בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !! - עמוד 12 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !!

dolev16

Recommended Posts

אין שום סיכוי שבעולם שזה בגלל כבל. yoniya פשוט מדבר שטויות בקצב.

תפעיל Antialiasing ו-Anisotropic Filtering.

כפי ש-qttp ציין, לא סתם קצב, אלא 3.0Ghz (לא מומהר ביום-יום...). חיים קשים, אל תקח את זה קשה.

כמה הערות,

א. לגבי הפסים במשחקים, qttp צודק, ה-Antialiasing אמור לפתור את הבעיה בכל קומבינציה של כרטיס/מסך, אכן קישקשתי קצת (קוף אחרי בן-אדם...) ;D

ב. בתוכנה שמצורפת לדרייבר של הכרטיס מסך (אוי ואבוי אם לא מתוקן אצלך) אמורות להיות קיימות כל מיני אפשרויות לגבי העניין הזה.

ג. לגבי מסכי צבע מוזרים ובעיות במראה של טקסט באינרנט, אני עדיין חולק (אבל לא בטוח שלעוד הרבה זמן) על qttp לגבי השטויות שלי, זאת כיוון שהיה לי נסיון:

ראה ערך- המסך שלי (eizo) חובר תחילה לאנלוגי של הכרטיס מסך בלוח אם. התוצאה - תצוגה מאכזבת במסכי האינטרנט, צבעים מוזרים (אפור נראה כסגול!) ואפילו פיקסליזציה מטורפת של פונטים קטנים, נראות מוזר, וכל זאת ברזולוציית ותדירות נייטיב של המסך.

לאחר החיבור ליציאה הדיגטלית של הכרטיס החדש התופעות נעלמו כלא היו והמסך פשוט נראה מדהים.

אגב, דולב, אני חושב שמגיע לי תודה לגבי העזרה של qttp, נראה שהוצאתי אותו מה...

או או שלום לאדוני הנכבד עכשיו אתה כן רוצה לעזור לי?

:lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח תודה אחי =)

אבל עזוב נגיד את האינרטנט וכול היישומים שנראים רע יש משחקים שאין אפשרות לשים AA הזה כמו וגם פיפא 2008 אז מה אני יכול לעשות?

דרך אגב חשבתי שעם מחשב כמו שלי לא יהיה צורך בAA הזה אבל שיהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג. לגבי מסכי צבע מוזרים ובעיות במראה של טקסט באינרנט, אני עדיין חולק (אבל לא בטוח שלעוד הרבה זמן) על qttp לגבי השטויות שלי, זאת כיוון שהיה לי נסיון:

ראה ערך- המסך שלי (eizo) חובר תחילה לאנלוגי של הכרטיס מסך בלוח אם. התוצאה - תצוגה מאכזבת במסכי האינטרנט, צבעים מוזרים (אפור נראה כסגול!) ואפילו פיקסליזציה מטורפת של פונטים קטנים, תמונות נראות מוזר, וכל זאת ברזולוציית ותדירות נייטיב של המסך.

לאחר החיבור ליציאה הדיגטלית של הכרטיס החדש התופעות נעלמו כלא היו והמסך פשוט נראה מדהים.

בעניין זה מעולם לא חלקתי עליך. עם זאת, Auto Adjustment ב-VGA בדרך-כלל מביא את התצוגה למצב קרוב מאוד ל-DVI (לא 100%, אבל ברמה שנראית בסדר גמור).

אבל עזוב נגיד את האינרטנט וכול היישומים שנראים רע יש משחקים שאין אפשרות לשים AA הזה כמו וגם פיפא 2008 אז מה אני יכול לעשות?

בשביל זה ההגדרות האלה קיימות גם בדרייבר של כרטיס המסך (כמו שאמרו לך כבר גם אני וגם yoniya).

דרך אגב חשבתי שעם מחשב כמו שלי לא יהיה צורך בAA הזה אבל שיהיה...

מה קשור המחשב שלך? אתה לוקח מסך גדול ברזולוציה גבוהה, ומריץ עליו איזה משחק ענתיקה (ולא בטוח בכלל שברזולוציה הטבעית), ואז אתה מתפלא שנראה זוועה?

זה כמו שאני אתלונן ש-DOOM2 ברזולוציה של 320X200 נראה לי מפוקסל על מסך 24".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...