שאלה|Logitech G5 Laser Mouse - עמוד 6 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|Logitech G5 Laser Mouse

xlSnaK

Recommended Posts

BF2 גם משחק חסר סקיל

לך שחק 1.6 \ quake \ UT ואז בוא לדבר

הרקורדים שלך מדברים בעד עצמם - אתה שחקן public וזה לא משנה אם זה בחו''ל או בארץ , לך שחק fcm\pcw , תהיה טוב בזה ואז תוכל לדבר על עכברים

עד אז אתה חובב --> STFU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

BF2 גם משחק חסר סקיל

הרקורדים שלך מדברים בעד עצמם - אתה שחקן public וזה לא משנה אם זה בחו''ל או בארץ , לך שחק fcm\pcw , תהיה טוב בזה ואז תוכל לדבר על עכברים

עד אז אתה חובב --> STFU

למה אתה מוריד את הרמה של הפורום? תכתוב את השטויות האלו בפורום של ילדים! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

שתי סיבות 1- האנשים בפורום הזה כל הזמן תוקפים את R9nald0 שדבריו נכונים לחלוטין בגלל שזה לא "נשמע" לכם

2 - כשגיימר חובב מתרברב על הישגיו ומשתמש ב"הישגיו" בכדי ליצור תחושה שהנה , טוב כמוהו מסתדר עם G5 מישהו צריך להעמיד אותו במקומו .

אני חושב שלא כדאי למי שעד לא מזמן התווכח עם כל העולם שהphenom הולך להיות הצלחה להטיף מוסר למשתמשים אחרים , אבל זו רק מחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

שתי סיבות 1- האנשים בפורום הזה כל הזמן תוקפים את R9nald0 שדבריו נכונים לחלוטין בגלל שזה לא "נשמע" לכם

2 - כשגיימר חובב מתרברב על הישגיו ומשתמש ב"הישגיו" בכדי ליצור תחושה שהנה , גיימר טוב כמוהו מסתדר עם G5 מישהו צריך להעמיד אותו במקומו .

אני חושב שלא כדאי למי שעד לא מזמן התווכח עם כל העולם שהphenom הולך להיות הצלחה להטיף מוסר למשתמשים אחרים , אבל זו רק מחשבה

קודם כל, אין קשר כי גיימר טוב יכול לנצח גם עם עכבר תוצרת עזה ב-2 שקל...

דבר שני כבר כתבתי שטעיתי בקשר ל- אז...? וחוצמיזה גם יכולה לפשל עם מעבדי "נהלם" אף אחד לא בטוח.

עריכה:

תתפלא אבל לפי רכילות ברשת, הפאנום תלת-ליבתי הולך להיות הצלחה גדולה! אפילו הכינו מסע פרסום שכולו FUD נגד הפאנום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שיש עוד חילוקי דעות ברשת לגבי איזו טכנולוגיה עדיפה

Optical vs. Laser Showdown

http://www.techwarelabs.com/articles/hardware/optical-vs-laser/

Conclusion

Laser mice provide significant advantages to those using regular mice in terms of sensitivity and versatility, but is it really worth the extra 20-40 bucks? That would depend on what you are using the mouse for. 4000 DPI, or even 2000 DPI, while great to have, is way too sensitive every day normal computer use. If you are a gamer or a graphics designer, that may be a different story, that extra sensitivity could mean that you get that head shot from across the map in 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BF2 גם משחק חסר סקיל

עד אז אתה חובב --> STFU

אני כבר כמה שנים טובות גם ב UT2004 ומשחקים שונים מבוססי UT99 (כמו Tactical ops)

אין לי אותם כרגע מותקנים, ויש לי משחקים שיעסיקו אותי כרגע, אז אני לא מתקין אותם :kopfpatsch:

אתה מסיק מסקנות עוד לפני ששמעת משהו, וקובע קביעות לגבי אחרים. אתה ורונלדו הולכים יד ביד מבחינת האופי שזה פשוט מדהים.

לך שחק 1.6

Ahahahhahaha R0fl n00b z0mg pwn3d u b4d pl4y1n6!!!!

ככה נראה הצ'אט קונסול של כל שרת CSS שביקרתי בו כל פעם שניסיתי להיכנס למשחק הזה.

אחרי הנסיון ה 10000000, ויתרתי. אתה מדבר על ילדים בני 12? רובם מאכלסים בדיוק את המשחק הזה אדוני הנכבד.

מה שגם את המשחק עצמו לא הכי אהבתי.

Enjoy your cheaters

ותפסיק לקבוע קביעות לגבי אחרים עוד לפני ששמעת משהו.

אתה רק עושה מעצמך אידיוט גדול יותר כל פעם.

