בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !! - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !!

dolev16

Recommended Posts

עדכון-טוב חבר'ה אתמול הלכתי למעבדה של MALAM TEAM השארתי את המסך לבדיקה,היום התקשרתי והמזכירה אמרה לי שהזמינו לי חדש ושהוא יגיע יעדכנו אותי :yelclap:

עכשיו רציתי לדעת כמה דברים:

1)הרי אמרו שהפסיקו לייצר אז מאיפה הם השיגו?

2)לא יכול להיות מצב שזה יהיה פאנל S-PVA ולא S- לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא,זה מעבדת היבואן.

וכנראה שכן זה דיברתי עם מזכירה לא כול כך נתנה לי פרטים רק אמרה שהזמינו מסך שהוא יגיע יגידו לי..

אני ינסה מחר לקבל יותר פרטים..

אבל לא יכול להיות מצב שזה יהיה פאנל S-PVA ולא S- לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם אמור לקבל היום מסך אחד אבל החנות החליטה שפתאום היא לא לוקחת אחריות על זליגת אור.

תוכל בבקשה להביא לי את הפרטים של המעבדה...?

לגבי המסך שלך, זה יכול להיות, אין הבטחה לאיזה פאנל תקבל, פשוט תבדוק שתקבל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אין בעיה :היא נמצאת ברחוב מרטין גהל 7,פתח תקווה. זה מתחם ענק של MALAM TEAM אתה תראה על הבניין רשום בגדול...

הם פתוחים עד 5 אחה"צ.

בקשר למסך אני באמת יבקש לבדוק אני מקווה שבעזרת ה' יגיע גם SIPS וגם תקין מכול הבחינות, מה שאני מצטער זה שלא ביקשי להשאיר את הישן למקרה שהחדש חלילה יהיה יותר דפוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מאיפה?

ודרך אגב זה לא צעד הכי חכם :nono:

אני במחשב הראשון שהורים שלי קנו לי המעבד היה מזויף והוא נדפק לי והחנות פשטה רגל הם הלכו גם לאיסטורניקס גם לחיון אמרו להם שזה מזויף..בכול דבר שאתה קונה עדיף שיהיה מיבואן רשמי ומסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים!

לא יעזור נותנת שרות מעולה!

בכל העולם..והנה ההוכחה המסך מוחלף.

כל חנות שתתנער ממתן שרות בתרוץ כזה או אחר ...לא ראויה שיקנו ממנה.

לדוגמא ... פנדה ...

הם הבהירו שכל בעיה עם המסך ..אני צריך ליצור קשר עם ולתזז את עצמי...

לעומתם לדוגמא : skypc מבטיחים לטפל בכל בעיה דרכם ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MALAM TEAM זה היבואן ש TMS קונים ממנו לכן זו המעבדת שירות שלהם.

זהשהופסק הייצור לא אומר שאין עוד מסכים להחלפה או חלקים לתיקונים הרי יש למסך שלוש שנים אחריות מה לדעתך יעשו אלו שקנו עכשיו ועוד שנתיים יהיו להם בעיות?

חלפים זה חלק מאחריות.

לגבי הפאנל יכול להיות שתקבל PVA אבל מכיווון ש TMS מביאים ממלם וכל המישלוחים האחרונים היו S אין סיבה שעכשיו זה יהיה שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

עדכון:אחרי שהבאתי את המסך למעבדה אמרו שיחליפו לי אותו .כעבור יומיים הגיע המסך הגעתי למעבדה וגיליתי שהביאו לי בעצם את הדגם 2009w ..אמרתי להם את זה וביקשתי את הדגם לי עברו שבועיים בערך והתקשרתי והם אמרו שאין להשיג את המסך הזה בכול העולם כי היצור הופסק אבל ביום חמישי מגיע לישייבה איתם מנהל דל אירופה והם יבררו איתו..בכול מקרה לצערי אני מאמין שהסיכוי שאני יקבל את המסך בסוף הוא קלוש ואני מתחיל לחשוב שעשיתי טעות שבכלל בקשתי החפלפה והיה עדיף להשאר עם קצת זלגה מאשר בכלל לא עם המסך,אם באמת יתברר סופית שאני לא מקבל מסך אני אקבל זיכוי מלא ורציי לשאול אותכם האם יש מסך אחר שיהיה באותו המחיר (2100 ש"ח) רחב פאנל איכותי וכו' כי הבנתי שכרגע במחיר הזה לא קיים שום מסך אחר ברמה של הDELL ואם באמת אין ממש כלום אז אני בבעיה..TMS אמרו לי שיש איזשהו מסך שאמור להיות ברמה שלו זה נכון? ואם כן מה מחירו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הHP לא מסך רחב, הוא מתעלה על הדל בשינוי הבהירות בלי לפגוע ביחס הניגודית.

מה שכן הוא נופל ממנו בעיצוב, ברגלית, בחיבורים שאין לו קומופסיט וS-.

אני בפני קנייה ואני כנראה 99% הולך על הDELL. אלא אם כן מישהו יגיד כאן משהו שיגרום לי לא לעשות את המהלך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד: אי אפשר להשיג אותו בשום חור שתחפש...אולי בחנויות שמיבאות יבוא לא רשמי אבל הבנתי שזה גם עולה יותר...אני ממש מצטער שביקשתי להחליף אם ידעתי שכך יהיה המצב הייתי נשאר איתו וזהו המסך מדהים ועכשיו אני כנראה אצטרך ללכת על מסך נחות יותר :(

אלא אם כן איזשהי חברה מתכננת להוציא מסך שבאמת יתפוס את מקומו של ה-2007WFP הנהדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...