יש אנשים שאסור להתקין להם לינוקס - עמוד 5 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אנשים שאסור להתקין להם לינוקס

Recommended Posts

אגב

חשוב לציין

90 אחוז מהאנשים שניסו וחזרו לוינדוס זה היה עקב חוסר במשחקים ותמיכה בהם

כלומר

אם התמיכה במשחקים תגדל

קח יגדל מספר המשתמשים ביחס עולה אחד כלפי השני

מספר המשתמשים עולה-> מספר מהשחקים עולה-> מספר המשחקים עולה וכן הלאה ->->->->קריסתה של מיקרסופט וביקור של הcnn בפחון שביל גייטס יגור בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגב

חשוב לציין

90 אחוז מהאנשים שניסו לינוקס וחזרו לוינדוס זה היה עקב חוסר במשחקים ותמיכה בהם

כלומר

אם התמיכה במשחקים תגדל

קח יגדל מספר המשתמשים ביחס עולה אחד כלפי השני

מספר המשתמשים עולה-> מספר מהשחקים עולה-> מספר המשחקים עולה וכן הלאה ->->->->קריסתה של מיקרסופט וביקור של הcnn בפחון שביל גייטס יגור בו

מצד שני רוב המשחקים כן עובדים על עם wine.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא עובדים כמו שהם עובדים בווינדוס (טכנית זה לא אפשרו שהם יעבדו בדיוק/יותר טוב)

ולמרות שכמות המשחקים תגדל לא כל המשחקים יתמכו (כמעט לעולם)

לכן למה כבדים צריכים להתעסק עם מערכת הפעלה חדשה (וכמובן להתקין WINE ולהבין איך זה עובד) אם פשוט אפשר להתקין והכל "עובד מהקופסא"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שמי שעובד במעבדים החדשים ...של יבמ CELL מה שיש ב PS3 יתן למערכת הפעלה את הכבוד שמגיעה לה..בכל אופן רוב רובם של הגימרים נוטשים את המחשב ועוברים לקנסולות (חלק ירימו גבה בשלב זה של הפוסט ולא ימשיכו אלה) אבל לפי

http://www.gamesindustry.biz/articles/core-pc-gamers-moving-to-console-experiences-id-software

היה בסדר ...אני בכלל שב2020 נשחק כדור רגל ...עם כדור ...(מעופף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני אומר זה שלא משנה מי כרגע המשתמש העיקר שהוא יודע עם מה יש לו עסק וזה דיי אפשרי לעבוד עם משתמשי כל עוד יש להם ידע כללי של מה לעשות ואיך והם אפילו לא יעלבו עם תמליץ להם להריץ חיפוש בגוגל לנושא מסויים.

מצעטר, לא קונה את ההסבר הזה - לינוקס לא נועד רק לגיקים (למעט כמה הפצות כמו ג'נטו וארץ').

גם לאנשים שרוצים להתייחס למחשב כמו למכונת כביסה אפשר ורצוי להתקין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצעטר, לא קונה את ההסבר הזה - לינוקס לא נועד רק לגיקים (למעט כמה הפצות כמו ג'נטו וארץ').

גם לאנשים שרוצים להתייחס למחשב כמו למכונת כביסה אפשר ורצוי להתקין .

:pissed:

אבל לא עובדים כמו שהם עובדים בווינדוס (טכנית זה לא אפשרו שהם יעבדו בדיוק/יותר טוב)

פרט, נמק והסבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת צריך הסבר?

קח משחק

בנה אותו לווינדוס

קח את ווין שאמורה לגרום למשחקים לעבוד על משהו שהם לא אמורים לעבוד

אני לא אקרא לאמולציה בגלל שwin is not an emulator אבל יש מעבר כלשהו/התאמה כלשהי

לכן בגלל התאמה/מעבר זה אין סיכוי לעולם שמשחקים יעבדו דרך WINE יותר טוב מאשר על המערכת שהם נבנו אליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת צריך הסבר?

קח משחק

בנה אותו לווינדוס

קח את ווין שאמורה לגרום למשחקים לעבוד על משהו שהם לא אמורים לעבוד

אני לא אקרא לאמולציה בגלל שwin is not an emulator אבל יש מעבר כלשהו/התאמה כלשהי

לכן בגלל התאמה/מעבר זה אין סיכוי לעולם שמשחקים יעבדו דרך WINE יותר טוב מאשר על המערכת שהם נבנו אליה

מצטער לשבור אותך אבל world of warcraft עבד עצלי (עכשיו אני לא משחק בזה) טוב יותר על מאשר ,

אולי זה קשור לעובדה ש WoW יכול לרוץ גם על DX וגם על OpenGL (אני לא מבין מספיק בשביל לתת הסבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין ה-"מוכנה לשולחן העבודה" : http://www.osnews.com/story/19759/Its_Time_to_Retire_Ready_for_the_Desktop .

ובכלל, אין היגיון רב, לדעתי, במתן של כלי כלשהו, מבלי להדריך את מקבלו בענייני השימוש והתפעול השוטף - ובהקשר זה, אין כל הבדל אם שמו של אותו כלי הנו "חלונות" או "גנו/לינוקס" !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שלינוקס מתקדם מאוד יפה במהלך השניים האחרונות.

תאמתי ...שאלתי את עצמי עם אני מוכן לשלם על כזה ...והתשובה היא לא !לפחות בנתים (כן שלימתי על וויסטה)

ואני עובד המון עם לינוקס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...