Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 100 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה שאלות עדינות כי אני רואה חבר'ה רציניים פה חח..

הגעתי לסוף המשחק עכשיו אל דיאבלו,ואני רק בLVL 30! משחק קצר וקל :screwy: ,חוץ מדיאבלו והבליעל ההוא לא נתקלתי בקושי מסויים,וDemon hunter שלי מאוד בסיסית ולא מושקעת,פשוט זרמתי עם המשחק מה שבא בא..

משהו פה מזור,מצד אחד אני יודע שחקרתי כל מערה אפשרית,אז איך אני מסיים את המשחק רק בLVL הזה?

או שזה במכוון ככה בעצם? ואת ההמשך אני עושה כבר באונליין?

ומה המטרה באונליין עכשיו,סתם להלחם עם אנשים ולעלות רמות? זה מפות חדשות או אותן מפות מהמשחק ואותן מפלצות?

תודה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח הוא כבר בעמוק של לשבור את המקלדת וגם את מה שמסביב לה.

אני יותר נתתי לה מכות פה ושם, אגרוף פה ושם ומידי פעם היא הייתה נופלת.

אבל שוב, אני בגמילה דיי מוצלחת, הימים האלו מאחורי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אנשים תגידו.

לאחר שאני מסיים את המשחק ומתחיל לשחק ברשת. זה שוב אותם שלבים ואותם המפלצות? יש מה לעשות במולטיפלייר? יש קווסטים נוספים?

קצת יקר לי לשלם 300 ש"ח בשביל משחק שאני אגמור תוך פחות משבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה מסיים את המשחק ומתחיל ברשת? הרי אתה מהנקודה הראשונה יכולה לשחק עם חברים. ההבדל היחיד של "לשחק ברשת" (אתה תמיד משחק ברשת) הוא שיש איתך שחקנים נוספים. אותם שלבים, דרגות קושי שונות לפי ההתקדמות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז על מה לעזעזל הם רוצים 300 ש"ח?

אני חסיד גדול של המשחקים הראשונים ואני כבר שנים מחפש משחק הק אנד סלאש שיחזיק אותי לאורך זמן, נראה ליבמקום דיאבלו אני אקנה טיטן קווסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) המשחקים הראשונים היו בדיוק אותו דבר בקטע הזה. מסיימים את המשחק ומתחילים ברמה יותר קשה. פעם היו רק 3 רמות, היום יש 4 ותאמין לי שיקח לך הרבה זמן לסיים את הרביעית. תוסיף לך את האופציה לשחק hardcore ואז בכלל לא ישעמם לך.

2) ייצא עדכון PVP בחינם מתישהו

3) אופציה למכור חפצים בREAL MONEY זה די שווה. אני החזרתי את ההשקעה במשחק רק ממכירות של שטויות שלא הייתי צריך. היום השוק יותר רגוע אבל הוא בטח יתעורר שוב בעדכונים של legendariles + pvp

4) למה 300 שקל? אני קניתי מפה ב230 שקל - http://www.cjs-cdkeys.com/products/Diablo-3-CD-Key-for-Battle.net-%252d-Instant-Download.html.

230 שקל למשחק ששרפתי עליו יותר מ150 שעות נראה לי די שווה. וזה בלי לחשב את העדכונים העתיידים + רווחים ממכירות.

שלא תבין אותי לא נכון, יש בעיות למשחק בייחוד בקטע של הendgame שהוא 100% farming אבל מבחינתי זה משחק שסיפק את הסחורה ושווה את הכסף.

ד"א, פתחו עכשיו את האתר פרופילים (כמו בWOW) וזה די מגניב. הנה שלי -

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Drowsy-2713/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...