אתם קובעים איך יראה מדור המפרטים המומלצים הבא! - עמוד 8 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם קובעים איך יראה מדור המפרטים המומלצים הבא!

Dr. n00b

Recommended Posts

hwjoe - לוח P31 + כ. מסך בסיסי זה בין 150-200 שקל יותר, לפחות על פי סקרי שוק שאני ביצעתי. במפרטים האלה, מדובר על 10% מסכום הקניה. זכור כי מחירים המופיעים במדור הם מחירים ממוצעים בשוק ולא הזולים ביותר.

אם הלוח של אינטל עם הX3500 עדיף על הפתרון של ועולה רק 40 שקל יותר - מאוד פשוט עבורי להחליף את הלוח הזה באחר במאגר וזה גם יחליף אותו בכל המפרטים המומלצים אוטומטית. רק תגיד. בכל מקרה, המפרטים שכוללים כ. משולב יוותרו משולבים.

עריכה:

JOE - אני מצטער, חיפשתי וחיפשתי ואין את הלוח אם הזה באף חנות גדולה ומומלצת - לא זיגזג, לא TMS, לא סקיי, והוא מופיע בזאפ תחת חנות אחת בלבד במחיר 540 שקל.

אני אשמח לכלול לוח אחר עם אותו צ'יפסט אם יש כזה מיצרן אחר, את זה ספציפית אני לא יכול להכניס למאגר.

איתי - אני מבין שקוואדרו עדיף לתלת מימד - והוא פתרון פשוט עבור מפתחים שעובדים עם MAYA או 3DSMAX - במקום לעשות שמיניות באויר עם לכרטיסים ביתיים זולים אך חזקים יותר. בגלל זה קוואדרו נותרו במאגר - למפרטי תלת מימד. לעומת זאת "מפרט לעריכה גראפית, גם מכוון לעיתים למי שעובד בדו מימד בלבד - זאת אומרת פוטושופ - ופוטושופ לא צריך כרטיס תלת מימד, רק מעבדחזק, מספיק , ועדיפות לשני דיסקים קשיחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב, דו מימד לא אומר בהכרח פוטושופ, ופוטושופ לא אומר בהכרח דו מימד, אני עובד המון ב CAD 2D וה מאוד עוזר, ול CS3 יש לא מעט כלי 3D.

אם אתה יוצא מנקודת הנחה שהמחשב ישמש לעריכה גרפית בלבד, ב 2D בלבד, אולי צריך לשקול להשתמש ב- NVS 290?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המפרטים מעודכנים.

אני מוריד את הת'רד מהסטיקי - ומשאיר אותו פתוח.

אפשר להמשיך דיון על מפרטים ספציפים בת'רד החדש שאני אפתח על העדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

hw_joe - אני מצטער, חיפשתי וחיפשתי אך לא מצאתי את הלוח-אם הזה באף חנות גדולה ומומלצת - לא זיגזג, לא TMS, לא SkyPC, והוא מופיע בזאפ בחנות אחת בלבד ובמחיר 540 שקל.

אני אשמח לכלול לוח אחר עם אותה ערכת-שבבים - אם יש כזה מיצרן אחר, את זה המסויים אינני יכול להכניס למאגר.

תוך כמספר ימים, להערכתי, וברגע שהחנויות תזהנה את הפוטנציאל, הלוח-הראשי שציינתי יופיע לפחות בחלק מהחנויות המומלצות. בינתיים, נחכה ונראה. כך או כך, השילוב של לוח-ראשי מבוסס Intel 945GC + כרטיס-תצוגה נפרד ובסיסי יהיה עדיף, לדעתי, גם אם המחיר הכולל יהיה גבוה בכ-80ש"ח.

ובכלל מערכות "תקציביות" כדאי בד"כ לבסס על מעבדי - ולא על מעבדי , לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...