קבוצת HWBOT הישראלית - HWzone Team - רוצו להרשם - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצת HWBOT הישראלית - HWzone Team - רוצו להרשם

GGuyZ

Recommended Posts

HWbot הוא אתר העוסק בהשוואות חומרה, אך הוא ידוע בעיקר בשל היותו האתר הממוסד היחידי למען שיאי אוברקלוק.

כעת הוקמה קבוצת HWzone.co.il - והמטרה לדרג את עצמנו הכי גבוה שניתן.

הפילוח הוא אדיר - מגוון סוגים של בנצ'מרקים מתחרים, במגוון רחב של מעבדים\כרטיסי מסך וכו'. במילים אחרות - כמעט כל אחד עם ביצועים מרשימים יכול להשיג פרסים ואפילו מקומות ראשונים בתחומים מסויימים - וכך נצבר הניקוד.

הניקוד הוא גם אישי, וגם קבוצתי.

רוצו להרשם באתר - http://www.hwbot.org/initCreateUser.do

בחרו כמובן בקבוצת HWzone.co.il כקבוצתכם.

שיהיה לכולנו בהצלחה! אני משאיר את הת'רד פתוח כדי שחברים רשומים יוכלו לפרסם כאן את הצלחותיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הערה חשובה לכולם: חשוב שתבינו שניתן לזכות בפרסים ולקבל ניקוד גבוה על כל דבר באתר! יש שם מגוון בנצ'ים אדיר, והוא מפולג לפי מעבדים, כרטיסי מסך, וחומרה כללית. במילים אחרות - דווקא אם יש לכם חומרה שאינה הכי מתקדמת או הכי נפוצה, אתם יכולים לזכות בהמון נקודות וגביעים - כי יש פחות משתמשים. ניתן להריץ את הבנצים השונים בכל מיני הגדרות וגם ככה לקטוף עוד ועוד נקודות ופרסים.

גם אם אתם עושים קל - שווה להרשם, להוריד כמה מתוכנות הבנצ'ים ולהתחיל להריץ אותן. הניקוד יגיע מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חרא של מחשב והזיכרונות מגבילים אותי בכל זות שווה להירשם רק למען הקבוצה? אם כן אני נירשם .

נ.ב זה לא נותן לי ליבחור קבוצה ולא מדינה אני נידפק פה אני רוצה לעזור ו האתר לא נותן לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...