עוד מישהו גר בת"א ומעוצבן על המחירים של האוכל ושל הדירות? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו גר בת"א ומעוצבן על המחירים של האוכל ושל הדירות?

rikus

Recommended Posts

ממש מעצבן העניין, הכל יקר, דירה הכי מעפנה של חדר אחד עם מטבח בתוך החדר שזה גועל נפש זה מינימום 2000 שקל.

רוצים לאכול, נראה לי בחוץ כבר יותר זול, לחם יקר(10 שקל!) אורז יקר(10!), שמן בישול גם מינימום 10 שקל...יש עוד מלא דוגמאות, כמעט הכל פה זה רק לאנשים אמידים שמרוויחים מעל משכורת ממוצעת בשוק.

זה אומר שצעירים כבר לא יצליחו להיכנס לעיר.

מישהו מכיר את התופעה פה חוץ ממני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בטוח שלא רק אני וקרירין מרגישים ככה וסובלים מזה ככה.

...

לפחות אני מקווה. לא שזה יעזור שיהיה הרבה אנשים שיגיבו, אבל אולי יהיה לנו איזה רעיון איך לכפכף את הצרפתים שקנו פה דירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קרירין יגיב הדיון יהיה ככה: כמה עמודים על מחירי הדירות , כמה עמודים על מקום מגורים בכללי וכמה עמודים על חיו הפרטיים של קרירין אה כן ואז הוא ינעל (ובדרך הדיון עלול גם להתדרדר ל נגד העולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין. מה נדבקתם לת"א? חסרים מקומות לגור בהם באיזור המרכז? (או בכל הארץ?)

לא טובים לכם המחירים? תעברו משם.

ברגע שיהיה מצב שבו מי שגר בת"א אלו עשירים בלבד ולא ישארו שם צעירים כבר, או שיהיה מהפך ומחירי הדירות ירדו והמחיה תתייצב, או שהעיר תקרוס. פשוט ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, גם להנות מכל היתרונות של לגור ב"מרכז העולם" וגם לשלם על מחייה כמו בחור בצפון/דרום הארץ.

או שתהיה במקום קצת יותר רחוק כמו דרום השרון (כפר סבא, רעענה, הוד השרון, הרצליה, רמת השרון) שזה זול בהרבה ותוך 20 דקות ברכבת אתה בתל אביב.

אני אישית גם לא מסוגל לחשוב על אפשרות לגור במקומות רחוקים מתל אביב (עם כל הכבוד לחיפה, ויש כבוד, זה לא אותו דבר), אך אני מודע לחסרונות של זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, גם להנות מכל היתרונות של לגור ב"מרכז העולם" וגם לשלם על מחייה כמו בחור בצפון/דרום הארץ.

או שתהיה במקום קצת יותר רחוק כמו דרום השרון (כפר סבא, רעענה, הוד השרון, הרצליה, רמת השרון) שזה זול בהרבה ותוך 20 דקות ברכבת אתה בתל אביב.

אני אישית גם לא מסוגל לחשוב על אפשרות לגור במקומות רחוקים מתל אביב (עם כל הכבוד לחיפה, ויש כבוד, זה לא אותו דבר), אך אני מודע לחסרונות של זה.

לא יצא לך לשלם שכירות מעולם הא?

את רעננה ורמת השרון, תוציא מהרשימה.

הם עולות אותו הדבר, ויותר.

לגביי השלוש הנוספות,גם שם ממש,אבל ממש לא זול.

לא יודע מאיזו פלנטה הגעת.

חברים שלי עברו מהוד השרון לת"א כי זה היה זול יותר.

לא מבין. מה נדבקתם לת"א? חסרים מקומות לגור בהם באיזור המרכז? (או בכל הארץ?)

לא טובים לכם המחירים? תעברו משם.

ברגע שיהיה מצב שבו מי שגר בת"א אלו עשירים בלבד ולא ישארו שם צעירים כבר, או שיהיה מהפך ומחירי הדירות ירדו והמחיה תתייצב, או שהעיר תקרוס. פשוט ככה.

אכן.

בתור דוגמה אפשר להסתכל על גבעתיים,שהייתה בעבר תוססת וחיה,שהפכה לבית קברות.

רעננה בדרך הבטוחה לשם שכן אין צעירים שמסוגלים לרכוש שם דירות בטירוף הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד ששוכר בית בהוד השרון, אני מבטיח לך שהמחירים יותר זולים.

בתור אחד שמשכיר בובה של דירה בבת-ים, אני מבטיח לך שהמחירים הרבה יותר זולים.

מי שרוצה לגור בצפון תל אביב, שישלם את המחיר של צפון תל אביב.

כל עוד יש מי שמוכן לשלם, המחירים לא ירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...