מפרט לגיימינג ועריכת מוזיקה עד 10K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגיימינג ועריכת מוזיקה עד 10K

airforce

Recommended Posts

נכון,וציינתי זאת קודם לכן שזה השדרוג המשתלם. אבל יש כאלה (במיוחד עם תקציב מנופח) שאוהבים לבזבז את כל התקציב ולכן אם כבר הוא מחליט לקנות חדש שיקח 6700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הQ6600 הוא מעבד חזק ביותר, חבל שתוותר עליו.

לגבי המהרה, נכנסים לביוס ומעלים את מהירות הבאס (שאצלך היא 266) לאט לאט, ובבטחה. מהירות המעבד היא תוצאה של מהירות הבאס כפול המכפלה של המעבד, במעבד שלך המכפלה היא 9, כך ש266X9 = 2.4GHZ.

ישנם אנשים שהצליחו להעלות את הבאס מ266 ל400, אבל לך בתור מתחיל עדיף לנסות להעלות קודם ל350, ואם תוכל יותר אז נדבר.

בכל מקרה תדאג לקירור טוב למעבד, לא המאורר שמקבלים עם המעבד, ותהיה בטוח במה שאתה עושה.

מןמלץ לקרוא את המדריך שבאתר.

מדריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפנה לפורום קירור ו-OC יש שם מדריכים מפורטים.

מומלץ שלפני כן תשקיע בקירור איכותי למעבד (אם אין לך כבר), המינימום האולימפי המקובל הוא ה- cooling pro, סיפור של 100 עד 120 ש"ח. אם אתה רוצה להשקיע ביותר נחושת ואלומיניום, יש את ה-TUNIQ שמשרת אצלי נאמנה ומקביליו, כאן עולים ל-200 עד 250 ש"ח. הטופ של קירור האוויר היום הוא ככל הנראה דגם האקסטרים של ביחד עם אחד או שני מאווררי 120 מ"מ סופר-איכותיים (יכול להגיע ל-500 ש"ח).

דבר נוסף שכדאי לך לשדרג הוא ספק, זה גם משהו שילך איתך הלאה. ראיתי שיש את ה-VX550 של קורסייר במחיר טוב, מדובר בספק שנחשב לאמין, יציב ושקט. 550 ואט יספיקו לך ללא קושי למעבד מומהר כהוגן, כרטיס 9800GTX עתידי ומספר דיסקים קשיחים ומאווררים (סך הכל בערך 350-400 ואט). בכל מקרה תתעניין בפורום המתאים לגבי הספק האידיאלי לצרכים שלך.

הנקודה השלישית היא מארז, עוד משהו שימשיך איתך לשדרוג הבא. אם אין לך מארז איכותי עם זרימת אוויר טובה, כדאי לך לשקול שדרוג של פריט זה. אתה יכול להשקיע 700 ש"ח ב-P182, או שאתה יכול לראות אם אפשר להוסיף מאוורר איכותי במיקום אסטרטגי במארז הקיים שלך. לפעמים מאוורר 120 מ"מ איכותי יחיד יכול לעשות שינוי גדול. תתיעץ בפורום המארזים ובפורום ו-OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל אנני יודע איך נכנסים לביוס

דבר שני אני חייב לקנות חדש כי לא בטוח שהכרטיסיי הזיכרון שלי הם במהירות 800HGZ משהו כזה וברצוני לעלות את הזיכרון ל4 שמעתי גם שיש אנשים שיש להם 8 לא יודע איך אני תמיד מחליף מחשבים ולא הולך לי תמיד

ודבר שני הלוח שלי תומך בכניסה אחת בלבד של PCI Express ואני רוצה כרטיס קול של קריאטיב עם תמיכה של EAX

בנוסף אני מעונין לעבור לויסטה כי רק שם אוכל לקבל 10

אשמח לקבל הצעות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל אנני יודע איך נכנסים לביוס

נא לפנות לפורום המתאים, יעזרו לך שם שלב אחרי שלב, גם תלמד משהו חדש בדרך.

דבר שני אני חייב לקנות חדש כי לא בטוח שהכרטיסיי הזיכרון שלי הם במהירות 800HGZ

יש תוכנות מומלצות לברר דברים כאלו. תברר באותו פורום כנ"ל.

