HOT תוריד בנובמבר את ערוץ האקשן AXN - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOT תוריד בנובמבר את ערוץ האקשן AXN

Mesatla

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה היא שהוט מוותרת על אחד מערוצי הבסיס הכי מצליחים שהיו ושיהיו לה. תכלס אין עוד ערוץ של (אולי Xtra HOT) שמביא סדרות טובות.

וקרירין, כמה שתיאבק בזה, אתה לא יכול להגיד שכל הסדרות שעברו בAXN היו רעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה תוכניות, אפשר להוריד בחינם עם יציאתם בחינם באופן חוקי, את האחרות אפשר לקנות, וזה יוצא יותר זול מה200 ומעלה שקל ליס/כבלים + אגרה + הציוד עצמו (טלויזיה וכו').

עם זה אני מסכים, אבל זה פשוט לא המצב המתואר, אז לא הבנתי מה הקשר.

בנוגע להיאבקות-

אני אומנם לא מחובבי ההתאבקות, אבל תפסיקו עם הגועל נפש הזה.

לא צריך לקטול כל בן אדם שאוהב משהו אחר ממכם, זה פשוט לא במקום.

דובי זובי, אם אתה לא אוהב, אל תראה. את התיאוריה בנוגע להשלכות על נטיותיהם של אחרים תשמור לעצמך.

נמאס מהניבולי פה שלך בכל ת'רד פה, מה הקטע שלך בכלל?!

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהוט מוותרת על אחד מערוצי הבסיס הכי מצליחים שהיו ושיהיו לה. תכלס אין עוד ערוץ של (אולי Xtra HOT) שמביא סדרות טובות.

וקרירין, כמה שתיאבק בזה, אתה לא יכול להגיד שכל הסדרות שעברו בAXN היו רעות.

לא אמרתי שכולם רעות דווקא אהבתי הרבה סדרות שהיו בערוץ

הבעיה שהם הגיעו לערוץ שהם כבר ישנות

לדוגמה הרקולס \צוות לעניין\המגן ועוד

כמו שאמרתי הרעיון הבסיסי טוב -הביצוע כושל -אולי מחוסר תקציב אולי בגלל דברים אחרים

אבל אני לא פותח את הערוץ כמאת בכלל וזה כי התוכן כבר לא רלוונטי מבחינתי

אם יש סדרה כמו המגן זה צריך להיות עונה אחרונה -לא עונות ישנות

אותו הדבר סדרות אחרות

ואם כל הכבוד לצוות לעניין -סדרה מאוד מוצלחת -היא צריכה להיות מחיר מוזל בVOD ולא בערוץ שמכבד את עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה מאיזה שנה זה? מצידי שגם הנינים שלי יראו צוות לעניין :nixweiss: סידרה טובה :smile1:

יש גם את סנטינל שלא רע בכלל, לדעתי זה טוב שיש ערוץ עם סדרות ישנות.

חוץ מזה ל AXN יש גם סדרות חדשות כמו FLASH GORDON, PAINKILLER JANE ואאוריקה. אז מה אם לרובן יש רק עונה אחת :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את כל מה שאני רוצה לראות, יש הרבה דברים שאני רואה ואין בטלויזיה.

אני בן 17 ולפי מה שידוע לי כל מי שצעיר ממני בשנתים לא יודע בכלל מה זה צוות לעניין או כל סידרה ישנה וטובה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אז שיהיה בVOD במחיר מוזל

העולם מתקדם מאז ויש סדרות פעולה חדשות

או שיעשו ערוץ נוסטלגי נפרד

צוות לעניין לערכתי מאוד זול להם לקנות היום ובגלל זה הוא בערוץ

אני בספק גדול אם משדרים את הסדרה בAXN של חול

בארץ פשוט אין תחרות רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין. זה אחד הערוצים עם הרייטינג הגבוה בהוט.

אין לי מה לעשות בלי הערוץ הזה, לא שווה כלום בלי AXN.

מה אני, איש ללא ממיר בחדר, אמור לעשות בלי AXN בחדר? (ולפני שכל המתייפיפים יתחילו "תראה חדשות" "תראה תכניות תחקירים" "תקרא עיתון", אל תתחילו אפילו כי את זה אני עושה בלי קשר) העובדה הפשוטה היא שזה ערוץ בידור, נכון אלה סדרות ישנות אבל אלה סדרות קלאסיות- מחוץ לחוק, סנטינל, צוות לעניין שהיה דאז, סטארגייט, מקגיוור, ללא עקבות, סדרות מעולות בהשוואה להרבה מהזבל שרץ היום בטלוויזיה.

יום שחור ללקוחות .

סופסוף מישהו שחושב כמוני.. אין על מחוץ לחוק , סנטינל, צוות לעניין. תוכניות איכותיות באמת לא כמו כל הזבל שרץ בטלוויזיות.. חוץ מסנטינל ומחוץ לחוק, רמזור בערוץ 22 אנלא רואה כלום בטלוויזיה.. הכל זבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

רמזור :screwy: לפי מה שהבנתי בקרוב "מסודרים" חוזר, אהבתי את העונה הראשונה, גם עבודה ערבית והחיים זה לא הכל סדרות טובות.

אני לא מאמין. זה אחד הערוצים עם הרייטינג הגבוה בהוט.

אין לי מה לעשות בלי הערוץ הזה, לא שווה כלום בלי AXN.

מה אני, איש ללא ממיר בחדר, אמור לעשות בלי AXN בחדר? (ולפני שכל המתייפיפים יתחילו "תראה חדשות" "תראה תכניות תחקירים" "תקרא עיתון", אל תתחילו אפילו כי את זה אני עושה בלי קשר) העובדה הפשוטה היא שזה ערוץ בידור, נכון אלה סדרות ישנות אבל אלה סדרות קלאסיות- מחוץ לחוק, סנטינל, צוות לעניין שהיה דאז, סטארגייט, מקגיוור, ללא עקבות, סדרות מעולות בהשוואה להרבה מהזבל שרץ היום בטלוויזיה.

יום שחור ללקוחות .

תיראה המומינים ;D

בקיצור אם הם באמת יורידו את הערוץ הרבה אנשים יעברו ליס, הרבה אנשים לא עברו עד היום בגלל AXN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...