שוחרה הגירסא החדשה של wine - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחרה הגירסא החדשה של wine

matteo

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין באמת שום תוכנה בקוד פתוח שבאמת מהוות תחליף אמיתי לתוכנות רציניות.

דפדפן: 3.0

על Vista

You were saying?

(זה פשוט בא בדיוק אחרי שדיברתי על זה שפיירפוקס זה התוכנת אופן סורס היחידה שפשוט לא רואה את המתחרים ממטר בשום צורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי רק שתדע שיש אנשים שכן עובדים עם בצורה מלאה וזה נכון שהוא לא ממש עומד בסטנדרטים של כל תחום בתעשייה אבל מצד שני זאת גם לא ממש המטרה של מערכת ההפעלה הזאת ומי שישפיעה על הסטנדרטים האלו הם רק משתמשי הקצה.

סה"כ המטרה של WINE זה לא לעשות משהו מתחכם אלא לפתור בעיות של חוסר תאימות או חוסר רצון של יצרני תוכנה לתת תמיכה למערכות הפעלה "אלטרנטיביות" כמו NDIS wrapper למשל בתחום של כרטיסי הרשת האלחוטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ?

במהלך העשור האחרון התקנתי ועבדתי עם גנו/לינוקס במספיק מערכות "ביתיות" (ואחרות), כדי לומר בוודאות שלא צפויים קשיי-הסתגלות מרובים לאלו המוכנים באמת לנסות לעבור לסביבת-עבודה חדשה, וטובה יותר (אשר בה : אין הכרח להפעיל מחדש את המחשב לאחר התקנה/עדכון של כמעט כל תוכנה, אין הכרח לרכוש רשיון-שימוש בעבור כל תוכנה (כמעט), אין הכרח לפוצץ את המערכת בתוכנות "אבטחה" או להתקין כמעט כל יום מספר "עדכוני-אבטחה" רק כדי להבטיח שהמערכת לא תחטוף איזו רושעה, אין הכרח להתאים את הרגליך לסביבת עבודה אחידה-יחידה (ולמוזרויותיה) - וניתן לבחור בזו המתאימה ביותר להעדפותיך, אין "Registry" (על מגוון תחלואיו), אין דרכים קלות להזיק למערכת או למידע של משתמש אחר (בשוגג או בזדון) כמשתמש-רגיל, קבצים נמצאים בד"כ במיקומים קבועים וידועים (ולא מפוזרים במקומות בלתי-צפויים במערכת - בהתאם לשיגיונותיו של כל מתכנת), וכיוצ"ב - על קצה המזלג).

ומאידך - הטיעונים הנגדיים העיקריים המקובלים עליי, הם בד"כ : (1) תוכנה חיונית מסויימת (שאין לה תחליף חופשי או קוד-פתוח הולם) לא ניתנת להפעלה, ו-(2) לא ניתן להפעיל חלק מהמשחקים (או לפחות לא בפשטות).

* אציין כי גנו/לינוקס כידוע איננה "GIMP" או "OpenOffice.org" - ולכן כי הקישור שנעשה (לעיתים קרובות מדי) בין מעה"פ, לתוכנות אלו ואחרות (וההשוואה למקבילותיהן הקנייניות) איננו במקומו, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You were saying?

(זה פשוט בא בדיוק אחרי שדיברתי על זה שפיירפוקס זה התוכנת אופן סורס היחידה שפשוט לא רואה את המתחרים ממטר בשום צורה)

כן ואיפה בדיוק המתחרה שעולה כסף? אתה מודע לזה שגם IE מבוסס על מוזילה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שגם IE מבוסס על מוזילה נכון?

מה?

מאיפה הבאת את זה?

