Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 6 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

אני ממש רוצה לעבור לFF סופית ואני צריך עזרה...

פיצ'רים שאני לא יכול בלעדיהם במקסטון לדוגמא:

*כפתור ה"שמש" שבעזרתו כל לינק שנלחץ נפתח בטאב חדש. קליק אמצעי פותח כל קישור בטאב חדש

*אפשרות לראות את כל הטאבים בבת אחת ללא הרחבות וכאלה. בסוף שורת הטאבים יש כפתור בצורת חץ למטה, תלחץ עליו, לזה אתה מתכוון?

*כפתור האתרים האחרונים שנצפו. הממ... HISTORY, מה יותר פשוט מזה? מיין לפי Last visited ונגמר הסיפור.

*שתהיה אפשרות לשים את הLINKS שלי מהFAVORITES מצד ימין בטוך באר הראשי. אתה יכול להביא תמונת מסך שנדע על מה מדובר בדיוק?

אגב, מישהו אולי יודע למה כשיש לי טאב פתוח ואני פותח אתר חדש מהBOOKMARKS הוא עולה לי על אותו הטאב ולא פותח בטאב חדש?

כי ככה זה עובד, אבל אם תפתח אותו בקליק אמצעי הוא יפתח בטאב חדש, כל לינק מכל צורה בפיירפוקס- בקליק אמצעי נפתח בטאב חדש

מצטרף לשאלה

איך אני עושה שהוא יפתח לי מהסימניות והשורת כתובת בלשונית חדשה?

תקרא מה שכתבתי לגבי קליק אמצעי בציטוט מעליך כאן, בנוסף אפשר לקבוע בתוסף Tab mix plus שגם קליק רגיל יפתח סימניות בטאב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Tab mix plus עדיין לא מותאם לגירסה 3 :-\

יש איזה גירסת בטא שעובדת, תחפש ברשת או בדיון של FF2. אני לא יודע אם זה תמיד היה ככה, אבל עם TMP כשאני פותח טאב וסוגר טאב אני מרגיש שיש הבדל זמנים. (כשהתוסף מופעל לוקח לו יותר לחשוב) זה מאוד דק ואני לא יודע אם כל אחד ישים לב לזה, אותי זה עיצבן.

עוד תוסף חובה חובה https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6067

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אולי מכיר תוסף, שאם סגרתי הרגע טאב, בלחיצת כפתור יפתח לי מחדש את הטאב שהרגע סגרתי? קורה הרבה שאני סוגר טאבים בטעות, ואז קולט שעוד היה לי מה לעשות בהם - ומשחזר אותם ידנית. אם זה אפשרי בלחיצת כפתור, אני אשמח לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אולי מכיר תוסף, שאם סגרתי הרגע טאב, בלחיצת כפתור יפתח לי מחדש את הטאב שהרגע סגרתי? קורה הרבה שאני סוגר טאבים בטעות, ואז קולט שעוד היה לי מה לעשות בהם - ומשחזר אותם ידנית. אם זה אפשרי בלחיצת כפתור, אני אשמח לדעת.

Undo Closed Tabs

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3082

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהוא רוצה בלחיצת לחצן של העכבר ולא בתפריטים בשילוב כפתורים במקלדת.

גם TMP מאפשר לך לעשות את זה.

הוא מאפשר לך הוספת לחצן לסרגל.

sshot-3.png

גרסה שעובדת על FF3

http://tmp.garyr.net/forum/viewtopic.php?t=7031

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אני אנסה את זה.

בשביל מה תוסף? זה מובנה.. כפתור ימני ו-undo close tab (או CTRL+F12)

סגרתי את החלון עם הדיון הזה וניסיתי - לא עבד.

עריכה: עידו, התוסף שנתת ממש נוח, ועלה על הציפיות שלי. הוא אפילו זוכר איזה טאבים סגרתי, ממש מספר טאבים אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שלי:

New Tab Button on Tab Right

נותן את הכפתור הטאב חדש המוכר של IE7 :)

Gmail Notifier

לא נראה לי שיש פה מה להרחיב...

Live IP Address

מראה כתובת IP חיצונית שלך

ShowIP

מראה כתובת של האתר שאליו הגעת

עכשיו קשה לי להגיד אם זה נחשב בכלל תוסף, אבל לדעתי זה אחד הפ'יצרים החזקים שיש לFF

Firefox 3 Portable Edition

שימושי בעיקר ל:

במידה ומפרמטים מחשב - גיבוי פשוט, כל ההגדרות בתקיה אחת בלבד :xyxthumbs:

שימושי לDOKים למיניהם

אישית, מאז FF2, אני רק משתמש בגירסאות הניידת של FF(כרגע עברתי ל3 כי הוא פשוט מצויין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...