אייבורי סניף מודיעין החדש - למישהו יש נסיו&#15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייבורי סניף מודיעין החדש - למישהו יש נסיו&#15

RobiNooB

Recommended Posts

שוקל להזמין כמה חלקים אך חושש עקב תלונות רבות מהרשת הזו .

מה דעתכם על סניף מודיעין החדש ? האם המוצרים ברמה איכותית ? אם משהו מתקלקל (צריך 4 הרדיסקים חדשים) האם השירות טוב .

?

אם ההודעה הזו לא לעניין או לא מותרת בפורום אנא למחוק :nixweiss: (לא ראיתי איסור כל שהו שקראתי את חוקי הפורום)

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אייבורי זו החנות היחידה שהיו נגדה כ"כ הרבה תלונות שארגון אמון הציבור פשוט הורידו מהם את התו שלהם.

אחרי ששמעתי את זה, אני מוחק אפילו מחשבות עם השם של החנות הזו מהראש (זה אחרי נסיון שכבר היה לי באחד הסניפים שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי היא חנות מחשבים שמספקת את הסחורה...

זהו, כמו כל חנות מחשבים, מה שתזמין ממנה היא תביא.... לא זיוף ולא פגום ולא כלום... היא תספק מה שהזמנת....

התלונות באות מאנשים שקנו מהם מחשבים ב1000 שקל ואז פתאום גילו שהמחשב לא כל כך מהיר כמו שרצו... אבל מה אפשר לצפות ממחשב ב1000 שקל?? אפילו שזה מאייבורי שידועה במחירים הנמוכים יחסית שלה..]

אלה בעיקרון הסיבות שהביאו לשם הרע של החברה.... אבל תבוא אליהם עם רשימה של הרכיבים שאתה צריך, הם יביאו לך בדיוק את אותם רכיבים ובמחיר זול.... פשוט מאוד, הביקורות הם סתם התבכיינויות של אנשים שלא יודעים מה הם רוצים מהחיים שלהם ומהמחשב שהם קונים שלא מבינים בכלל מה הם קנו ולמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, כמו כל חנות מחשבים, מה שתזמין ממנה היא תביא.... לא זיוף ולא פגום ולא כלום... היא תספק מה שהזמנת....

התלונות באות מאנשים שקנו מהם מחשבים ב1000 שקל ואז פתאום גילו שהמחשב לא כל כך מהיר כמו שרצו... אבל מה אפשר לצפות ממחשב ב1000 שקל?? אפילו שזה מאייבורי שידועה במחירים הנמוכים יחסית שלה..]

אלה בעיקרון הסיבות שהביאו לשם הרע של החברה.... אבל תבוא אליהם עם רשימה של הרכיבים שאתה צריך, הם יביאו לך בדיוק את אותם רכיבים ובמחיר זול.... פשוט מאוד, הביקורות הם סתם התבכיינויות של אנשים שלא יודעים מה הם רוצים מהחיים שלהם ומהמחשב שהם קונים שלא מבינים בכלל מה הם קנו ולמה...

שמישהו יביא לו באן.

אידיוט, אתה פשוט אידיוט.

חלק נכבד מהתלונות מגיע מכך, שחברה צריכה לתת אחריות, ואילו אייבורי,

מתחמקים בלי סוף, ממלאים אותך בשטויות ובנוסף, משקרים בפנים.

לי יש מחשב 4, 2.8 מגה"ץ, וקיבלתי אותו עם לוח פגום (אני לא מאשים אותם, זה קורה)

אך כשבאתי לקבל את מה שמגיע לי הוצפתי בתרוצים, ובדברים בסגנון "תחזור שבוע הבא"

ועוד שבוע, ועוד שבוע. עד שזה נמאס לי, באתי ודרשתי את שלי. ואכן קיבלתי.

אבל אחרי חודש וחצי של ריצות. לסיכום - לא ממליץ.

את 2 המחשבים הבאים קניתי ב SkyPC - עולם אחר לגמרה, אליהם אני יכול להמליץ בלב שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו יביא לו באן.

אידיוט, אתה פשוט אידיוט.

