דת ואמונה - דיון מרוכז - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז

cleric

Recommended Posts

נכון שהאדם הוא דבר מורכב מאוד, אבל לפי דעתי הוא נוצר מהאבולוציה. איך תסבירו את זה שאנחנו כל כך דומים לקוף? וכל דבר שיש לנו בגוף הוא תוצאה של מיליוני שנים של "ניסוי וטעייה" - כמו שכבר אמרו פה.

זה שאתה דומה לקוף,זה לא אומר שאנחנו ''זן'' של קופים, :lol:,אל תיקח אישית,צוחקים.

ואיך אתה חושב שהקוף הגיע?,הוא אבולוציה של הג'ירפה?

בכל מקרה, אני מאמין באבולוציה. אני מאמין שבמקרה בכל הים האורגני שהיה פה פעם כמה חומרים הגיעו למצב כלשהו, והמצב הזה התחיל לשכפל את עצמו (באופן מפגר למדיי), אבל כל פעם הייתה מוטציה קטנה ואז התאים הושמדו ונשארו רק אלה שהיו הכי מותאמים לסביבה, וככה אנחנו נוצרנו...

אז איך זה שהיום המים לא משכפלים את עצמם?,

ושאר חומרים דומים.

אבל עוד פעם, אף אחד לא יודע בוודאות.

לא בעולם הזה בכל אופן.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי גם את זה ינעלו.... אתם לא רצינים התגובות האחרונות שלכם מאוד חסרות תוכן! אין דיאלוג.

אתם אמרתם שלפי דעתכם ה' ברא את האדם כי הוא בניה מושלמת והכל מורכב ... נתתם גם דוגמאות רבות לשלמות בעינכם.

אז בא מישהו שואל למה יש צואה לדוגמא...

והתגובה שלכם 180 מעלות!!!! זה כל היופי שהוא ברא אותנו לא מושלמים...

ואז משפט אחרי זה... אתה עיור תתעוררר ליופי הבריאה... וזה שאתה נראה כמו קוף בעיה שלך

פשוט התגובה הכי עלובה . לא רציני

איך אתם רוצים לשכנע במה שאתם חושבים בנוגע לבריאה ככה?!

ו WTF מה קשור איך מים לא מכפילים את עצמם וקוף בא מג'ירפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצטק, הפוסט ההוא שלך מהווה דוגמה קלאסית לנסיגה ממחסור של דברים ענייניים להגיב, משהו בסגנון של-

"אין לי טיעון הגיוני להציג בשביל להפריך את הטענה שלך, אז אני פשוט אגיד שאתה טועה בלי להסביר כלום ואברח"

טרחתי לכתוב 3 מגילות עד עכשיו שמדגימות בערך כל מה שביקשת, אבל אתה בשלך, מתעלם וסותם את האוזניים ואת העיניים.

הבעיה היא שבניגוד לכולם, שמציגים טיעון ומגבים אותו בהסבר הגיוני, אתה קובע שמה שאתה אומר זה "אמת", כל סברה אחרת זו "שטויות", ולכן כל הסבר אתה מנפנף הצידה בשורה של "זה לא נכון, כי מה שאני אמרתי כן נכון" בלי להציג הסבר שיגבה את הטיעון שלך.

אני יכול להציג עכשיו 400000 "סימנים" לזה שמקור בני האדם בכלל בכוכב אחר ותרבות חייזרית הביאה אותנו לפה, זה לא אומר שזה נכון.

אוי איך אתה מזכיר לי את אנשי מרכבות האלים.

אתה בטח אחד מהם.

אח שלי היה כזה, אבל באותו הזמן הוא גם טען שיש אלוהים.

הוא אמר לי, אנחנו תוצרים של , וכששאלתי אותו, אז מי התחיל את החייזרים שהרכיבו אותך בהנדסה גנטית ועל כך העידו בספר התנ''ך (ובפירושו "מרכבות האלים"?)

