מבקש חוות דעת על מסך 28" Hanns-G HG281DPB ייעוד עיקרי- משחקים (עדכון-המסך נרכש) - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת על מסך 28" Hanns-G HG281DPB ייעוד עיקרי- משחקים (עדכון-המסך נרכש)

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן אורן אבל נראה לי נוח למרכז את הדפדפן באמצע.

EAD הטקסט ממש לא ענק רואים מצוין קטן אבל לא זעיר, חד וקריא כמו שאני אוהב.

שוב, צריך להתרגל גם לזה למרות שנראה לי שאם משנים את הרזלוציה של שולחן העבודה הטקסטים משתנים בהתאם.

טוב, הורדתי את הדרייבר לכרטיס מסך החדש.

תיכף אתקין אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים! תתחדש!

אז מה אם אני מקנא קצת... :P

תודה ידידי.

רוני, אני בודק את המשחקים רק אל תשכח שהכרטיס הוא לא אותו כרטיס והמעבד גם כן.

אשלח לך תוצאות בפרטי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"האימפרזה טורבו שלי לוקחת אותו בסיבוב !!" :cool2:

תתחדש, נראה אחלה.

חבל שלא שמו לו כניסת קומפוסייט או SVIDEO, כזה גודל פשוט דורש שיחברו אותו לממיר או נגן חיצוני בשביל .

הגעתי למסקנה שבשביל הכסף, אם רוצים - הכי משתלם יהיה להשקיע את הסכום בטלווזיה 32 וזהו, רק שלא תמיד יש איפה לשים אותה :)

אם רק היה מסך במחיר הזה עם PVA וכניסות פשוטות - כבר מזמן היתה נפתרת הבעייה שלי :).

תתחדש ותמשיך לעדכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש על המסך. ככל שיכולתי להתרשם משביעות הרצון שלך, מחירו של המסך מעמיד את מסכי ה-24" TN בשאלת תמורה בעייתית. אני לא חושב שיש טעם להמליץ על 24" TN ,כשהגודל של ה-Hanns-G מעניק חוויית משחק משודרגת. בעבר חיוויתי את דעתי שהוא נועד למי שחושק למשחקים במסך בגודל שכמעט מתקרב ל-30", אבל לא יכול להרשות לעצמו שידרוג מתמיד ויקר של כרטיסי מסך High End בתצורת SLI או CF, מה שדורשת הרזולוציה הטבעית של 30" 2560x1600.

לסרטי HD אני תמיד אעדיף באופן אישי מסכים מבוססי פאנל S-PVA בגלל יתרון הניגודיות שלהם.

דרך אגב, באופן כללי מומלץ לרכוש מתאם -to-DVI על מנת לחבר את המחשב למסך במקום ל-D-Sub, בהיעדר קונסולת משחקים עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי סיימון תראה מה עשית... עכשיו אני בדודה של לבדוק לעומק את המסך הזה. בגלל שאני לא מוצא שום דבר אופטימלי היום שישלב דסקטופ עם באיכות טובה ומחיר שפוי אני מגיע למסקנה שכנראה עדיין השוק לא בשל וכנראה רק בעתיד יתקבל מוצר שבאמת מתאים לשילוב הזה טוב ולא בצורה צולעת או יקרה להחריד (6 אלף שקל למסך 27 טוב אבל עדיין לא מושלם למשימה).

3000 מחיר סביר, 27.5 גודל מינימאלי לדעתי לחווית קלנוע ביתי במרחק של 3 מטר אך עדיין גודל שמאפשר הנאה. אמנם בשביל לחבר ממיר צריך לקנות טרנסקודר חשמלי ושיהיה ממיר ספציפי עם או בכלל להשתמש בכרטיס טלווזיה (ואז צריך לפתוח את המחשב בשביל טלווזיה ולקוות שהתוכנה לא מעוותת את התמונה) אבל בממוצע זה פיתרון סביר בשביל שנה וחצי עד שנתיים וחצי עד שיהיו דברים באמת טובים לכסף שאתה משלם. גודל של 24 נראה לי לא מספיק בשביל להתחיל להעניק את חווית הגודל של סרטי ביחוד כשמשלמים בשבילו גם לא מעט.

כמובן הבעייה הגדולה היא איך מתרגלים לפאנל TN, ואיכות תמונה בסיסית עם קונטרסט נמוך אחרי שעובדים די הרבה זמן עם מסך 17 איכותי שעלה 3400 ש"ח :).

