האם כדי לשדרג PIII? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לשדרג PIII?

eSLC

Recommended Posts

אז ככה אני יודע שנפתח פה למטה תרד דיי דומה אבל השאלה היא קצת שונה.

עכשייו אתם יכולים להסתכל במפרט שלי ולראות שהמחשב שלי הוא דיי על הפנים.

ובכן אני רוצה לשדרג אותו ובעוד כחצי שנה (פלוס מינוס) אני אקנה חדש עד אז חשבתי לקנות זכרונות לוח וכרטיס מסך התקציב עד 1500 ש"ח.

אם אתם תוהים למה בחרתי דווקא בלוח הזה אז התשובה לזה היא ביגלל שהבנתי שיש לו יכולות OC גבוהות והוא יכול לשמש אותי ליותר זמן.

TUSL2-C 815EP (+Audio) 554 ש"ח

TRANSCEND 512MB SDRAM 133 521 ש"ח

Gigabye ATi 9000 PRO 64MB 521 ש"ח

סה"כ 1,597 ש"ח

הערות?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בונה על קניית מחשב בעוד כחצי שנה פלוס מינוס אז ככה תקנה כרטיס מסך יותר טוב למשל radeaon 9500 pro 128mb ותוסיף לך ביינתים 256mb sdram 133 וזהו לא שווה לך להשקיע בלוח אם חדש אלא אם כן הלוח שלך מת או ו לא תקין. כמו כן לא שווה גם להשקיע בזיכרון עם אתה הולך לקנות בעתיד הלא רחוק כל כך מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אקנה עכשייו את הRADEON 9500 PRO אני לא יצטער על זה בעתיד? משמע עומדים לצאת ה-FXים החדשים שהולכים להיותר קצת יקרים אבל מאוד משתלמים אז אני לא רוצה שיקרה מצב שאני אצטער על שקניתי אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאתה יכול להציג כותרת מעט יותר אינפורמטיבית. אתה לא חושב? שהרי ישנו תקציב ושימושים.. תודה.

JIUHB marked AXP1700+ + Abit's NF7 Rev2 + TwinMOS' 512MB PC3200 = 1500nis

זוהי דעתי. תבצע OC ממוצע, או לפחות עד לאן שתגיע ביחס לטמפרטורות שיהיו לך ולמה שיתאפשר לך. איזה כרטיס מסך יש לך? אני מאמין שהוא לא עד"כ גרוע. בכל אופן, אני ממליץ על רכישת המערכת הזו רק אם זהו לא Voodoo או TNT. גם GF2 יכול לשמש אותך לתקופה קצת ארוכה. R9500P לא מומלץ בתקציב שכזה. תוכל לקבל OC טוב מאוד ועימו גם ביצועים טובים מאוד עם כרטיס מסך ממוצע ומטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאתה יכול להציג כותרת מעט יותר אינפורמטיבית. אתה לא חושב? שהרי ישנו תקציב ושימושים.. תודה.

JIUHB marked AXP1700+ + Abit's NF7 Rev2 + TwinMOS' 512MB PC3200 = 1500nis

זוהי דעתי. תבצע OC ממוצע, או לפחות עד לאן שתגיע ביחס לטמפרטורות שיהיו לך ולמה שיתאפשר לך. איזה כרטיס מסך יש לך? אני מאמין שהוא לא עד"כ גרוע. בכל אופן, אני ממליץ על רכישת המערכת הזו רק אם זהו לא Voodoo או TNT. גם GF2 יכול לשמש אותך לתקופה קצת ארוכה. R9500P לא מומלץ בתקציב שכזה. תוכל לקבל OC טוב מאוד ועימו גם ביצועים טובים מאוד עם כרטיס מסך ממוצע ומטה.

אני בדעה של נייקי !!

הוצאת לי את המילים מהפה.

דרך אגב - על איזה כרטיס מסך מדובר ?

עריכה: ראיתי במפרט - ג'יפה MX 200 ... בכי רע...

עדיין אני מחזיק באותה דעה

שדרג הכל חוץ מכרטיס המסך.

תחכה שהמחירים יתייצבו (5900 אולטרה) ואז תשדרג גם אותו.

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...