אז הוא אמר לי לא...ברור שיש אלוהים, אבל החזיונות שהיו בתקופת התנ''ך כאן בארץ זה חייזרים.

עין החשמל זאת חללית.

כמובן שהיום הוא מגחך על המילים שלו, שאמר בציערותו, כי הוא הבין שגם אם הוא תוצאה של , ישנו הבורא, שליט היקום אשר ברא את ראשוני החיים.

ועוד דוגמה ליצירת חיים.

-משחקי מחשב.

ההבדל ביננו שאני מחפש את ההתחלה, אתה מחפש את ההווה.

לי יש תשובה להתחלה.

לך ולאבולוציה אין, למרות שהמדענים מחפשים מהאדמה וממציאים לנו מה היה כאן לפני 346756664432 שנים, אבל מה הם קנו לבן שלהם ליומהולדת שנה שעברה?, הם לא זוכרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הדעה של כל אחד כאן הייתה שונה אילו הוא היה גדל בסביבה של האחר, אבל עזבו את זה עכשיו.

אני גדלתי (ועדיין גדל) בבית דתי ובשכונה דתייה ולמרות זאת אני לא מאמין באל שלהם וחושב שכל הסיפור הזה בולשיט מסקנות?..

(הם הורידו את המזוזה מהדלת שלי :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי גם את זה ינעלו.... אתם לא רצינים התגובות האחרונות שלכם מאוד חסרות תוכן! אין דיאלוג.

אתם אמרתם שלפי דעתכם ה' ברא את האדם כי הוא בניה מושלמת והכל מורכב ... נתתם גם דוגמאות רבות לשלמות בעינכם.

ואז משפט אחרי זה... אתה עיור תתעוררר ליופי הבריאה... וזה שאתה נראה כמו קוף בעיה שלך

אני לא בא לשכנע אותך, לא שמעת אותי מעולם מטיף לך או מצווה עליך להאמין באלוהים ואני גם לא יעשה זאת, החיים שלך זה העניין שלך בלבד.

אבל אני כא בא ומראה לך מכל הבחינות כמה החיים בכוכב ספציפי זה הם דבר מדהים, איך כל פרט בגוף האדם, בכוכב הזה, צורות נוף שונות, תנאים מושלמים לקיום חיים, איך הכל משלים את עצמו בסופו של דבר, ואני ממשיך לתת לך כאן הוחכות חותכות מהשטח בלי לדבר יותר מדיי.

מי שמסרב להבין שזה סוג של פלא שהגבות שלו לא ממשיכות לעטוף את כל הפנים וגודלות כשני קויי שיער מעל שני העיניים שלו כנראה לא מבין מהוא אלמנט של תכנון.

כשהוא מצייר ציור, הוא לא שופך צבע ומחכה לראות מה יצא מיזה, הוא מצייר ומתכנן הכל לבד.

ואני מאמין שזה מה שעשה הבורא יתברך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש תשובה להתחלה.

לך ולאבולוציה אין, למרות שהמדענים מחפשים מהאדמה וממציאים לנו מה היה כאן לפני 346756664432 שנים, אבל מה הם קנו לבן שלהם ליומהולדת שנה שעברה?, הם לא זוכרים.

1- לתשובה שלך אין שום סימוכין חוץ מספר סיפורים שמישהו כתב השד יודע איפה ולפני כמה זמן (למעשה הסיפורים נאספו על פני מאות שנים, לא קשורים אחד לשני בכלל)

2- תיאוריית האבולוציה מקבלת לאט לאט יותר ויותר סימוכין, ככה שבינתיים הספר שאתה כל כך סומך עליו קרוב הרבה יותר להיות "המצאה"

אגב, קרינה מהמפץ הגדול כבר מצאו, את התיארוך לפי הסחה לאדום (מעוניין? קרא בויקיפדיה. אני לא אסביר פה את כל העסק, עדיין יש לי חיים)

וכרגע מתחילים להרכיב תיאוריה חדשה לגבי צורתו של היקום. כן כן, מסתבר שליקום יש צורה.

