Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 106 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נשמע לא משהו..

לדעתי כל ה-AH כבר לא פועל. למעט הטבעת של ליאווריק שנמכרת בכמה מליונים טובים (עד 20 מליון)

אני לא חושב שקונים משהו.

כל דבר שניסיתי למכור וזה לא משנה אם זה חום או ירוק נמכר בכמה אלפים - עשרות אלפים בודדים (מתחיל תמיד למכור ב-20% פחות מהכי זול שנמצא כרגע ותמיד הייתי עד סכומים מצחיקים ממש). כיום כשאני משחק, אם אין לי שימוש לחפיצם שנופלים, אני פשוט מוכר אותו ל-NPC בלי לחשוב פעמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יש לי בעיה.

ממשחק חמש דקות אתמול נפל לי מגן עם stats מושלמים. למעשה, לא ראיתי עוד מגן כזה למכירה.

חשבתי לנסות למכור אותו בכסף אמיתי אך המשחק מחייב אותי לקשר חשבון פייפאל ועל מנת לעשות זאת, אני צריך לתת מספר סלולרי ללא קידומת.

לא משנה כמה פעמים ניסיתי, ההודעה לא נשלחה. ברשותי סלולרי פשוט, דור שלישי, ברשת .

אם הבנתי נכון משלוח טלפון ללא קידומת זה אומר שאני פשוט מוריד את ה-0 הראשוני, נכון?

כלומר נגיד מ-0522116536, אני רושם 522116536?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר רשום:

Please enter a phone number that is based in your country of residence (ISR).

Do not include your country code.

כלומר לדעתי זה אמור להיות, כפי שרשמתי מקודם.

בכל מקרה ניסיתי גם עם הקידומת של המדינה וזה לא עבד, ניסיתי אפילו עם פלוס בהתחלה.

ךצערי אין מנוס מלפנות אליהם לתמיכה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

פעיל בערך :)

הדרגה הסופית היא רישמית עדיין 60 אבל יש עוד 100 דרגות Paragon שנותנות לך עוד נקודות לתכונות ויותר חשוב, 3% לmagic find וgold find.

אתה יכול לקרוא על זה פה -

http://us.battle.net/d3/en/blog/6968517/introducing-the-paragon-system-8-20-2012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...