ENERMAX VS CORSAIR - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ENERMAX VS CORSAIR

blackmoney

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש ספק כח טוב בסביבות ה- 500, 600 וואט

אני מתכנן לקנות מחשב חדש ומה שנותר לי זה לבחור רק את הספק כח

אני מתלבט בין הקורסייר לאנרמקס.

ראיתי שהספקים של אנרמקס הם בעלי הנצילות הטובה ביותר בשוק כיום וגם מבחינת רעש הם נמצאו שקטים משמעותית במבחן שנעשה ב-

http://www.silentpcreview.com/article813-page5.html

כאשר המחיר יותר נמוך מזה של קורסייר.

ההתלבטות נובעת מכך שעדיין הספק שמומלץ על ידי רובכם הוא של קורסייר.

האם יש סיבה לכך שאני לא מודע אליה ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש הרבה ביקורות חיוביות מאוד על ספקי אנרמקס החדשים בעלי נצילות מעל 80%

וביקורות חיוביות מאוד ומחמיאות על ספקי קורסיר.

לא משנה מה תבחר ביניהם, תקבל ספק איכותי.

ההפרשים ביניהם קטנים, אתר אחד קבע שהנצילות הגבוהה ביותר היא לספק אנרמקס

ואתר אחר קבע שהספק הטוב ביותר שנבדק על ידו אי פעם הוא הקורסיר (750W אם אינני טועה).

לטעמי, כיון שהביצועים והמחיר די זהים, אני מעדיף ספק עם אחריות ממושכת של 5 שנים - .

אך כפי שאמרתי קודם, 2 הספקים הם מצמרת ליגת העל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי לאתר של קורסייר ומצאתי שם שהרבה מתלוננים על בעיית רעש פנימי בספקים כאשר מריצים כרטיסי מסך חזקים

האם מישהו נתקל בתופעה ?

http://www.houseofhelp.com/forums/forumdisplay.php?s=6efc66c07c19e16be947621d358df856&f=178

לפי המפרטים של היצרנים ל-VX550W יש מסילה אחת של 12V

לעומת ה- PRO82+ 525W

3 מסילות של 12V האם זה נותן לאנרמקס יתרון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה מעניינת, קראתי פעם תגובה אחת על העניין הזה ונראה לי שעדיף מסילה אחת חזקה (למרות שהיא מתחממת יותר).

אבל את השאלה הזו נשאיר למומחים כאן (פיקה07? רוזטק? ועוד כמה ששכחתי את שמם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אצטט ברשותכם:

The fact is that the 12V line is where most of the power is delivered in a modern . In a high power system where many components are pulling on the 12V line simultaneously (for example, a high power dual video card gaming rig), independent 12V lines could help improve stability under certain conditions. The current limits on each 12V line then become important to consider when wiring up the system. If no specific guidlines are given by the manufacturer regarding which components should be connected to which connectors and/or cables (especially with detachable output cable models), then it is probably safe to assume that the does not have really independent, separate 12V lines.

Many PSUs marked as having dual (or more) 12V lines actually have only a single 12V line they do not feature two 240VA current limiters specified by ATX12V v2.xx; they have only one Over Current Protection (OCP - current limiter) for the single 12V line.

מכיון שאני "נגוע" כבעל אינטרס, אשאיר את ההחלטה הסופית בידי הכולש

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהרבה מפה כבר יצא להם לעבוד עם הספקים ולהתרשם מהם גם לי לא יצא אבל כנראה מחר אני יתעסק איתו קצת ונראה מה הוא שווה עד אז אני יוכל להתעסק רק בעובדות קיימות....

בקשר לבחירת ספק לפי מסילות 12V (לא ראיתי שמישהו עושה בחירה כזאת אבל בכל זאת) זה די משתנה לפי רכיבי המחשב והצפי לעתיד ממנו מבחינת רכיבים,ככה שלא יכולה להיות דעה מוצקה, אבל כמו שכתוב במאמר הקצר שצביקה נתן ישנם הרבה ספקים שאומרים שהם למשל 2-3-45- מסילות אבל בעצם קיימת על כל המסילות ביחד הגנת עומס יתר אחת מה שאומר שבעצם פשוט חילקו את המסילה ולא כל קו בעצם מסילה בפני עצמו אפשר לומר...

בקשר לויכוח קורסאייר ואנרמקס....הייתי אומר ששתי הספקים בעצם שווים אבל לקורסאייר יתרון אחד..5 שנות אחריות אבל שוב פעם מי פה בכלל מתכנן להישאר עם אותו ספק במשך 5 שנים?, רוב האנשים מחליפים מחשב ,משדרגים מחשב מה שגורם לצורך בהחלפת הספק ברוב המיקרים...ככה שצריך לשקול די טוב...אבל עדיין שום בחירה לא תהיה גרועה...הייתי אומר שכרגע בין שני החברות השיקול היחיד יכול להיות יחס ה וואט/מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר התלבטיות החלטתי לקנות את ה-MUDU 525

שקט, מודלרי, ניצלות גבוה , ו- 5 שנים אחריות (היתרון היחידי שהיה לקורסייר)

הספק האידיאלי למערכת שלי.

תודה לכל המגיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף לשאלה שלו אבל עם תוספת קטנה

ה- StealthXstream 500 / ATX12V / EPS12V / Multi-GPU

נותן תמורה טובה? הוא עולה סה"כ 365 ש"ח עם אחריות ל-3 שנים. טוב כמו האנרמקס והקורסאייר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לאנרמקס החדשים, אבל אני יודע לבטח שהקורסאיר מהסדרות HX ו-TX נבנים עם הרכיבים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק.

מעליהם אפשר להציב ספקים בודדים, ביניהם PCP&C שעולים הון תועפות..

אני ממליץ על הקורסאיר הHX620 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יגידו לך מה שיגידו, הספקים של קורסייר פשוט כמה רמות מעל כל מה שיש לאנרמקס להציע.

למה לזרוק שטויות שאינך יכול לגבות במיל? האנרמקסים החדשים לפי SPCR שקטים יותר, ויעילים יותר, אם כי גם הקורסאיירים מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לזרוק שטויות שאינך יכול לגבות במיל? האנרמקסים החדשים לפי SPCR שקטים יותר, ויעילים יותר, אם כי גם הקורסאיירים מצויינים.

תראה לי בדיוק איפה SPCR אומרים את זה.

וגם אם כן, יש הרבה מאוד סקירות באתרים כמו ג'וני גורו שיוכיחו אחרת.

אין ספק שלאנרמקס יש מספר ספקים מאוד נחמדים, אבל הCorsair שמבוססים על S12/M12 פשוט טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק תטרח לעיין בסקירות הנ"ל ב-SPCR, תוכל לראות שסדרת ה +82 מתוצרת Enermax עדיפה על כל ספקי-הכוח מתוצרת - ולפחות מבחינת תפוקת-הקול.

ר' עמ' 5 - בתת-הכותרת " Comparison: Noise (in dBA@1m) Vs. Power Output".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...