נ.ב- אני לא מתיימר להיות "גיימר מקצועי" (או ליתר דיוק "פלצן מקצועי", כפי שזה נראה)

משחקי מחשב זה דבר שעושים בשביל הכיף. אם אתה לוקח את זה ברצינות תהומית ושם על זה את החיים שלך, הוצאת מזה את הכיף.... והפכת לפלצן על הדרך.

נ.ב 2- "גיימר" לא נמדד ב "עד כמה אתה טוב במשחקי FPS". יש עוד טונות של סוגים של משחקים, כמו שאתה כנראה משחק דברים חוץ מ FPSים, גם אני בדיוק אותו דבר. אני גם לא יכול להגיד שזה הצד החזק שלי, אני מעדיף דברים מסוג קצת אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני כבר כתבתי שטעיתי בקשר ל- אז...? וחוצמיזה גם יכולה לפשל עם מעבדי "נהלם" אף אחד לא בטוח.

עריכה:

תתפלא אבל לפי רכילות ברשת, הפאנום תלת-ליבתי הולך להיות הצלחה גדולה! אפילו הכינו מסע פרסום שכולו FUD נגד הפאנום.

עם עכבר ב2 שקל אף לא יכול להיות טוב בגלל שאחרי תנועה קצת מהירה העכבר מתחיל לעשות מה שבא לו

pika

מוזר שנזכרת בUT לאחר שאמרת שהרקורדים שלך בcod4 טובים

אני מדבר על משחקי סקיל וכן 1.6 כולל הרבה סקיל

הדיון הוא על גיימרים של fps

גיימר שצריך עכבר בעל הביצועים הטובים ביותר הוא של fps

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ש "נזכרתי", זה שאין לי את זה מותקן ולכן לא הזכרתי את זה :kopfpatsch:

"עם עכבר ב 2 שקל אף אחד לא יכול להיות טוב"

אתה בוחר להתעלם מהעובדה שיש לא מעט אליפויות שאנשים עם עכבר ב 30 שקל זכו בהן, אה? (תסתכל בבקשה כמה פוסטים אחורה, נתתי דוגמה מדויקת עם אחד המשחקים האהובים עליך)

הדיון הוא למעשה על G5 בכלל, פשוט איכשהו משכתם אותו לכיוון "גיימרים של FPS".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שיש עוד חילוקי דעות ברשת לגבי איזו טכנולוגיה עדיפה

Optical vs. Laser Showdown

http://www.techwarelabs.com/articles/hardware/optical-vs-laser/

Conclusion

Laser mice provide significant advantages to those using regular mice in terms of sensitivity and versatility, but is it really worth the extra 20-40 bucks? That would depend on what you are using the mouse for. 4000 DPI, or even 2000 DPI, while great to have, is way too sensitive every day normal computer use. If you are a gamer or a graphics designer, that may be a different story, that extra sensitivity could mean that you get that head shot from across the map in 4.

וואו, ממש מתחת לחגורה.

לא.. האמת היא שיש מליון אתרים שבדקו עכברי לייזר ומגיעים לבידיוק אותה מסקנה, הבעיה היא שהמסקנה הזאת היא תוצר של הדמיון שלהם בלבד ולא של בדיקה או סקירה מעמיקה כפי שנערכה ב-ESREALITY או בביקורות של Gotgear או על ידי גיימרים שמבינים דבר או שניים בעכברים והגיעו למסקנות שונות לגמרי לגבי עכברי לייזר בדור הנוכחי, לא רק ה-G5.

ניסיתי עכברי לייזר בעצמי, את הקופרהד של רייזר ואת ה-G5, ונחש מה, עם שניהם לא הצלחתי לשחק על הרגישות שאני רגיל אליה והדיי שכיחה בעולם הגיימינג היום - 25-30cm/360, וזה מספיק בשביל להוכיח לפחות בשביל עצמי שעכברי לייזר לא מספיק טובים בשביל גיימינג, ובשבילכם, הבאתי את הסקירה של ESREALITY שמוכיחה בידיוק אותו דבר, אבל זה אף פעם לא מספיק בשביל חלק מכם, כמובן.

כן.. הקלישאה הנפוצה.

זה פשוט לא נכון. כן, גיימר טוב יכול לשחק טוב עם כל עכבר, וכן, יש עכברים מעולים היום שעולים 1/5 מה-G5 ומתפקדים טוב ממנו ( כמו ה-IntelliMouse Optical 1.1a ואני דיי בטוח שגם ה-Microsoft basic 1.0 או ה- Wingman למשל ), וזה רק מוכיח את הטענה שלי, המחיר לא אומר כלום לגבי העכבר. בכל מקרה, התפיסה שממנה לקחת את המשפט הזה לא נכונה, לא כל עכבר מתאים לגיימרים, לא מבחינת ביצועים ולא מבחינת צורה.

בפעם הקודמת טענתי שהמקור מראה רק נתונים יבשים.