הוא בכלל מבוסס על מוסאיק ועובד עם מנוע שנקרא טריידנט

http://en.wikipedia.org/wiki/Trident_(layout_engine)

גם נטסקייפ היה מבוסס על מוסאיק אבל חוץ מזה אני לא רואה שום דבר משותף ביניהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המאבקים לגבי אין מקצועי בלינוקס ממש לא שייכים

אתם שוכחים שלמשתמש הביתי OPEN מספיק בהחלט , לפחות ב95% מהמקרים

הבעיה שאותה אני רואה בתור הבעיה העיקרית ואולי אפילו היחידה של לפרוץ זה המשחקים

ברגע שזה יתמוך במשחקים אני צופה נהירה מסיבית , כל שאר התוכנות שלא תומכות זה רק תוספת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל אריק צודק

שימו לב

לינוקס עונה לכל הצרכים הביתיים

אינטרנט אי סי קיו מסנג'ר סרטים שירים הורדות וכו'....

עד שמגיע למשחקים

אגב

אני דאז כל כך רציתי שלא היה איכפת לי ממשחקים(מעטים כמוני)

למדתי את המערכת מהר המתקצעתי וכיום אני יודע שאפשר להריץ 90 אחוז מהמשחקים הפופולרים

לא תמיד בשלמותם אבל אפשר

doom 3 quake 4

et:qw(נייטיב של גם קוויק 4 נייטיב)

קאנטר סטרייק

cod4

wow

guild wars

lineage

gta

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מריץ משחקים תחת לינוקס? :s05:

יש שתי דרכים האחת היא לרשום

wine <filename.exe>

הדרך היותר מומלצת היא לחפש מדריך או wiki שמסביר איזה התאמות צריך לעשות לגבי כל משחק ספציפי בשביל לקבל תוצאות אופטימליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המאבקים לגבי אין מקצועי בלינוקס ממש לא שייכים

אתם שוכחים שלמשתמש הביתי OPEN מספיק בהחלט , לפחות ב95% מהמקרים

הבעיה שאותה אני רואה בתור הבעיה העיקרית ואולי אפילו היחידה של לפרוץ זה המשחקים

ברגע שזה יתמוך במשחקים אני צופה נהירה מסיבית , כל שאר התוכנות שלא תומכות זה רק תוספת

מחזק

ודובי הייתי בלינוקס איזה תקופה

חזרתי לוויסטה בגלל 2 סיבות

1-הכרטיס האלחוטי שהתקנתי לא תומך רשמית בלינוקס

ולא היה לי כוח לחפש איך להפעיל אותו

2-משחקים כולל אמולטורים לDS שפועלים בוויסטה יותר טוב

כל יתר הדברים סיפקו אותי כמשתמש פשוט

אופן אופיס\גימפ\קליינט ביטורנט \VLC\פירפוקס \תוכנת צריבה חינמית ועוד

ותזכור שזה בחינם מול מחיר יקר (טוב מבחינתי מאוד זול ...)

בכל מקרה גם בוויסטה רוב התוכנות שלי חינמיות לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדתי את המערכת מהר המתקצעתי וכיום אני יודע שאפשר להריץ 90 אחוז מהמשחקים הפופולרים

לא תמיד בשלמותם אבל אפשר

והנה הבאת עוד חיזוק לטענה שלי , למרות שכבר תמכת בה (:

אתה מבין , אחרי שאתה נהיה מומחה בלינוקס אתה יכול להריץ משחקים , וגם אז לא כולם , אבל משתמש הפשוט ביותר בווינדוס כבר בהתחלה יכול להריץ משחקים

ובוא נגיד ככה ,אם אתה מוצא לי פתרון להריץ את המשחקים שלי, ללא שום תקלות , אין לי יותר מה לחפש בווינדוס , כל השאר יש לי כבר

ואני מדבר על המשחקים:

warcraft iii

tiberium wars+kanes wrath

Starcraft II : when it will be released

אותי אישית , כל שאר המשחקים לא מענינים , ואין לי בעיה לעבוד קצת , אבל אני לא מוכן לזנוח את ולהתחיל בחיפושים באיך להריץ את המשחקים , בתקווה שהמשחק שלי נכלל בתוך ה90% המשחקים שכן נתמכים אחרי עבודה קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...