אגב, עד עכשיו לא התייחסת לאף אחד מ 3 הפוסטים הקודמים שלי שנותנים הסבר מפורט ומדויק לשאלות ששאלת עוד בת'רד הקודם.....

זה בלי להזכיר שכל "הוכחה חותכת" שלך היא בעצם דבר כזה-

1- שאלה שההסבר בשבילה מסובך

2- ייחוס המקרה שגדול מהתפיסה שלך לישות עליונה, דהיינו:

"למה זה ככה? וואלה אני לא יודע, אז הוא בטח עשה את זה ככה"

נ.ב-

מה זה לעזאזל "אנשי מרכבות האלים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שבגלל שאנחנו כאלה מושלמים זה לא צירוף מקרים, ומישהו ברא אותנו

אז תגיד לי: אם אלוהים כזה מושלם מישהו ברא אותו לפי הלוגיקה שלך, מי זה היה?

הפוסט הפך לזה שכל פעם אתה כותב שטויות סטייל "אני צודק אתם טועים, אבל אין לי מושג למה וגם לכם לא". אתה מאמין אמונה עיוורת, אין לך שום הוכחה.

מבחינתי משהוא שלא ניתן להוכיח כי הוא קיים, פשוט לא קיים.

ולכן אני בטוח, שאין שום אלוהים. (סטטיסטית), ואם אני טועה, אלוהים יודע שאדם בר דעת והגיון היה חושב כמוני ולא כמוכם, אז אני מקבל עדיפות :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני אומר לו שהוא עיוור כי לא מעטות הדוגמאות לכך שמישהו סידר את חלקי גוף האדם באופן שיתאימו אחד לשני, חיצונית ופנימית.

ולכן הוא עיוור.

נכון, ולמישהו הזה קוראים "ברירה טבעית". בניגוד לאלוהים, הברירה הטבעית לא מושלמת והתוצרים שלה לא מושלמים. לכן יש אברים בגוף שקצת פחות מתאימים. למה לעזאזל אלוהים לא דאג שהידיים שלנו יוכלו להגיע לגב? זה חתיכת סיפור לסבן אותו.

נתנו לך המוני דוגמאות לתכנון גרוע בגוף האדם בדיון הזה ולא טרחת להתייחס לאף אחת מהן, מעניין למה. ואם תמשיך להתעקש שאין כאלו, אשמח לתת לך בעיטה בביצים. תרגיש חופשי להסביר לי, כשתתאושש כמובן, מדוע האשכים הם דוגמה לתכנון אלוהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, ולמישהו הזה קוראים "ברירה טבעית". בניגוד לאלוהים, הברירה הטבעית לא מושלמת והתוצרים שלה לא מושלמים. לכן יש אברים בגוף שקצת פחות מתאימים. למה לעזאזל אלוהים לא דאג שהידיים שלנו יוכלו להגיע לגב? זה חתיכת סיפור לסבן אותו.

נתנו לך המוני דוגמאות לתכנון גרוע בגוף האדם בדיון הזה ולא טרחת להתייחס לאף אחת מהן, מעניין למה. ואם תמשיך להתעקש שאין כאלו, אשמח לתת לך בעיטה בביצים. תרגיש חופשי להסביר לי, כשתתאושש כמובן, מדוע האשכים הם דוגמה לתכנון אלוהי.

כדי שיהיה לך נוח לשחק בהם-כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני יבין,הגבת כדי להפגין את הטמטום שלך?

שים לב שאתה לא מבין שום דבר מהפוסטים שכתבנו.

הקוף בא מהג'ירפיה - נכון :lol: ,תקרא שוב ותבין.

מבחינתי משהוא שלא ניתן להוכיח כי הוא קיים' date=' פשוט לא קיים.