איך שלא תהפוך את זה, מה ש "מבחינתך" לא בדיוק משנה

אה.. ואתה מצפה ליותר מ"נתונים יבשים" נכון? מה אתה רוצה יותר מזה? הנתונים היבשים האלה הושגו לאחר בדיקה של אנשים אחרים, אם אתה מצפה לראות את כל התהליך של הבדיקה נעשה אז מצטער, אני לא יוכל לעזור לך ואני כנראה לא יצליח לענות על הדרישה הזאת שלך. ה"נתונים היבשים" האלה שלך, הם הוכחה לכל דבר, ואתה מבטל אותם בעזרת הטענה המטופשת הזאת? לא הבנתי בידיוק מה הבעיה שלך עם המקור הזה האמת.

איך שלא תהפוך את זה, מה ש "מבחינתך" לא בדיוק משנה

ומה שמבחינתך כן משנה? כי עד עכשיו, אני היחיד שמספק מקורות שתומכים בטיעונים שלי ואתה מתבסס רק על ההתנסות האישית והמוגבלת שלך בעכברי לייזר, תסכים איתי שאין לך את הנסיון, הידע או את הכלים בשביל לבדוק את הנושא לעומק כפי שאנשים אחרים בדקו.

אני מכיר את העכברים שלהם וגם ראיתי את האיקארי החדש, אכן מדהים, אבל זה עדיין לא אומר כלום לגבי שאר הקביעות שלהם.

אתה רוצה שאני אביא לך כמה מאמרים שלוג'יטק שחררו לגבי העכברי "גיימרים" שלהם? מן הסתם לא, כי זה לא יהיה אובייקטיבי בגרוש....

אתה טועה. אין להם שום אינטרס לשקר לגבי הלייזר כי הם שיחררו גם גרסת לייזר לעכבר ה-Ikari שלהם שבו הם לא מכחישים שהוא פחות מתאים ל-FPS מאשר הגרסה האופטית שלהם, ועובדה שהם הגדירו אותו כעכבר ל-MMORPG/RTS ואת האופטי ל-RTS, ואני מניח שלא צריך לציין באיזה סוג של משחקים אתה באמת צריך ביצועים. הדברים שהם פרסמו לגבי עכברי לייזר תקף גם לגבי העכבר שלהם, לפחות החלק העיקרי של הדברים, כן, הם מקור הרבה יותר אמין מאשר שמכוונים את הפרסום שלהם למכנה המשותף הנמוך ביותר - זה שאין לו מושג לגבי עכברים ויאמין לכל דבר שיגידו לו. המאמר ההוא של Steelseries מכוון כלפי הגיימרים הרציניים יותר שכבר מודעים לנושא הזה, יש המאמר הזה של SteelSeries לבין השיווק של .

בקיצור ובשורה התחתונה -

חשבתם על G5 - תקנו MX518

חשבתם על Copperhead - תקנו Diamondback

חשבתם על Habu - תקנו DeathAdder

הבנתם תרעיון? עכברים בעלי עיצוב דומה לחלוטין, כאשר המקבילים האופטיים שלהם טובים וזולים יותר, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור ובשורה התחתונה -

חשבתם על G5 - תקנו MX518 כן

חשבתם על Copperhead - תקנו Diamondback לא

חשבתם על Habu - תקנו כןDeathAdder

הערה לגבי ה Diamondback-

מדובר בעכבר נמוך מאוד ומאוד לא ארגונומי לרוב האנשים.

בעוד שהחיישן שלו מעולה, העכבר עצמו מאוד לא נוח ו "שובר פרקי ידיים".

אני לא מבסס את זה על הנסיון האישי שלי, אלא על העובדה שכל מי שאני מכיר וקנה את העכבר הזה היה על סף לדרוס אותו אחרי יומיים כואבים של שימוש.

קנו אותו רק אחרי שיצא לכם להתנסות בו וראיתם שהוא נוח לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז?

ה-Copperhead דומה לו בעיצוב כמעט 1ל-1, ובידיוק כמו במקרה של ה-MX518 וה-G5, לעכבר האופטי חיישן טוב יותר ולכן הוא עדיף לקנייה.

לא דיברתי כלל על העיצוב ולא המלצתי עליו, הנקודה שכאשר מתלבטים בין עכברים שדומים בעיצוב שלהם צריך ללכת על העכבר שיש לו "מנוע" טוב יותר, כפי שאתה רואה, אלה תמיד העכברים האופטיים.

ותתפלא אבל יש הרבה מאוד שאני מכיר שמשתמשים ב-Diamondback ונהנים מכל רגע. יש כאלה שאוהבים עכברים קטנים, קומפקטיים וסימטריים ויש כאלה שלא, אישית אני לא יכול לראות את עצמי מתרגל לעכבר כזה ואני בהחלט מבין את האנשים שטוענים שהוא פחות "בריא" מעכברים ארגונומיים כמו ה-DA/MX518 אבל בכל זאת, זה עכבר דיי פופולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...