Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 84 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן יש הודעה בכחול שהם עכשיו מנסים לבחון PATCH ים שיתקנו את העניין, זה מלפני 50 דקות.

נפל עליהם בבאגים חבל הזמן ההשקה הזאת, כמה פישולים. לדעתי זה גם מתוחכמים של חברות מנייקיות או סתם אנשים מנייקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CTRL+C, CTRL+V לסיסמה עשרות פעמים הצליחו להכניס אותי אבל אחרי 5 דקות של משחק בערך כתוב לי שנותקתי מהמשחק ואז שאני מנסה להכניס שוב את הסיסמה אז זה שוב עמוס.

dafuq, dude.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את התלונות לגבי חיבור קבוע.

זה שומר לכם את הסטטוס, זה מונע צ'יטים מצד הקליינט. אנשים צריכים לשמוח שיש במקרה הזה

חחח, אני מבין שאתה מאלה שאוהבים להרים את הסבון בכלא...

DRM לא טוב בשום מקרה, למה אני צריך להיות תלוי בשרת עם דפוק ופינגים גרועים בשביל SP?

אני כבר זקן, ו-MP זה לא בשבילי, בקושי מוצא שעה בכמה ימים בשביל לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני אשמח לשמוע מכם עד כמה באמת כל הסיפור של החיבור הקבוע לשרת מציק, האם זה עד לרמה של לא לקנות עותק עכשיו?

ובכלל אני אשמח לרשמים כללים שלכם , דרך אגב מצאתי שעותק דיגיטלי בbattlenet עולה 60 אירו\סטרלינג (לא זוכר איזה מטבע)

זה מחיר קצת מופקע לא? עולה 60$ בSTEAM

תודה לכל המגיבים ושיהיה אחלה של יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע המצב באמת גרוע, שוב יש לי איזה חצי שעה לפרגן וכרגיל 3007 ERROR!

בחוצפתם הם כותבים סתירה-שהם תיקנו את זה אבל בגלל עומס קשה להתחבר.

המשחק בהחלט שווה לדעתי, יש כל מיני דברים שהם החליקו והרבה דברים שהפכו את המשחק לפשוט מדי לטעמי, והוא גם יחסית קצר.

למרות זאת מאוד נהנתי לגמור את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rikus באמת סיימת את המשחק ?

מהמעט שקראתי הבנתי שיש איזה חמש מערכות עם חמישה פרקים לכל מערכה

אחי איך הספקת ? אתה בלי שינה בשבוע האחרון?

דרך אגב יש אפשרות לדרגות קושי משתנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתקלתי באף בעיה בחיבור למשחק.

פעם אחת נותקתי מהמשחק, וגם אז מיד התחברתי חזרה והמשכתי לשחק.

"DRM לא טוב בשום מקרה, למה אני צריך להיות תלוי בשרת עם דפוק ופינגים גרועים בשביל SP?"

זה מה שהחברה דורשת. בקצרה, לא טוב לך, אל תשחק. באותה מידה היית יכול להתלונן על דרישה של 4GB כשלך יש רק 2GB, או על כל דרישה טכנית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"DRM לא טוב בשום מקרה, למה אני צריך להיות תלוי בשרת עם אינטרנט דפוק ופינגים גרועים בשביל SP?"

זה מה שהחברה דורשת. בקצרה, לא טוב לך, אל תשחק. באותה מידה היית יכול להתלונן על דרישה של 4GB זכרון כשלך יש רק 2GB, או על כל דרישה טכנית אחרת.

הבעיה היא לא ב עצמו אלא בביצוע הקלוקל למדי של בליזארד (לפחות כרגע).

בליזארד ידועה כחברה שעושה משחקים מצוינים (ויודעת ליצור הייפ בשבילם), יחד עם זאת , זה לא יהיה נכון מבחינתה להצטייר כמי ש"שמה קצוץ".

לאף חברה זה לא משתלם, אפילו לא לבליזארד שיש פה כאלה שמתייחסים אליה בחרדת קודש.

אנשים שלמו כסף על משחק במטרה לשחק אותו מתי שמתאים להם (ואפילו אם לעוד 2 קזיליון אנשים מתאים לשחק גם באותו הרגע), אם בליזארד לא תדע להתמודד עם זה, היא תצטרך להתמודד עם ביקורת קשה ועם חשדנות רבה יותר בטרם אנשים מוציאים את הארנק שלהם למשחק הבא שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...