עוד מישהו גר בת"א ומעוצבן על המחירים של האוכל ושל הדירות? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו גר בת"א ומעוצבן על המחירים של האוכל ושל הדירות?

rikus

Recommended Posts

Here we go again

קרירין, מה אתה מבין במחירי דירות?

אפשר לשכור בובה של דירה ב-2,700 ש"ח (2.5 חדרים) בחלק מערי הלווין של ת"א.

בקומה 3-4 בלי מעלית יורדים לכיוון ה-2,200.

אני לא יודע על איזה דירות אתה מדבר

מולי יש דירה קטנה קומה שלישית בלי מעלית והבניין מעל 30 שנה והשכירות 3200

ובניגוד למה שהרבה חושבים רעננה כבר לא מעל השוק במרכז

רוב המרכז פשוט יקר כי אין הרבה בניה לצעירים

דרך אגב אפילו בבניין רכבת מסריח יהיה לך קשה למצוא דירה ב2200 במרכז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר להבין מה הקשר של חולדאי, עם כל שנאתי לפוץ הזה? :nixweiss:

לא הוא קובע את מחירי הדירות! דיי עם השטות הזו כבר.

המצב הזה הוא לא רק בת"א, בכל הארץ המחירים עולים וגם ברמת גן מאוד יקר בזמן האחרון.

זה עניין פשוט של היצע וביקוש. זהו.

ד"א, ת"א לא עיר כזו גרועה, אבל אפרט בהמשך, כרגע אני צריך לצאת למבחן בפיזיקה 2 ולהיכשל בו. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על איזה דירות אתה מדבר

מולי יש דירה קטנה קומה שלישית בלי מעלית והבניין מעל 30 שנה והשכירות 3200

ובניגוד למה שהרבה חושבים רעננה כבר לא מעל השוק במרכז

רוב המרכז פשוט יקר כי אין הרבה בניה לצעירים

דרך אגב אפילו בבניין רכבת מסריח יהיה לך קשה למצוא דירה ב2200 במרכז

זולגות הדמעות מעיני. :'(

כל עוד צעירים ימשיכו לנהור למרכז כדי לחיות בפחית מפוחמת בשם ת"א ויסכימו לשלם מחירים מופקעים בתמורה לרמת חיים של שבוי מלחמה נאצי במחנה עבודה סובייטי דבר לא ישתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד צעירים ימשיכו לנהור למרכז כדי לחיות בפחית מפוחמת בשם ת"א ויסכימו לשלם מחירים מופקעים בתמורה לרמת חיים של שבוי מלחמה נאצי במחנה עבודה סובייטי דבר לא ישתנה.

פראייר ישאר פראייר, וקרירין ישאר קרירין.

אני רוצה לגור בצפון בתור אדם מבוגר, אחרי הצבא, פה בקריית אונו האוויר עוד בסדר, אבל ברמת גן למשל הוא ממש מסריח באיזורים מסוימים, אני רוצה את האוויר הצח שנשמתי כשטיילתי עם המשפחה בתפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא סבבה לאללה שחלקכם לא סובלים את ת"א, חבל שיותר אנשים לא מרגישים כמוכם..יותר מקום בשבילי :lol:

ולמי ששאל אותי מה אפשר לעשות - אי אפשר לעשות כלום. האנושות היא קקה.

שכל הזבלים שמשכירים חדרי-דודים מהמאה ה-16 במחירים מופקעים ועוד כותבים בחוזה לדייר שהוא חייב בכל תיקון שקשור "לדירה" ומבקשים לראות תלושי משכורת של סבתא שלו, שישתמשו בכסף לתרופות.

המממ...השרשור מוציא מגיימרית אמוציות עצבניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה את מוצאת בתל אביב לעזאזל

טונות של זיהום אוויר ואנשים שרוטים ?

אם מגפת המחירים הייתה נשארת רק בתל אביב הייתי מאוד שמח

לצערי חוץ מהדרום והצפון כל המדינה נדבקה במגפה הזאת

תל אביב התחילה את המגפה

ועולנו נדפקנו בסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פראייר ישאר פראייר, וקרירין ישאר קרירין.

אני רוצה לגור בצפון בתור אדם מבוגר, אחרי הצבא, פה בקריית אונו האוויר עוד בסדר, אבל ברמת גן למשל הוא ממש מסריח באיזורים מסוימים, אני רוצה את האוויר הצח שנשמתי כשטיילתי עם המשפחה בתפן.