חלק נכבד מהתלונות מגיע מכך, שחברה צריכה לתת אחריות, ואילו אייבורי,

מתחמקים בלי סוף, ממלאים אותך בשטויות ובנוסף, משקרים בפנים.

לי יש מחשב 4, 2.8 מגה"ץ, וקיבלתי אותו עם לוח פגום (אני לא מאשים אותם, זה קורה)

אך כשבאתי לקבל את מה שמגיע לי הוצפתי בתרוצים, ובדברים בסגנון "תחזור שבוע הבא"

ועוד שבוע, ועוד שבוע. עד שזה נמאס לי, באתי ודרשתי את שלי. ואכן קיבלתי.

אבל אחרי חודש וחצי של ריצות. לסיכום - לא ממליץ.

את 2 המחשבים הבאים קניתי ב SkyPC - עולם אחר לגמרה, אליהם אני יכול להמליץ בלב שלם.

למה מי אתה שתגיד לי אידיוט???

גם לי יש ניסיון עם אייבורי וגם לי במקרה יצא לקבל מעבד פגום את הE4500 [וזה לאחר שבמעבדה הכל עבד... הלכתי אליהם עם המחשב, על המקום החליפו לי אותו ועובד מצוין....

לי אין בעיה לקנות אצלם שוב, המחירים נמוכים ואותי שירתו בסדר גמור.. אין לי תלונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירות בסדר גמור?

באתי לחפש מחשב נייד

שיקרו לי בפרצוף וניסו להטעות אותי, ובסופו של דבר גם הגיע יחס מזלזל. יצאתי משם מיידית עם נדר לא להיכנס לשם שוב.

מכר של ההורים שלי פנה אלי לייעוץ, בניתי לו מפרט ושלחתי אותו לחנות מסוימת

הלך לאייבורי, דחפו לו מארז EZCOOL שעולה 200 שקל ב 400, הוא בסוף יצא מרוצה כי "הוא חסך 300 שקל"

מסך של LG הגיע פגום (3 פיקסלים שרופים ישר מהאריזה)

ניסו לשלוח אותו ל ח.י למרות שזה במסגרת ה 14 ימי עסקים (לעזאזל, אותו יום!)

ח.י אמרו לו לפנות לאייבורי

אייבורי ניסו לשלוח אותו לכל הרוחות, עד שאחרי הרבה צעקות ופניה למנהל הסניף החליפו לו את המסך.

לקראת סוף התיכון לפני שנה חבר שלי מהכיתה קנה שם מחשב בתקציב די נכבד

כרטיס המסך היה פגום- אייבורי דחו בטענה שהוא ביצע אוברקלוק ושרף את הכרטיס (לא רק שזה קרוב לבלתי אפשרי, המסכן לא הצליח להתקין ווינדוס כי הכרטיס לא פעל בכלל....)

לאחר חודשיים של ויכוחים וצעקות, בוטלה לגמרי העסקה, ועוד ניסו לקזז לו כסף בטענה שהוא השתמש במחשב בזמן הזה (אותו מחשב ללא כרטיס מסך, כן?)

לא חסרות לי דוגמאות וסיפורים כאלו

יש סיבה טובה מאוד שאייבורי מצטיירים כרשת כזו נוראית.

www.tluna.co.il

חפש אייבורי

תמצא מעל 20 תלונות (וזה לא כולל את אלו שהורידו מהאתר כי הפונה הסכים)

חפש TMS- לא תמצא כלום.

חפש נעה מחשבים-לא תמצא כלום.

חפש IQPC-לא תמצא כלום.

חפש [הכנס שם כל חנות נורמלית ומכובדת]- לא תמצא כלום.

Henz16 אכן התבטא בצורה קיצונית ולא מקובלת (בעיקר ירידה לפסים אישיים וכינוי בשמות), אבל עיקר הדברים שלו נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם נטייה לפרק את הציוד שאתה קונה ולקחת כל מיני חלקים "ספייר". לדוגמא לקחת את כל הבאנדל של הלוח-אם.