וברצוני לעלות את הזיכרון ל4 שמעתי גם שיש אנשים שיש להם 8 לא יודע איך אני תמיד מחליף מחשבים ולא הולך לי תמיד

חוסר ידע בחומרה גורם לך להיות טרף קל. חבל לי על הכסף שלך. אני חושב שהפורומים באתר הזה הם מקום נחמד להתחיל לצבור בו ידע, תשקיע כמה ימים בלימוד הנושא, אתה גם תחסוך המון כסף וגם תוכל להוציא הרבה יותר מהמחשב שלך (הנוכחי והבאים אחריו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכה שבוע, לבאנצ'ים איכותיים של HD4850, על פי שמועות הוא חזק יותר מ9800GTX

ועלוה כ300 ש"ח פחות.

בנוסף למעט כרטיס המסך שלך אין טעם לשדרג דבר (אני לא מדבר על מארז/ספק שלא הזכרת).

אין טעם לבצע מערכות משוכללות יותר מדי, הרזולוציה שעליה אתה משחק נמוכה מאוד, וכרטיסי

הHD4850 אמורים לאכול אותה ללא בעיה.

הלוח שברשותך הוא לוח מעולה.

4GB זכרוןDDR2 800MHZ תפורים עליך.

אין טעם לשדרג את המעבד עצמו, הוא חזק ביותר, אין לך טעם לא לQ9300 ולא לQ6700.

השיפורים שתקבל משדרוג לאד מהמעבדים הנ"ל יהיו מינורים ולא שווים השקע של כ1200 ש"ח.

תכתוב את הספק+מארז שלך פה.

אם אחד מהם ג'נרי או חלש כדאי אולי לחשוב על להחליפו.

בנוסף אם תחליט ללכת על אופצית הOC יהיה רצוי להוסיף איכותי יותר מאשר הסטוק, הייתי מציע

על הטוניק טאוור או ביג טייפון VX.

בכל מקרה אם תוציא פה יותר מ2000 ש"ח על המחשב זה יהיה בזבוז טוטאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכה שבוע, לבאנצ'ים איכותיים של HD4850, על פי שמועות הוא חזק יותר מ9800GTX

ועלוה כ300 ש"ח פחות.

בנוסף למעט כרטיס המסך שלך אין טעם לשדרג דבר (אני לא מדבר על מארז/ספק שלא הזכרת).

אין טעם לבצע מערכות משוכללות יותר מדי, הרזולוציה שעליה אתה משחק נמוכה מאוד, וכרטיסי

הHD4850 אמורים לאכול אותה ללא בעיה.

הלוח שברשותך הוא לוח מעולה.

4GB זכרוןDDR2 800MHZ תפורים עליך.

אין טעם לשדרג את המעבד עצמו, הוא חזק ביותר, אין לך טעם לא לQ9300 ולא לQ6700.

השיפורים שתקבל משדרוג לאד מהמעבדים הנ"ל יהיו מינורים ולא שווים השקע של כ1200 ש"ח.

תכתוב את הספק+מארז שלך פה.

אם אחד מהם ג'נרי או חלש כדאי אולי לחשוב על להחליפו.

בנוסף אם תחליט ללכת על אופצית הOC יהיה רצוי להוסיף קירור איכותי יותר מאשר קירור הסטוק, הייתי מציע

על הטוניק טאוור או ביג טייפון VX.

בכל מקרה אם תוציא פה יותר מ2000 ש"ח על המחשב זה יהיה בזבוז טוטאלי.

התגובה שלך מאוד מאוד עזרה לי תודה

יש אומרים שוידוס לא מסוגל להכיר בכך שיש על המחשב 4 GB רק 3 GB

מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה אני האיתי ממליץ על השידרוג הבא אין שום ספק שכל סימולטור יעבוד אצלך חלק ללא תקיעות וכמבן OC דבר מאוד חשוב אז רק תיקנה תשידרוג ותילמד איך לעשות OC נכון וזהו כל השאר מובטח :xyxthumbs:

לוח אם:

Asus Maximus Formula

כמות: 1 - מחיר: ¤1255

מארז:

Thermaltake Sword Aluminum Silver + Water Cooling + Window

כמות: 1 - מחיר: ¤2318

ספק כוח:

Thermaltake Though Power 750W 60A/12V 4XRails SLI

כמות: 1 - מחיר: ¤603

זיכרון:

Corsair 4GB Kit (4GBX2) XMS2 Dominator DDR2-1066 CL5

כמות: 1 - מחיר: ¤1151

קשיח למחשב שולחני:

Western Digital 150Gb 10000rpm Sata 16MB

כמות: 1 - מחיר: ¤849

כרטיס מסך:

Sapphire Radeon 4850 512MB DDR3 Retail - זמין במלאי!

כמות: 2 - מחיר: ¤1072

סה"כ: ¤8320

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 2 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ¤8154

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

http://tms.co.il/preview/spec/u36n5c7d

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...