל מאיתנו מדינה בעזרת טרור.

2) זה שהם אנשים אין לי ספק, השאלה איזה אנשים? למה הם מנסים להשיג בטרור מה שחייבים להשיג במשא ומתן.

3) 60% מערביי השטחים תומכים בתנועות אנטי-ישראליות כגון: חמאס, ג'יהאד וכדומה. 30% מערביי גם כן.

4) מניסיון עבר כאשר לא הופעל כוח כנגד הרשות הפיגועים נמשכו למרות מגעים להסכמי שלום.

קיצר לסכם, אתה טועה ואני צודק.

תודה :la: :ylsuper: :auto:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש לך דעה מעט לא אובייקטיבית:

1) זה שהם חונכו לדת שונה לא נותן להם את הזכות לקבל מאיתנו מדינה בעזרת טרור.

2) זה שהם אנשים אין לי ספק, השאלה איזה אנשים? למה הם מנסים להשיג בטרור מה שחייבים להשיג במשא ומתן.

3) 60% מערביי השטחים תומכים בתנועות אנטי-ישראליות כגון: חמאס, ג'יהאד וכדומה. 30% מערביי גם כן.

4) מניסיון עבר כאשר לא הופעל כוח כנגד הרשות הפיגועים נמשכו למרות מגעים להסכמי שלום.

קיצר לסכם, אתה טועה ואני צודק.

תודה :la: :ylsuper: :auto:

:lol:

אני מסכים עם כל מה שאתה אומר אבל לפי דעתי צריך למצוא פתרון לתווך הרחוק וכדי לעשות זאת צריך לעשות סדר במדינות האלה ולמנוע דבר כזה שכל יום נולד קיצוני אנטיישראלי חדש. זאת גם אחת הסיבות למלחמה בעיראק - למנוע שוב ושוב איום של השמדה המונית בגלל שאיזה חולה נפש ערבי וקיצוני קם שלט במדינה של יותר מ20 מיליון תושבים בדיקטטורה ומסיט מובהק נגד ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהפלשתינאים רוצים לקום בבוקר ולראות שהיהודים בים, אתה לא מבין שאצלם להתאבד זה להגיע למקום טוב יותר ולהשאיר את העולם הזה עם פחות יהודים אז איפה ההפסד פה ? המתאבד הערבי הוא האידאל הערבי מבחינתם וגם השנאה שלהם אלינו וגם הכנסת האידיאולגיה הדתית המעוותת שלהם לתוך העניין לא תרפה את זה גם לא בעוד 20 שנה, הם לא רוצים שלום וחבל שרק העולם לא יכול לראות את זה, חבל שאי אפשר להעיף אותם לירדן ולמצרים ולסגור את הגבול ולחיות בשקט עד שהם יראו שזה פשוט לא הולך להם, צריך לרצוח את מנהיגי הדת שלהם ואת ראשי אירגוני הטרור והמסטר שלהם עראפת ואז הם לא יעשו כלום, צריך להרוס את האמונה המעוותת שלהם באיסלם כי בלי זה לא היה פה טוב לעולם אם בכלל יכול להיות פה טוב אי פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...