ENERMAX VS CORSAIR - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ENERMAX VS CORSAIR

blackmoney

Recommended Posts

הנתון על היעילות הוא מביקורת שמישהו פרסם עמוד קודם.

מה גם שלספק אין חותמת 80PLUS וכנראה הוא מגיע ליעילות

וזה לא עיניין של צדקנות. בכל מוצר חשמלי לפעמים כדאי להוסיף כסף למוצר יעיל וחסכוני יותר.

אני בטוח שאם היה נהוג להחליף שנאי למקרר כמו שמחליפים למחשב,

היית מחפש לקנות אחד חסכוני שעושה את העבודה כמו שצריך, גם אם יעלה מעט יותר.

ורבים האנשים שמשקיעים אלפי שקלים בדוד שמש מאותן סיבות.

בנוגע לעומס. אני עומד מאחורי הנתון.

כבר הבאתי סקירה שמחשב ממוצע (DUO 3GHZ עם 8800GT) צורך החל מ-130W במנוחה עד 245W בשיא המאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין... בדף-המוצר באתר היצרן של ה-HEC Cougar, נקוב מקדם-יעילות של לפחות 80%. ובהיעדר ראיות סותרות טובות - ראוי להאמין ליצרן.

At full load, the Cougar was pretty efficient, averaging between 74 and 80 per cent depending on which rails were being stressed.

http://www.custompc.co.uk/labs/104739/hec-cougar-hec-600dr-at.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם קשה להתעלם מהן, במיוחד לאור העובדה שממצאי אותו אתר לגבי ספקים אחרים עומדים בשורה אחת עם אתרים אחרים מכובדים (למשל נצילות ממוצעת של 85% אחוז למודו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה הקייס. במיוחד שבשתי הביקורות האחרות של ה HEC שמצאתי לא בדקו יעילות ובמיוחד כשנתוני היצרן אומרים אחרת (וזו לא פעם ראשונה עם HEC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שיצרן ותיק ואמין כמו HEC ישקר לך?

כולם אוהבים לנפח את התוצאות שלהם. גם הטובים ביותר.

אגב, בד"כ יש הבדל של כמה אחוזים בנצילות בין מקור 220-240V למקור 110-120V (לטובת ה-220-240). אבל הביקורת שטענה לפחות מ-80% דווקא באה מאנגליה, שם משתמשים במתח הגבוה. מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

leyaniv, טענתך דינה להידחות, מהטעם שיצרני צגים בעלי-מוניטין, בד"כ מציינים כי ערך הניגודיות הינו ערך "הניגודיות הדינמית" (ובקיצור המקובל : DCR), וכי ערך זמן-התגובה הינו ערך ה-G2G.

ולסיכום דעתי בעניין ה-"ביקורת" שאליה הפנה integral : נראה לי מאד לא לעניין להסתמך על בערך 15 שורות - שהינן גם עניות מאד במידע, כפי שציינתי, בקביעת מסקנה כלשהי לגבי הציוד שבו דובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. צביקה, פיספסתי, אבל איך פתאום השגת כזה שיפור בתנאי האחריות ?

קבל ח"ח על ה5 שנות אחריות ל ENERMAX. עכשיו באמת יש תחרות.

2. היה לנו דיון פורה בעניין נצילות ספקים ונתונים לא כלכך מדוייקים של ENERMAX (יש שם לינקים) מול שמה שהיא מציגה הוכחה בכל ביקורת ואף יותר באמת בסביבות ה 90% לדגם ה TX של ושאר הדגמים עם טבלאות יפות שבחור אחד עשה שמה.

ה MODU 82+ לעומת זאת לא עולים על שום דבר שהיצרן מפרסם, לפחות לא בכל הביקורות. זה מה שטוען היצרן:

82PLUS ready!

82-88% efficiency @ 20-100% load. Compliant with ENERGY STAR® 4.0, Blue Angel and 80 PLUS® efficiency requirements.

ב ANANDTECH הוא לא מגיע ל88 אחוז שלו אף פעם אלא ל85-86 אחוז.

modu82efficiencyanandteos1.jpg

אני אישית עדיין נוטה לצד ה , אחרי שעברו תחת ידיי יותר מדי ספקים שלה ואחוז החזרות אפסי . גם איכות וגימור איכות החלקים בתוך הספק מעוררת כבוד מול ENERMAX פתוח:

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=dlattach;topic=327320.0;attach=100861;image

שכל אחד יעשה את הבחירה שלו אבל לאחר קריאת ביקורות אני אישית נשארתי עם TX 750W כספק הבא שלי(כן, הייתי אמור לקנות את המחשב לפני כמה חודשים אבל דחיתי עקב מחיר ה Q9450 ו כרטיסי המסך החדשים שיגיעו עוד חודש). זה כולה עוד 200 שקל מעל הדגם HX ה"בסיסי" יותר עם אחוזי יעילות נמוכים יותר אז זה לא נורא לספק שיעבור ממחשב למחשב בשנים הבאות(זה היה השיקול האישי שלי).

ממליץ לקרוא

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=327320.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

leyaniv, טענתך דינה להידחות, מהטעם שיצרני צגים בעלי-מוניטין, בד"כ מציינים כי ערך הניגודיות הינו ערך "הניגודיות הדינמית" (ובקיצור המקובל : DCR), וכי ערך זמן-התגובה הינו ערך ה-G2G.

ידוע, ועדיין הערכים רחוקים מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכל אחד יעשה את הבחירה שלו אבל לאחר קריאת ביקורות אני אישית נשארתי עם CORSAIR TX 750W כספק הבא שלי

קח בחשבון שה TX750 הוא מתוצרת CWT ואותו DESIGN כמו ה TT TOUGH POWER 750.

Even though Corsair paid to have its own UL number, this power supply is really manufactured by CWT, as you can see on Figure 5

כמו כן

The only thing we didnt like about it is its electrical noise level. Even though noise level was within ATX specs we expected that this unit would produce a lower noise level. This problem should not worry Average Joe, but if you are an extreme enthusiast looking for a flawless power supply you should look for another 750 W model with lower electric noise level.

.

http://www.hardwaresecrets.com/article/505

לגבי היעילות - אתרים אחרים מקבלים תוצאות אחרות לגבי היעילות של ה TX. דרך אגב ה TX650 מיוצר ע"י סיסוניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...