בכל מקרה אני מניח שאתה יכול לצפות בעתיד הקרוב לכל מיני שאלות טכניות, למשל אם הוא תומך 1:1 ויש לו מצבי מתיחה שונים כמו הDELL (וכה אפשר לשחק ברזולוציה נמוכה יותר בלי מתיחה) וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי סיימון תראה מה עשית... עכשיו אני בדודה של לבדוק לעומק את המסך הזה. בגלל שאני לא מוצא שום דבר אופטימלי היום שישלב דסקטופ עם באיכות טובה ומחיר שפוי אני מגיע למסקנה שכנראה עדיין השוק לא בשל וכנראה רק בעתיד יתקבל מוצר שבאמת מתאים לשילוב הזה טוב ולא בצורה צולעת או יקרה להחריד (6 אלף שקל למסך 27 טוב אבל עדיין לא מושלם למשימה).

3000 מחיר סביר, 27.5 גודל מינימאלי לדעתי לחווית קלנוע ביתי במרחק של 3 מטר אך עדיין גודל שמאפשר הנאה. אמנם בשביל לחבר ממיר צריך לקנות טרנסקודר חשמלי ושיהיה ממיר ספציפי עם או בכלל להשתמש בכרטיס טלווזיה (ואז צריך לפתוח את המחשב בשביל טלווזיה ולקוות שהתוכנה לא מעוותת את התמונה) אבל בממוצע זה פיתרון סביר בשביל שנה וחצי עד שנתיים וחצי עד שיהיו דברים באמת טובים לכסף שאתה משלם. גודל של 24 נראה לי לא מספיק בשביל להתחיל להעניק את חווית הגודל של סרטי ביחוד כשמשלמים בשבילו גם לא מעט.

כמובן הבעייה הגדולה היא איך מתרגלים לפאנל TN, ואיכות תמונה בסיסית עם קונטרסט נמוך אחרי שעובדים די הרבה זמן עם מסך 17 איכותי שעלה 3400 ש"ח :).

בכל מקרה אני מניח שאתה יכול לצפות בעתיד הקרוב לכל מיני שאלות טכניות, למשל אם הוא תומך 1:1 ויש לו מצבי מתיחה שונים כמו הDELL (וכה אפשר לשחק ברזולוציה נמוכה יותר בלי מתיחה) וכו'....

הוצאת לי את המילים מהפה,אני בדיוק במצב שלך.יש לי כמה דברים לאמר!

א-אני היום עם -2007 מחובר עם 2 ממירים של ייס הראשון ישירות לכניסה האנלוגית של הדל והשני דרך כרטיס של HAPPAUGE ואני רוצה לאמר שישנה ירידה עצומה באיכות במעבר לכרטיס הטלוויזיה כך שאני לא ממליץ לך לקנות צג ללא כניסת עצמאית.

ב-ישנו דגם נוסף של -"ההאנס" HANNS-G HG281DJ שהדגש זה על הסיומת DJ שמגיע עם כניסת קומפוננט אנלוגית -השאלה אם זה משנה.

http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/MusicStore-MusicStoreShop-Site/de_DE/-/EUR/ViewProductDetail-Start;?SKU=PCM0007366-000&ProductUUID=0

ג-לא רוצה להשתלט על הת'ריד אבל לא הבנתי איך אתה מחבר את הטרנסקודר לצג הזה? (אפשר לענות בה"פ)

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ידידי.

רוני, אני בודק את המשחקים רק אל תשכח שהכרטיס הוא לא אותו כרטיס והמעבד גם כן.

אשלח לך תוצאות בפרטי כבר.

סבבה אחי. הכרטיס בערך אותו כוח כמו 8800GT עם OC מכובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בטח :lol:

למה לא? תמשיך לצחוק :s07:

הקליבר עולה אותו מחיר כמו 8800GTS [הכי זול] הלכתי עליו בגלל שמשתווה בערך לכוחו וגם בגלל הקירור הפצצה 42 מעלות בחום כזה.

xVertigo : אם אתה מקנא אז אבדנו חח [מחליף מחשב כל שנה באיזה 10000 שח עם עוד אוברקלוקים מפלצתיים חח או שאני מתבלבל . לך יש את החנות בקרית מוצקין?]

בואנה סימון המסך הזה נראה ממש יפה גם התמונות רואים איכות באמת מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...