[/quote']

יש הוכחות לכך שהיה מפץ גדול,והכל נברא מאיך שהיה בהתחלה,ולא נעשה ע''י כוח עליון?

לא,הכל השערות של ''פיזיקאים ומדענים'' למינהם,שאין להם אפילו ביסוס להשערה זאת.

אם יש - אשמח לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יש הוכחות למפץ הגדול.

ראשית, הוא נובע מהיחסות הכללית, שלה יש לא מעט אישושים.

שנית, קרינת הרקע של היקום.

שלישית, יחסי המימן/הליום ביקום.

רביעית, חוק האבל, כלומר העובדה שמהירות ההתרחקות של גלקסיות אחרות מאיתנו יחסית למרחקת מאיתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הם מצפים,שכל הכוכבים יהיו במרחק של 10 קילומטר מכדור הארץ?

אלו טענו מופרחות (לדעתי),המרחק...,יחסי המימן?

איך דברים אלו קשורים ''מולדתו'' של כדור הארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הם מצפים,שכל הכוכבים יהיו במרחק של 10 קילומטר מכדור הארץ?

אלו טענו מופרחות (לדעתי),המרחק...,יחסי המימן?

איך דברים אלו קשורים ''מולדתו'' של כדור הארץ?

זה שאתה לא יודע איך לא אומר שזה לא קשור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשיי יפה על הדיון המסודר. לא עברתי על כל כי כרגע האתר לא זז ולוקח שעה חח.

המפץ הגדול לא סתור בכלל שיש בורא. דוקא המדענים של המפץ הגדול חלק שראיתי אומרים שזה מאוד דומה לתהליך של 6 ימים בתורה וכו..הקטע של הקרינה ...

העולם לא פיתח כלום מעצמו, זה ממש אוילי לחשוב כך, ברור שהעולם נברא ע''י מתכנן שתיכנן את כל הבריאה בסדר מופתי, המפץ הגדול לא ידוע מניין החומר הראשון הגיע, וכך נשארנו שוב עם שאלת השאלות ללא תשובה, וברור שאין בר שכל יכול לחשוב שכדור הארץ במפץ הגדול מצא מעצו את מיקומו האידיאלי.

אין כל הסבר מניח את הדעת איך נבראו כל היצורים באותו עיקרון לב ריאות כליות שיניים עיניים וכל אחד נברא בצורה אחרת, והכל ממפץ ללא מכוון זה כל כך אוילי שממש לא לאמין שיש אנשים חכמים שחושבים כך.

תחשבו לרגע אם

אם לא היה קיים מרחב, אם לא היה קיים זמן,

אם לא היו חוקי טבע, אם חוקי הטבע לא היו עקביים,

אם לא הייתה שמש, אם לא היתה קרקע מוצקה,

אם לא היתה אדמה פוריה, אם קרקע לא היתה מתגבשת ככדור,

אם העולם לא היה מסתובב פעם ב-24 שעות,

אם לא היתה אטמוספירה, אם לא היה אוזון, אם לא היה חמצן,

אם החמצן לא היה בכמות מסוימת, אם לא היה כח המשיכה,

אם לא היו מים, אם לא היה מחזור המים, אם מים לא היו מתאדים,

אם אויר רווי מים לא היה משחרר אותם בצורת גשמים,

אם לא היתה טמפרטורה סבירה, אם לא היו חיות ואם לא היו צמחים,

לא היינו מקדישים אפילו דקה אחת למחשבה.ה.ה.ה.ה.ה.

כי לא היינו כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר שוב לאותה נקודה של לפני 3 עמודים-

אם מישהו מעוניין לסתור את תיאוריית המפץ הגדול וחומר ראשוני שפשוט "היה שם", שקודם יסביר מאיפה בא אלוהים.

אם בשביל ההסבר של אלוהים לגיטימי שהוא "היה שם", זה לגיטימי גם לגבי חומר ראשוני, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...