מסך ASUS VW222U - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך ASUS VW222U

bomba6

Recommended Posts

קניתי את ה- ב-Ivory. ב-1340 ש"ח.

רציתי לבדוק אותו במעבדה במקום, אבל היה שם תור ארוך. הם הבטיחו שתוך שבועיים אני יכול להחזיר אם משהו לא בסדר. לא היה לי כח לחכות, אז ישר לקחתי אותו הביתה.

חבר'ה, המסך הזה מדהים!!!!!!

דבר ראשון- 0 פיקסלים מתים/תקועים!

המסך, עם החיבור בפעם הראשונה למחשב עשה Auto Adjust, ורואים מדהים!!!

יש אמנם קצת מה לשחק עם הבהירות והניגודיות, אבל זה כבר בקטנה, זה עושים עם כל מסך.

מאוד פחדתי לעבור ל-22 רחב אחרי שכל הזמן הייתי עם CRT 17, אבל זה כלום! ז"א, רואים נהדר, גם ממרחק קצר, והמרחק אצלי קצר. העיניים לא צריכות לטייל על המסך, קולטים את הכל במבט אחד. לכן כל אלה שמפחדים מ-22 רחב- אין מה לפחד.

אני לא משתמש ב-Native Resoltion של המסך, כי מבחינתי היא קטנה מדי (ז"א, רואים את כל העצמים והטקטסים קטן מדי), ואני לא היחיד שעובד על המחשב הזה. אז גם שאני משנה לרזולוציה אחרת- המסך מתאים את עצמו פיקס ורואים מצויין.

מילה אחת לגבי פאנלי TN: אני לא רוצה להחיות פה את הויכוח עתיק היומין הזה, אבל רואים מצויין במסך כזה!

אני עובד הרבה עם (חובבן), ואין, פשוט אין על המסך הזה. כל התמונות רואים בחדות מטורפת! הצבעים מדוייקים, לא חמים ולא קרים. למען האמת, אני מרגיש כאילו נשארתי עם מסך ה-CRT המשובח שלי, ורק נמתחתי ל-"22.

מה גם, שעכשיו כל הפוטושופ נמתח על שולחן העבודה, ויש לי workspace ענק לעבוד עליו... ליגה!

אני עם כרטיס מסך ישן מאוד (GeForce 4 MX 440), והוא עובד מצויין עם המסך הזה. (אני עובד ב-VGA ורואים נהדר... אני רק יכול לתאר לעצמי מהו השיפור ב-DVI).

סרטים רואים מדהים! יש 5 אפשרויות תצוגה מובנות במסך, כל אחת מתאימה לתפקידים שלה (לילה, תיאטרון, משחקים, סטנדרט ו-Scenery [כנראה לצפייה אופטימלית בתמונות]). השחור הוא שחור, הצבעים חיים, אין מה להגיד.

גם זווית הצפייה היא טובה. יחסית. ברור שזה פאנל TN וזה משפיע על הזווית. אבל לרוב זה בנאדם אחד מול המסך, גג 2 (והמסך הזה רחב, ככה ששנים מול מסך 22 זה כמו אחד מול 17!).

עוד לא שיחקתי עם המסך (מגבלות של המחשב הישן שלי), אבל אני בטוח שגם שם הוא יעשה עבודה טובה.

לסיכום- מסך כזה, במחיר כזה, בגודל כזה, מחברה כזאת ועם נתונים כאלה- זו הקנייה הכי טובה שאתם יכולים לעשות!

אם מישהו רוצה שאני אבדוק משהו במסך- תבקשו. אם אני לא אענה השבוע, אז שבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ שתלך לחנות בעצמך ותבדוק, במקום להסתמך על "הבטחות" של בעל החנות ולהסתבך אח"כ.

כדי לבדוק פיקסלים שרופים תוריד את התוכנה הזאת:

http://www.laptopshowcase.co.uk/downloads.php?id=1

זה פשוט מריץ רקעים בצבעים שונים וככה אתה בודק שאין פיקסל שרוף\תקוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...