מחוסר ברירה קניתי אצלם צורב גרסת RETAIL. ביקשתי אותו סגור בקופסא ללא שיקחו חלקים. שאלתי במיוחד אם

כבל הSATA נמצא בפנים וענו לי שהקופסא סגורה כמו שהגיעה מהיבואן. ברוב טיפשותי לא בדקתי וכשהגעתי הביתה

גיליתי שהחבילה של הצורב "הופשטה" וכללה רק את הצורב ודיסק של נרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משעשע. אם אתה מדבר על הלייטאון שבמפרט שלך, הוא מגיע עם פאנלים ב 3 צבעים (השחור מורכב, מגיע עם לבן וכסף בנוסף)

כבל SATA

וכמובן הנרו.

לקחתי כזה למחשב של סבא שלי, אחלה צורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון, גם אם אתה בא אליהם עם רשימה מוכנה, הם לא יתנו לך מה שאתה מחפש.

והקטע הוא שכמעט סגרתי איתם עסקה על מפרט שהיה לי ושלחתי להם, כשהם שינו שם כמעט כל רכיב, בלי ליידע אותי.

(אמא שלי עשתה את הדיבורים, אני שלחתי את המפרט. רק כשהגענו לשם לסגור את זה סופית, נוכחתי לדעת שהרכיבים הם לא מה שביקשתי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש TMS- לא תמצא כלום.

חפש IQPC-לא תמצא כלום.

לא צריך להגזים, לכל חנות יש פאשלות ותמיד יבוא בכיין שיפיץ את זה בכל העולם. אבל אייבורי זה ברמה אחרת לגמרי.

גם SKYPC ממש טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין "פאשלה" לבין "התעלמות חסרת בושה מהלקוח ומזכויותיו"

לי בעצמי היה סיפור נוראי עם פנדה, אבל זה לא מונע ממני לשלוח לשם אנשים, כי אני מודע לזה שפאשלות קורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירות בסדר גמור?

באתי לחפש מחשב נייד

שיקרו לי בפרצוף וניסו להטעות אותי, ובסופו של דבר גם הגיע יחס מזלזל. יצאתי משם מיידית עם נדר לא להיכנס לשם שוב.

אתה עד כדי כך תמים? הם דוחפים מה שמשתלם להם. גם אני דוחף לכל לקוח שמתעניין בנייד מחשב של טושיבה כי אני מקבל עליו עמלה שמנה. זה הופך אותי לאדם רע? גם אני צריך לחיות.

מכר של ההורים שלי פנה אלי לייעוץ, בניתי לו מפרט ושלחתי אותו לחנות מסוימת

הלך לאייבורי, דחפו לו מארז EZCOOL שעולה 200 שקל ב 400, הוא בסוף יצא מרוצה כי "הוא חסך 300 שקל"

זה שהוא לא מודע למחירים בשוק לא הופך את אייבורי לגרועים. זה כמו שתקנה נגן MP3 ב-500 ש"ח בחנות מסויימת ותכעס כי בחנות אחרת הוא עולה 300. לא עשית סקר שוק בעיה שלך.

מסך של LG הגיע פגום (3 פיקסלים שרופים ישר מהאריזה)

ניסו לשלוח אותו ל ח.י למרות שזה במסגרת ה 14 ימי עסקים (לעזאזל, אותו יום!)

ח.י אמרו לו לפנות לאייבורי

אייבורי ניסו לשלוח אותו לכל הרוחות, עד שאחרי הרבה צעקות ופניה למנהל הסניף החליפו לו את המסך.

יצאו כלבים, אבל בסוף החליפו.

יש סיבה טובה מאוד שאייבורי מצטיירים כרשת כזו נוראית.

www.tluna.co.il

חפש אייבורי

תמצא מעל 20 תלונות (וזה לא כולל את אלו שהורידו מהאתר כי הפונה הסכים)

חפש TMS- לא תמצא כלום.

חפש IQPC-לא תמצא כלום.

Henz16 אכן התבטא בצורה קיצונית ולא מקובלת (בעיקר ירידה לפסים אישיים וכינוי בשמות), אבל עיקר הדברים שלו נכונים.

נו באמת... אייבורי מוכרים יותר מחשבים ביום ממה שכל החנויות שציינת מוכרות בחודש. לחנויות אחרות מגיעים אנשים שיודעים מה הם מחפשים. לאייבורי מגיעים אנשים שלא יודעים כלום ומחפשים מחיר. הם לא יודעים להשתמש במחשב וחושבים שאייבורי אשמים.

