פרטים על GeForce GTX 280 ו GeForce GTX 260 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים על GeForce GTX 280 ו GeForce GTX 260

avihy

Recommended Posts

נניח ונעזוב לשנייה את היתרונות של לעומת 3 ונתמקד רק בזה ש5 יכול להגיע למהירויות יותר גבוהות (לפי שמועות כרטיס הדגל של ATI אמור להגיע עם כמעט 4GHZ מהירות אפקטיבית, פי 2 מכרטיס 8800)

לדוגמא ניקח את הפילטר AA שהוא הנפוץ ביותר וניקח לדוגמא את הAA שהX360 עושה

לXENO (הכרטיס מסך של ה360) יש 10 MB בלבד שמחובר אליו ב256GB/S מה שנותן לו אפשרות לעשות עד FSAA X4 בלי איבוד ביצועים בכלל (הAA מסתמך רק על הזיכרון ההוא בשביל מה שהוא צריך)

עכשיו 256GB/S זה מאוד מאוד מהיר (הרבה יותר מכרטיסי מסך למחשבים) אבל העיקרון פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמעט לכל המצאה במחשבים מילת הקסם זה רוחב-פס , כמו המעבר מ-PCI ל-AGP ול-PCI-E , כמו המעבר מזכרונות ל- 2 ול- 3 במחשבים

וכמובן OC לזכרונות והמחלקים לזכרונות משפיעה מאוד על הביצועים לא ?

בקיצור ATI/AMD מוכרים יופי של מוצרים אבל רק על הנייר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני הגדלת רוחב הפס לזיכרון בכרטיסי מסך מציגה שיפור ששואף לאין סוף

לא כמו PCIEX16 לעומת PCIE2 שרוחב הפס פשוט לא מנוצל בכרטיס מסך העניין הוא שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב , כמו במקרה של 4 ? , איפה השיפור האין סופי ? , אתה מדבר על תאורייה או על מציאות ?

איזה DDR4? אנחנו רק ב3 לא?

אם אתה מדבר על GDDR4 אז תקפיד על הG כדי שאני אוכל להבדיל

בקשר לשיפור האין סופי

חוץ מהעובדה של טעינת טקסטורות ביותר מהירות וכו' לזיכרון אתה תמיד יכול להגדיל את הFSAA

אם הזיכרון כל כך מהיר שאתה יכול לעשות 16FSAA בלי בעיה תמיד אפשר להעלות ל32 וככה בצורה אינסופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה גם אם יתן ביצועים טובים יותר למרות שאני בספק זה לא יצדיק את העלות שלו 500 דולר?

אם תחשב את זה,זה יוצא 1700 שקל.

ונגיד חנויות ימכרו את זה ב-2300-2500,ה-9800GX2 יגיע למכירו.

עלות כזאת,לכרטיס HIGE-END לא יקר.

לדעתי ה4850 הולך להיות ה9600 הבא (משתלם בתמחור ביצועים...) או יותר בכיון של 9800gtx?

הסדרה הבאה מבית -ATI (סדרת ה-4XXX) הולכת להוות פאקינג תחרות לG200 של NV.

כמובן שכרגע זה ''על הדפים'',אבל לפי דעתי זה ברור מדי.

סוף סוף מתחרה ראוי מצד ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כולכם קופצים, נתונים על הנייר הם בדיוק זה, נתונים על הנייר.

זה לא אומר שום דבר ועד שלא יהיו מחירים בחנויות וכמות בנצ'ים רצינית הכל זה ספקולציות חסרות בסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב עכשיו מזכיר לי בדיוק את המצב שהיה בתקופת ה GF8800GTX כש ATI עמדו להוציא את ה 2900XT שלהם ..

כולם דיברו על זה שהוא יקרע את הGTX ( כמובן שעל הנייר הוא היה הרבה יותר חזק וגם יותר מתקדם ) אבל בסופו של דבר הכל התברר

כשטויות ... ככה שאני מציע לך לקחת את ATI בערבון מוגבל

למרות שאני בעד תחרות ובעד כל השיפורים שATI הראו לנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Trademark צודק ב-100 אחוז... זה תמיד היה כך שNV היתה חלשה בפער לא קטן(על הנייר) מATI ובכל זאת NV לקחה ובגדול...

אבל באמת אי אפשר לדעת... אולי ATI סוף כל סוף יממשו את הפוטנציאל של הכרטיסים שלהם (שקביכול יש להם) וינצחו את בביצועים.

אני מקווה שתהיה תחרות בין השתיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Trademark צודק ב-100 אחוז... זה תמיד היה כך שNV היתה חלשה בפער לא קטן(על הנייר) מATI ובכל זאת NV לקחה ובגדול...

אבל באמת אי אפשר לדעת... אולי ATI סוף כל סוף יממשו את הפוטנציאל של הכרטיסים שלהם (שקביכול יש להם) וינצחו את בביצועים.

אני מקווה שתהיה תחרות בין השתיים!

הפוטנציאל של הכרטיסים כבר מומש |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים לזנוח את האשליה שזה היה ככה "תמיד"

עד סדרת HD2XXX זה היה הפוך לגמרי. ATI שלטו בשוק כל פעם עם כרטיס אחר שהם שלפו מהכובע.

הנפילה של NV הייתה בסדרה 5 שלא תמכה DX9 כמו שהם הבטיחו, אז ATI מיהרו לכבוש את השוק עם ה 9XXX

אחרי זה הייתה סדרה 6 של NV מול סדרה X של ATI

NV די שלטו בשוק הביניים עד ש ATI שלפו מהכובע את ה X800GT וה GTO שהיו מלכי האוברקלוק הבלתי מעורערים.

גם בשוק הגבוה ATI ניצחה באותו הזמן עם ה X850XTPE שה 6800U לא הצליח להתמודד מולו.

הלאה לסדרה 7, היה שם בדיוק אותו דבר- 7600GT היה הכרטיס המשתלם, ל ATI היה את ה X1800XT שהיה הכרטיס החזק בשוק אבל לא היה להם פתרון לביניים, ושוב הוציאו X1800GTO שקרע את כרטיסי ה 7600GT והיה יותר ברמה של 7800GT, רק בפחות מחיר.

NV הוציאו 7900GTX בתגובה, ATI החזירו עם X1900 ששוב השאיר את ה 7900 באבק.

המהפך היה שוב בסדרה HD2000 ש NV שיחקו אותה עם סדרה 8 שלהם, ול ATI פשוט לא הייתה תגובה הולמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כולם היו שקועים עמוק באשלייה שנקראת 10DX (ובבקשה אל תעלו כאן את אססינס קריד שוב, נמאס.), ועם משחקים כמו קרייסיס ומיקרוסופט שדוחפת את וויסטה שלה לכל חור לא פלא שאנווידיה קיבלה המון המון $$$ מהדחייה (הלא מוצדקת בגרוש) של ATI.

בינתיים אני צופה שהמצב יחזור על עצמו, ה4870 יהיה כרטיס מעולה כולם יתלהבו ממנו ומהמחיר המשתלם, עד שהGTX 280 יבוא עם הביצועים המרשימים למרות המחיר וידחפו אותו לכל מפרט החל מ4 אלף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI הודיעו שהם מתמקדים בצריכת אנרגיה משופרת ותמחור טוב ולא בביצועים, מה שאומר ששוק הביניים אמור לחגוג, השאלה היא אם שוק הביניים יוכל לחגוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...