יש אנשים שאסור להתקין להם לינוקס - עמוד 4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אנשים שאסור להתקין להם לינוקס

Recommended Posts

לא מספיק שצריך לחבר אותם לאינטרנט גם לעזור עם ....בעעע....

לא סוווווובל אותם , את כולם...... :kopfpatsch:

מעבר לעובדה שיש כמה גרסאות מוצלחות של , התמיכה לא נועדה כדי לסדר ללקוח תמחשב שלו עם ...

מי שמתקין צריך לדעת מספיק כדי גם להבין לפחות בסיסית מי נגד מי...

אבל זו רק דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

...אבל נושא הדיון היה לא טמטום של אנשים שיש בידם מחשב וחיבור לאינטרנט אלא העובדה שגם התקינו להם על הדרך.

למה ?

לאנשים בלי ידע במחשבים אסור להינות מלינוקס?

אם כבר אז להיפך. היכולת של משתמש להרוס מערכת עובדת קטן יותר בלינוקס מאשר בחלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

borsood אני יוצא מנקודת הנחה שאם יש מישהו שכבר משתמש בלינוקס אז הוא לפחות לא כזה נעל כמו כל משתמש ממוצא שמסתפק בחלונות.

אני אישית לא הייתי מתקין לינוקס לסתם מישהו כדי ש"לא יעשה נזק" למחשב כי יש אנשים שגם אם תשים להם MenuetOS הם יצליחו להרוס איכשהו משהו בלי בכלל לדעת מה הם עשו.

בשביל מקרים כאלו של מחשב של הורים או משהו בסגנון מתקינים tight vnc+hamachi ומנסים לטפל בבעיות עד שאפשר מרחוק.

היה פעם אפילו דיון שלם על זה ב slashdot אבל אין לי כח לחפש אותו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הגדולה בלינוקס זה ריבוי הפצות וכל אחת עושה מה שבזין שלה. אין תקן ואין כלום. כדי לספק תמיכה כמו שצריך ללינוקס צריך להחזיק אנשים שבאמת מבינים מה הם עושים כי אם תלמד עכשיו תומכים איך לעבוד עם ופדורה, מחר יבוא לך מישהו עם סוסה שנניח משתמשים בפרוטוקול או תוכנה אחרת לחיוג והסיכויים שתצליח לעזור לו הם נמוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

פרוטוקולי ההתחברות לאינטרנט הם אחידים בסופו של דבר. יש גם איחוד של כלי הGUI עם הnetwork manager.

וחוץ מזה מה רע בכלי GUI כמו החייגן של מיטל?

מצד שני, שמשנה כל גרסה את מה שמשחשק לה זו רמה יותר טובה?

multicore עם הילדים אני מרגיש יותר טוב בלינוקס. אין (הם הראו לי פעם איך מנסים לשלוח להם וירוס דרך ICQ)

אין התקנה של תוכנות שמחרבות את המחשב ולא צריך להתעסק באדמיניסטרציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל התוכנות שמדברות איתן יכולות להיות אחרות, יש המון תוכנות שעשות את אותה המטרה וכל הפצה משתמשת במה שנוח לה.

אל תשכח שיש הפצות שיכולות להחליט שהדגל -V לא טוב ולשנות אותו לנגיד -b ואז אם אתה מנסה להדריך מישהו עם הטרמינל זה בעיתי. יש גם הפצות פאנאטיות כמו דביאן - "שלום, תפתח פיירפוקס" - "אין לי כזה דבר" פה בטח היית שובר את הראש ומנסה להתקין לו אבל דביאן החליטו שפיירפוקס זה פויה והם משנים לו את השם ל iceמשהו :nixweiss:

מצד שני, במיקרוסופט אתה לומד פעם אחת וזה יהיה זהה. בלינוקס, כמו שאמרתי, אתה צריך ללמוד כל הפצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

borsood זה דיי מובן שכמעט כל ה malware מכוון לפלטפורמה של וזה בגלל כמות המשתמשים ורמת הידע שלהם.

מה שאני אומר זה שלא משנה מי כרגע המשתמש העיקר שהוא יודע עם מה יש לו עסק וזה דיי אפשרי לעבוד עם משתמשי כל עוד יש להם ידע כללי של מה לעשות ואיך והם אפילו לא יעלבו עם תמליץ להם להריץ חיפוש בגוגל לנושא מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צריכים להבין דבר אחד

ככל שהביקוש ללינוקס עולה ומספר המשתמשים עולה

כך החברות מתחילות לשים עלינו (המשתמשים בלינוקס)

לדוגמא

ככל שיהיו יותר גיימרים בלינוקס

ככה יצאו משחקים בגירסאות ללינוקס

כדוגמאת quake4 או et:qw או unreal 3

ככה גם יעלו רמות הדריברים של וati

ככה גם יצאו דריברים לכרטיסי מהחברות

ככה גם לא נצטרך יותר wine חחחחחחחחחחחח

וכו'...

הכול יהיה דו צדדי

תוכנה שתצא לוינדוס תצא גם ללינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב שזה שוק ענק (ולדעתי הכי חשוב בתחום) לאפל יש נתח של 8 או 9 אחוזים אם אני לא טועה (בשער בשווקים האחוזים נמוכים יותר) וזה בהחלט מכובד, וכמות המשחקים המזערית שיוצאת לשם היא ביגלל שזו לא מערכת לגיימרים, רוב המחשבים הם בעלי כרטיס מסך מובנה X3100 או במקרה הטוב 2600/8600 לIMAC/MACBOOK PRO, ובגלל זה יוצאים בעיקר המשחקים הפופלאריים שיותר משפחתיים/לילדים כמו NFS/SIMS ועוד..

לעומת זאת תכלס זה לכל חומרה, אבל נתח שוק זעיר של פחות מ1%, ביגלל זה לא משתלם להוציא לשם משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...