מבקש חוות דעת על מסך 28" Hanns-G HG281DPB ייעוד עיקרי- משחקים (עדכון-המסך נרכש) - עמוד 12 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת על מסך 28" Hanns-G HG281DPB ייעוד עיקרי- משחקים (עדכון-המסך נרכש)

simonsix

Recommended Posts

מסך מדהים תתחדש, בטח תענוג לגיימינג!

עוד פעם פתחת את הדיון של גודל נגד איכות או ה TN נגד ה IPA\S.

תאמת אחרי התמונות שלך רואים שזה פשוט מסך טוב (פלוס מחוויה אישית שלי).

אין ספק קניה חכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חדשות טובות:

יש יבואן חדש נוסף לצג והוא אמטל (הייבואנים של מג) מה שמבטיח יבוא מסודר של הצג בתןך זמן קצר. דבר שני נכנסתי לאתר של החברה בטייוואן :

http://www.hannsg.com/tw/

מתברר שיש דגם חדש HG-282 שבנוסף לכניסות הרגילות יש גם כניסות אנלוגיות S-VIDEO ו-composite לא הצלחתי למצוא פרטים נוספים באתר אחר-בטח יקח כמה חודשים עד שנראה את הצג בארץ.

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות טובות אני מקווה לכל מחפשי הצגים האולטרה גדולים (לימינו :) ). לצערי, איך שאני מכיר את אמטל אני לא בטוח שנזכה למחירים שפויים שדומים ליחס המחירים בארה"ב שבו נמכר המסך (ז"א לא המחירים עצמם - אלא יחס המחירים, כרגע ההאנס יקר בארץ הרבה יותר מהממוצע של יוקר המסכים פה לעומת ארה"ב). אבל מי יודע - אולי תהיה הפתעה, בכל זאת מחירו לא אמור להיות כזה גבוה. כפי שראינו מור לוי לא התקשו בכלל למכור אותו ב 500 ש"ח פחות, הפרש כזה גדול לא נובע מתחרות אלא כנראה מרצון לרווח ענק של היבואן הנוכחי או שהוא קיבל תנאים ממש גרועים מהיצרן, אני כמובן לא יודע את התשובה ולא יכול להגיד בוודאות או לטעון באופן וודאי לרעת או טובת יבואן זה או אחר.

לגבי ה282, לצערי לא מדובר בדגם חדש וסיכוי קטן שיגיע ארצה (אם כי עדיין יש סיכוי). יש להאנס 28 מספר ווריאציות, זו של ה282 מיועדת אך ורק לשווקי המזרח הרחוק (בעיקר טאיוואן) ונמכרת שם כבר זמן מכובד, בארה"ב ואירופה אין את הגירסה הזו. אך אני מניח שקצת תקווה עם פרופורציה לא תזיק לאף אחד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות טובות:

יש יבואן חדש נוסף לצג והוא אמטל (הייבואנים של מג) מה שמבטיח יבוא מסודר של הצג בתןך זמן קצר. דבר שני נכנסתי לאתר של החברה בטייוואן :

http://www.hannsg.com/tw/

מתברר שיש דגם חדש HG-282 שבנוסף לכניסות הרגילות יש גם כניסות אנלוגיות S-VIDEO ו-composite לא הצלחתי למצוא פרטים נוספים באתר אחר-בטח יקח כמה חודשים עד שנראה את הצג בארץ.

ערן

תודה רבה!

אבדוק אם אני יכול לייבא מהם, אני יכול לארגן מכירה קבוצתית אם בא לכם.

השאלה רק כמה הוא יעלה מהם.

אם יעלה יותר מב CDLOG נעשה את זה מ CDLOG

אם לא, מהם.

נקווה שימכרו בסביבות מחיר כמו מור לוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

אבדוק אם אני יכול לייבא מהם, אני יכול לארגן מכירה קבוצתית אם בא לכם.

השאלה רק כמה הוא יעלה מהם.

אם יעלה יותר מב CDLOG נעשה את זה מ CDLOG

אם לא, מהם.

נקווה שימכרו בסביבות מחיר כמו מור לוי.

לך על אמטל-הם נותנים שרות הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שאלו מליון ו1 פעם :kopfpatsch:

בקיצור, בכל מסך מחשב ללא שלט(הרוב המוחלט של מסכי המחשב) יש כפתור כלשהו להחליף בין הכניסות, או לחלופין אפשר להחליף דרך התפריט.

במקרה הזה זה דרך התפריט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=6&ma1=322&mo1=374&p1=3463&ma2=88&mo2=342&p2=3161&ph=12

לא ממש ביקורת, אלא טבלת השוואה וכו'.

שימו לב שהמסך הזה מכיל זמני תגובה ממש מעולים!

כלומר זמני השהייה נמוכים מאוד, מה שאומר שעבור משחקים הוא מעולה.

החסרון היחידי שלו ושמאפיין TN - אם תשימו לב שם (בזוייות צפייה) שמסתכלים מלמעלה ולמטה הוא נראה די רע.

אבל,

אם אתם יושבים מולו, נראה טוב מאוד, ואפילו אפשר להגיד שגם מן השרשור הזה, וגם מביקורות ברשת אני די מתרשם לטובה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...