עוד מישהו גר בת"א ומעוצבן על המחירים של האוכל ושל הדירות? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו גר בת"א ומעוצבן על המחירים של האוכל ושל הדירות?

rikus

Recommended Posts

לא הבנתי מה אתה מהתחלה מחפש בתל אביב אם אין לך כסף

לא כל מה שטוב שם שזה עיר ללא הפסקה? אם אין לך כסף מה עוזר לך כל המקומות בילויי?

ואם אתה מתעקס להיות קרוב למרכז ובזול, נדמה לי שדרום תל אביב זה אחלה פיתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה אתם רוצים ממני גם ככה אתם לא מקשיבים לכלום וישר שוללים

למה לי לפתוח דיון שאני מתוסכל שלא נותנים לי להוציא את התסכול ?

בינתיים אני רואה הרבה בני גילי או עובדים המון שעות ובקושי גומרים את החודש או כמוני גרים אם ההורים

אם אתם בוחרים בדרך הראשונה סבבה לכם

תנו לחסוך ולהיות מתוסכל בשקט

ופותח הדיון זה לא רק בתל אביב ככה

זה ברוב האזורים במרכז

אפילו בכפר יונה כבר יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי במקום לתפוס קצת שכל ולעבור לגור קצת יותר צפונה, תקועים על גוש דן.

אתה יודע שלהגיע מנתניה לעבודה כלשהי בת"א לוקח סה"כ 10-15 דקות יותר מלהגיע לשם מרעננה/כפ"ס/הרצליה וכו'? זה בגלל הפקקים בתוך ת"א עצמה.

אבל אנשים בכל מקרה מתעקשים ולא קולטים שאם הם "יקריבו" עוד 20 דקות ביום (על נסיעה הלוך/חזור) הם יכולים לחסוך המון כסף.

אני בצפון, ופה אני נשאר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל מה שטוב שם שזה עיר ללא הפסקה? אם אין לך כסף מה עוזר לך כל המקומות בילויי?

איפה אתה... אנשים גרים בת"א כי שמה יש להם יותר עבודה בתחום שלהם, לא מדובר פה על צעירים נהנתנים. אני עובד והמקצוע שלי מחייב אותי להיות קרוב לשם מה לעשות, רק שהתגמול הוא עדיין לא מספיק יחסית לרמת המחייה שפתאום נסקה לה בשנה האחרונה. לפני שנה לא הייתם מוצאים אותי מתלונן.

ושוב אני אומר עזבו אותי רגע, המצב בקנטים מבחינת מחירים וזה אומר שמקומות הבילויי בהם מועסקים הצעירים שרוצים לגור שם, כבר לא יוכלו כי לא יעלו את המשכורת של הברמן או של המלצרית או של העובדת בחנות ספרים וכולי...בקיצור זה לא מעניין אף אחד פה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי במקום לתפוס קצת שכל ולעבור לגור קצת יותר צפונה, תקועים על גוש דן.

אתה יודע שלהגיע מנתניה לעבודה כלשהי בת"א לוקח סה"כ 10-15 דקות יותר מלהגיע לשם מרעננה/כפ"ס/הרצליה וכו'? זה בגלל הפקקים בתוך ת"א עצמה.

אבל אנשים בכל מקרה מתעקשים ולא קולטים שאם הם "יקריבו" עוד 20 דקות ביום (על נסיעה הלוך/חזור) הם יכולים לחסוך המון כסף.

אני בצפון, ופה אני נשאר :xyxthumbs:

אנשים עוברים צפונה ואז יש מעגל קסמים שהמחיר גם שם עולה

ואל תשכח שמחירי הדלק גם עולים

ודרך אגב תתעורר נתניה כבר לא זולה

יש איזה ישוב קטן באזור שכן זול אבל זה בגלל שהיו שם הרבה מקרי סרטן כנראה מאנטנות

לפחות זה מה שאני הבנתי

אבל לרוב כולל נתניה כולל כפר יונה כולל הרבה דברים אחרים הכל עלה מאוד

ואני עוד חשבתי פעם על שביב בהרצליה שיש שם בתים ישנים ואוכלוסיה זקנה

גם זה עלה

בחיפה להבנתי עוד זול-טוב לך תגור מול ארובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תגור אתה מול ארובות, מבחינת זיהום אוויר, דווקא חיפה/הקריות במצב יותר טוב מת"א.

