איזה 'מגדיל טווח' מומלץ לקנות? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה 'מגדיל טווח' מומלץ לקנות?

sam1441

Recommended Posts

יש לי ראוטר של אדימקס ואני מעוניין שיקלטו אותו בקומפלקס של שלש בניינים (קמפוס סטודנטים קטן), על איזה חומרה הייתם ממליצים? הבניינים קרובים אחד לשני אך מופרדים, וכעת האדימקס בקושי מגיע לשם.

אני יודע שקיימים 'מגדילי טווח' וכו', אבל ממה שבדקתי בדף הפירוט שלהם כתוב שהטוווח שלהם הינו 100 מטר פנימי ושלש מאות חיצוני, וזה בדיוק גם מה שהאדימקס שלי תומך, אז איך זה בדיוק אמור לשפר? או ששמים את המגדיל טווח בריחוק מהראוטר והוא מחתבר לראטור ומשדר הלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שמגדילי-טווח (בניגוד, להתקני "WDS" או "Repeater", כמדומני) הינם א-סימטריים (מגדילים את עוצמת השידור, אך לא משפרים דבר בתחום הקליטה) - כלומר יש צורך גם בכרטיסי- אלחוטיים עם טווח מוגדל, ע"מ שהעסק יפעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HW, תדוה רבה רבה על תשובתך. חסכת לי ארבע מאות שח (כבר עשיתי הזמנה על מגדיל טוווח וביטלתי כעת)

החלפת הכרטיסי בניידים לא בא בחשבון הרי, אז איזה ציוד נדרש כדי שהניידים בבניינים הסמוכים יקלטו את הראוטר שלי? עובדה למשל שהניידים הללו קולטיםראוטר של מכללה סמוכה שממוקמת רחוק יותר.

שוב תודה. ושבו"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תרכשו ראטור עם עוצמה יותר גדולה כגון LINKSYS או MIMO .

ישנם אכן מגדילי טווח של EDIMAX ושל LEVELONE , אבל לא לשכוח שהמגדיל טווח צריך גם לקלוט את הראוטר בצורה טובה כדי להגביר את האות .

זאת אומרת שצריך לבצע בדיקה של עוצמות קליטה באזור שאתם רוצים לבצע את זה , ואז יהיה ניתן לקבוע האם ניתן לבצע את מה שאתה רוצה ..

אם אתה לא מסתדר תפנה אלי אני ינסה לעזור לך ...

אצלי בבית ביצעתי לשני בתים לידי , הגדלת טווח עם שני AP , יש קליטה מצויינת בטווח של 200 מטר לכל כיוון , שזה מצויין מבחינתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל wireless repeater הוא סמטרי, זאת מערכת echo. כל מה שהוא

מקבל, הוא פולט. אבל לרוב מערכות repeater הן הבטחות ללא תוכן.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<|>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
<<<<<|<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<|>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
<<<<<|>>>>>>>>>>>>> | |
Client Repeater AP

מקווה שהאסקי מובן...

היה על זה כבר דיון, וחבל לחזור על הדברים שנאמרו שם... הנה קישור לעצלנים.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=333357.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...