בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !! - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !!

dolev16

Recommended Posts

שמע היא חברה רצינית מאוד עם בקרת איכות קפדנית,אני רוצה להאמין ומאמין שהרוב המוחלט של המסכים מגיע במצב תקין,לכם הסיכוי לקבל אחד במצב לא תקין הוא קטן מאוד ולקבל שניים כאלו רצוף הוא סיכוי אפסי.

מניסיוני האישי ומהנסיון הקולקטיבי של חברי הפורום, ההערכה שלך רחוקה מהמציאות. המסכים האלה כמעט תמיד מלאים בדפקטים קטנים. הבעיה היא שחלק מהמשתמשים נוטים לעשות מהם דפקטים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכן אני אומר לפי כמה אנשים שקנו את המסך הזה גם פה וגם בעוד פורום שביררתי בו אין שום בעיה ושאלתי ספציפית על הזליגת אור אף אחד לא אומר שיש לו...

זה לא עניין שאני נוטה לעשות מזה דפקט גדול לי זה מפריע ואני שם לב לזה לא יודע לגבי אחרים...אגב במעבדה יש דרך לתקן או שרק יוכלו להחליף לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עליך לשאול את החנות שממנה קנית מי נותן את השירות.

במידה ודל ישראל נותנים שירות, הרי המעבדה של ג'טרוניקס ממוקמת בהרצליה פיתוח.

במידה ותים נותנים שירות, אתה יכול יצור קשר עם תים ולברר היכן ממוקמת המעבדה, בגבעת שמואל או בפתח תקווה.

http://www.malamteam.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני האישי ומהנסיון הקולקטיבי של חברי הפורום, ההערכה שלך רחוקה מהמציאות. המסכים האלה כמעט תמיד מלאים בדפקטים קטנים. הבעיה היא שחלק מהמשתמשים נוטים לעשות מהם דפקטים גדולים.

שאמרתי תקין התכוונתי ניתן לשימוש בצורה מהנה ומספקת ביותר ללא בעיות קיצוניות פיקסל שרוף אחד או זליגת אור קטנה היא לדעתי עדיין מסך תקין.

הבעייה שהוא מתאר או לפחות חושב ככה היא קצת יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך דרור על העזרה וכן לפי התמונה שלו זה המצב אצלי במסך רק למעלה כמעט לא שמים לב אך ב2 הפינות למטה יש לי כמעט בדיוק אותו זליגה..

נראה לכם שהמעבדה תוכל לפתוח לי את המסך החדש בהנחה שיחליפו לי ולעשות שם בדיקות כדי שמצב כזה או פיקסלים שרופים לא יקרו?

נ.ב-אני מקנא בבחור ההוא שגם הסכימו להזמין לו מסך חדש ולערוך לו במקום בדיקות של פיקסלים וזליגות אור ובנוסף השאירו את המסך הקודם שלו למקרה שהחדש יהיה יותר גרוע..

לא נראה לי שגם לי יהיה כזה מזל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: בTMS אומרים שהאחריות של היבואן לא מכסה את הבעיה הזאת אבל מחר אני מתקשר שוב למעבדה לאחר שהיום התקשרתי השארתי פרטים ועדיין לא חזרו אליי..הנה תגובת TMS שנשלחה לי באיימיל..

שלום,

הכל שאלה של סוג הבעיה

כפי שנאמר לך בטלפון ובמייל הקודם, זליגת אור איננה תקלה שחברת כוללת כתנאי למימוש אחריות,

לגבי החזרת המוצר, החוק מדבר על 14 יום באריזה מקורית מבלי שבוצע שימוש במוצר, זה לא המקרה שלך.

אנחנו ננסה לסייע לך במה שאפשר, עדכן אותנו אחרי שתקבל את תשובת המעבדה של חברת \ היבואן המורשה

צוות טי.אם.אס

בקיצור מאוד מאכזב לדעת שאני תלוי ברחמים של היבואן..למשל בסיפור של הבחור פה שגם הייתה לו אותה הבעיה והיבואן במקרה שלו היה CMS והיו איתו מאוד לארג'ים ויצאו איתו בסדר ועשו הכול כדי שיהיה מרוצה..

אז להחזיר אני לא יכול ובמקרה שהאחריות באמת לא מכסה את זה אז אין שום דבר שאני יכו לעשות? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם תוכל לצלם את המסך שלך מציג מסך שחור לחלוטין, בחדר חשוך וללא פלאש? אני מעוניין להתרשם עד כמה חמור המצב.

הבעיה בזליגות אור היא שקשה לכמת מה תקין ומה לא, וגם הרגישות של כל אחד לעניין הזה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לצלם לכם אבל ניסיתי לצלם ללא במצלמה דיגטלית המסך יצא בצבע תכלת והזליגה לבן...

והמצב שלי הוא לא כמו בתמונה שdids22 שם הוא שונה אצלי זה מתכרז בפינות התחתונות ומה שמעצבן זה שאם אני יותר נוטה עם הראש ימינה או שמאלה אז זה גודל..אם אני שם את הראש באמצע זה אותו זליגה משתי הכיוונים..[br]פורסם בתאריך: 26.05.2008 בשעה 13:05:19

-עדכון-טוב זה פשוט לא יאומן התקשרתי למה שTMS הביאו לי והם אמרו אנחנו לא מטפלים תתקשר לג'טרוניקס התקשרתי לג'טרוניקס שוב והם אומרים שהם לא אחראים לזה אל היבואן התקשרתי עוד פעם ל-MALAM TEAM הפעם היא אומרת תפנה לג'טרוניקס בחיים לא ראייתי דבר כזה..אחרי שאמרתי לה שזה לא מקובל עליי שכול אחד מפנה אותי למישהו אחר כי הם היבואנים הם צריכים לעזור לי אז היא הסכימה שאני יבוא למעבדה...

_

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לצלם לכם אבל ניסיתי לצלם ללא פלאש במצלמה דיגטלית המסך יצא בצבע תכלת והזליגה לבן...

והמצב שלי הוא לא כמו בתמונה שdids22 שם הוא שונה אצלי זה מתכרז בפינות התחתונות ומה שמעצבן זה שאם אני יותר נוטה עם הראש ימינה או שמאלה אז זה גודל..אם אני שם את הראש באמצע זה אותו זליגה משתי הכיוונים..

לפי דעתי אתה בכלל לא רואה זליגת אור, אלא פשוט את ההילה של פאנל S- נורמלי. אבל בלי קשה לי להגיד. נראה מה יאמרו לך במעבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו מסך עם פאנל s-ips.

http://img524.imageshack.us/my.php?image=img0820lo4.jpg

(התמונה לא יצא הכי טוב, זה קצת יותר חמור ממה שהתמונה מראה)

זה במצב טוב מאוד.

זאת זליגת אור :

(זמן החשיפה קצת הבליט את זה)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מצה טוב אתה רוצה להגיד לי שזה תקען ולכול מי שקנה את המסך הזה יש ברמה כזאת?

המצב שהוא הציג, זה מצב של זליגת אור...

רוב הסיכויים שמה שאתה רואה, זה בסה"כ הילה

וזה קיים ברוב מסכי הLCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...