זה מזכיר לי מקרה לפני חודשיים. מכרתי מחשב מותג של וסבלתי מלקוחות שלא ידעו להשתמש במחשב וטענו שמכרנו להם מחשב פגום. אייבורי סובלים מאותם אירועים על בסיס יומיומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שומר נפשו ירחק!

הסיפור שלי: עשיתי הזמנה בטלפון למחשב נייח + מסך וסיכמתי על צ'ק דחוי לחודש.

הגעתי לחנות לאסוף את המחשב ושילמתי בקופה עם הצ'ק הדחוי לפי הסיכום.

אחרי כמה ימים מקבל טלפונים ב 10 בלילה, בשישי ב 4 אחה"צ (כנראה כשהם סגרו את הקופות) שלא שילמתי ופה ושם והם יחלטו את הערבון של הכרטיס אשראי שנתתי להם (רשום בקבלה במפורש שזה רק במקרה והצ'ק חוזר - והרי הצ'ק שלי לא יחזור, בגלל זה גם רציתי דחוי כדי שיהיה כסף בחשבון).

בקיצור ריבים מפה עד הודעה חדשה, החלפות מכתבים, עיקומי ידיים עם כל ההנהלה שלהם אבל בסוף "ניצחתי".

יצא לי כזה טעם רע מכל הריבים והאיומים שלהם שנשבעתי לא לקנות שם אפילו בורג למארז. לא מעניין אותם שתצא מרוצה. על ההבדל בין תשלום בצ'ק מזומן לצ'ק דחוי בחודש הם מוכנים "לשרוף" את הלקוח ולשתות לו דם בקשית.

בקיצור - שומר נפשו ירחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לחרטט לכולם בשכל

קרא את התלונות, חלק מאותם לקוחות ש "לא יודעים להשתמש במחשב" הם סטודנטים להנדסת תוכנה וכדומה שקנו אצלם מחשב בגלל התקציב הדל.

אתה אומר דבר כמו "יצאו כלבים אבל בסוף החליפו"? למה בנאדם צריך להוציא את העצבים ואת הגרון שלו בסניף בשביל לקבל שירות בסיסי?

וזה ששיקרו לי לא היה משהו כמו "קח את המחשב הזה, הוא יותר טוב", אלא אמרו לי בפירוש- "הרגע בדקתי, מחשב X לא זמין אצל היבואן בארץ ולא יהיה בזמן הקרוב, קח את Y במקום"

בדיקה 10 דקות אחרי שיצאתי מהחנות, בדיקה אצל היבואן גילתה לי שיש 4 יחידות במלאי של המחשב בצבע שרציתי, ועוד 4 בצבעים אחרים.

אני לא יודע מה איתך, אבל גם אני עבדתי בחנות מחשבים.

הדבר הראשון שחשבתי עליו הוא טובת הלקוח- בהתחשב ברווח בחנות.

מישהו חיפש מחשב נייד? קודם בדקתי איזה דגמים יתאימו ללקוח ועומדים בתקציב שלו, ורק אחרי זה, מבין אותם דגמים, במה רווחי יותר.

אז כן, אם אתה דבר ראשון חושב על העמלה, אתה מוכר לא אמין.

לגבי "סקר שוק", סליחה- נתתי דוגמה לא מפורטת מספיק. זה היה שמץ מתוך מכלול שלם של שטויות שאייבורי דחפו בתוך אותו מארז. כרגיל, לוח עם צ'יפסט 945 (מחשב חדש בתקציב 3000 שקל, ראבק), CEON, כרטיס מסך 8400, וכו' וכו' וכו'.

שוב אני אומר- ארגון "אמון הציבור" הסירו את התו שלהם מאייבורי בגלל ריבוי התלונות (שהתבררו כנכונות! ארגון אמון הציבור לא רושם תלונות שהאשמה היא על הלקוח!) נגד הרשת.

תעיף מבט באתר שלהם ותראה שיש לא מעט חנויות ורשתות עם תו הארגון. אי אפשר לתרץ את זה בשום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...