אני שואף ללמוד תחום באגרונומיה במטרה לעבוד בצפון. לא רק לאירופאים מגיע לחיות בשקט באיזה כפר פסטורלי ולהתפרנס מייצור יין/גבינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין על מה אתם מגינים פה? המחירים מופקעים !עזבו עכשיו את הקטע שתמיד יהיה ילד שהשתחרר ורוצה להרגיש מגניב אז הוא גר בקופסאת פח, כמה זמן זה יחזיק?מה שיקרה זה שרק עשירים יוכלו לגור בת"א בקרוב ולא יהיה שם יותר צעירים-כי הם לא יוכלו להרשות לעצמם בכלל, ועם זה כולם מסכימים שזה דפוק.

אתה חושב שהאוכל זול? מתי קנית לחם, או אורז? שום ושום בטיח לא יעזור לך.

ירקות דחילק שוק הכרמל זול? 8 שקל לפלפל שבטח עבר הינדוס גנטי ואין לו שום טעם כבר או ערך תזונתי.

שוק הכרמל עולה בדיוק כמו בסופרים רק שהירקות טיפה יותר איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין על מה אתם מגינים פה? המחירים מופקעים !עזבו עכשיו את הקטע שתמיד יהיה ילד שהשתחרר ורוצה להרגיש מגניב אז הוא גר בקופסאת פח, כמה זמן זה יחזיק?מה שיקרה זה שרק עשירים יוכלו לגור בת"א בקרוב ולא יהיה שם יותר צעירים-כי הם לא יוכלו להרשות לעצמם בכלל, ועם זה כולם מסכימים שזה דפוק.

אתה חושב שהאוכל זול? מתי קנית לחם, או אורז? שום ושום בטיח לא יעזור לך.

ירקות דחילק שוק הכרמל זול? 8 שקל לפלפל שבטח עבר הינדוס גנטי ואין לו שום טעם כבר או ערך תזונתי.

שוק הכרמל עולה בדיוק כמו בסופרים רק שהירקות טיפה יותר איכותיים.

לא מגינים על שום דבר.

פשוט מה שלא ברור זה מה אתה מתקיף????

יקר- כן. מאוד- כן. מעצבן- כן. מבאס- כן. חרא- כן.

אז מה?!?! מה אתה רוצה בדיוק?

זה עניין של היצע וביקוש. המחירים לא גבוהים בת"א סתם. המחירים גבוהים כי המון רוצים לגור ושם ואין מספיק דירות. ככה זה, מה אתה מציע בדיוק לעשות?!

המחירים של מוצרי הצריכה בת"א גם גבוהים יותר פשוט כי אנשים שם יכולים לשלם יותר מבפריפריה. ככה זה. זהו.

אתה חי במדינה דמוקרטית, יש לך חופש לעשות כל דבר שאינו אסור ע"פ חוק. לפי מה שאני יודע אין איסור על מעבר דירה, כלומר מותר לך לעבור לגור איפה שבא לך.

לא טוב לך בת"א, תעבור. נכון, זה לא פשוט. אבל מה אתה בדיוק רוצה?!

תן לי הצעה אחת שיכולה לפתור את זה.

רמז: אין כזו. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים עוברים צפונה ואז יש מעגל קסמים שהמחיר גם שם עולה

ואל תשכח שמחירי הדלק גם עולים

זה לא "מעגל קסמים" כי אם אנשים עוברים לגור בצפון משמע שהביקוש בצפון עולה והביקוש במרכז יורד, ולכן מחירי הדירות במרכז יורדות. אבל זה לא קורה, יותר אנשים רוצים לעבור מהצפון ומהדרום לגוש דן מאשר להפך. הביקוש גדל בקצב הרבה הרבה יותר מהיר מההיצע, ולכן המחירים עולים. בצפון לעומת זאת המחירים נשארים ללא שינוי או יורדים, בדיוק מהסיבות האלו. אני גר בכרמיאל בדירה שקנינו ב-92' והמחיר עלה מאז נומינלית (מחיר אבסולטי) עלה בערך בבערך 20%, שזה אומר ירידת ערך, כי האינפלציה הייתה הרבה הרבה יותר גבוה (אם אתה קונה בית ב-500,000 ואחרי 15 שנה הוא שווה 600,000, אבל בנתיים בשוק סל מוצרים שעלה 100 עולה 180, אז זה אומר שמחיר הדירה ירד).

ומה קשורים מחירי הדלק? זאת בעיה של הזמן האחרון שיכול להיות שתפתר בקרוב (ייתכן שמחירי הדלק ירידו, או שאנשים ישתמשו יותר בתחבורה ציבורית, או שבקרוב שיהיה אפשר הם יקנו מכוניות חשמליות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...