מי שחוטף הכל אלו המסכנים שגרים בטבעון בצד שפונה לחיפה. הרוח מעיפה דרך קבע הכל לשם (יש מסדרון אוויר שמוביל ישירות לשם)

האחוזים הגבוהים בארץ לסיכוי לחטוף סרטן, ועדיין המחירים שם יקרים פחד.

אני גר ברמת ישי, לא חיפה, האוויר פה נקי בצורה שאין לך בהרבה מקומות אחרים בארץ, והמחיר פה עדיין יותר נמוך מת"א. (למרות שהוא נחשב יקר ביחס לצפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח קרירין אחי מה רע בחיפה?

נכון יש כמה מקומות שנחשב קצת יותר מסוכן לגור שם, אבל זה לא כל חיפה

rikus, אני מכיר אנשים שגרים פה בחיפה ונוסעים כל בוקר לעבודה בתל אביב, זה גם אפשרות

ד"א איזה מקצוע מחייב מגורים בתל אביב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לך כמה:פרסומאים, מוסיקאים,שחקנים,ארכיטקטים בקיצור כל המקצועות ששמים דגש על תרבות, לא תמצא הרבה עבודה בחיפה או בב"ש, ואם אתה מדבר על עבודות בוקר אז זה הגיוני לסוע כל שעה אבל אם העבודה שלך רק מתחילה בצהריים גם תיסע קילומטרים ותחזור בחצות הביתה?

עבודה כמו שצריך...למה זה לא מכובד העבודות האלו?מה זה השטויות האלה עבודה כמו שצריך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה כמו שצריך...למה זה לא מכובד העבודות האלו?מה זה השטויות האלה עבודה כמו שצריך ?

אתה ענית 10 שניות אחרי ככה שלא ראיתי את המקצועות האלו :s07:

ועדיין לא השתנתה דעתי , תדאג למקצוע , ותוכל לגור במרכז כמו גדול .

אבל אל תצפה בשכר מינימום או קצת יותר מזה , ולגור בתל אביב כמו מלך , יש גבול לכל תעלול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פחות מעוצבנת על יוקר המחיה, כי למרות שזו שחיטה וכואב לי בכיס על בסיס חודשי, ברור לי שצריך לשלם כדי לחיות במרכז העניינים.

מה שמביא לי ת'קריזה זה הכוליערות החמדניות שמשכירים דירות בתל-אביב שבפירוש לא ראויות למגורים, מסבים כל מיני מקלטים ומחסנים לעלק-דירת-לופט עם נוף לביוב, מכונת כביסה בחדר מדרגות וריבוע של 20X20 ס"מ באמצע הסלון בתור מטבח אמריקאי.

אז הציניקנים יכולים עד מחר לבלבל את המוח על "תגורו במקום אחר" - פה זה כבר לא עניין של הצע וביקוש, אלא גועל נפש צרוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבי על זה כך.

אם לא היו משכירים את מטבחורי העכברושים האלה לאנשים, מחירי השכירות היו עוד יותר גבוהים. כל עוד אנשים מוכנים לגור בדבר הזה, על מה תליני?

אישית לא הייתי מוכן להשכיר לאנשים מטבחור כזה, אבל אני מבין את האנשים שמשכירים. את השוכרים לעומת זאת אני לא מבין. אין להם שום טיפת כבוד עצמי? להשפיל את עצמם לרמה של מקקים בביוב בשביל לגור בתל-אביב?

מחירי השכירות נקבעים בעיקר על ידי השוכרים, ולא על ידי המשכירים - וחשוב לזכור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימרית כולנו שותפים לצערכם :)

ובהחלט לא היינו רוצים לראות כל מיני תופעות כאלו ....

אבל מה הפתרון תגידי לי את ?

היהודי תמיד יחשוב איך להגדיל את ההכנסה שלו .....גם אם זה אומר לוותר על המקלט לטובת יחידת דיור ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היהודי תמיד יחשוב איך להגדיל את ההכנסה שלו .....גם אם זה אומר לוותר על המקלט לטובת יחידת דיור ;D

עד המלחמה הבאה והטילים כבר יגיעו לת"א ואז הם יבכו למה הם השכירו אותם כי דיירי המקלט/דירה יוציאו אותם החוצה :kopfpatsch::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...