שאלה|Logitech G5 Laser Mouse - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|Logitech G5 Laser Mouse

xlSnaK

Recommended Posts

לרונלדו:

אתה טיפה טועה במה שאמרת...

זה לא שהוכח מדעית שאופטי יותר טוב מלייזר(אפילו ההיפך נכון...)

פשוט חיישני לייזר בעכברים (ברובם בעצם..)עדיין לא התקדמו מספיק כדי להיות יותר טובים מעכבר HI END אופטי...

ולגבי נוחות-

כאחד שהחזיק לא מעט עכברים בחייו(כולל MX100 G9 MX REVOLUTION G5 ועוד ועוד)

אני חייב לציין שה DEATHADDER הוא העכבר הנוח ביותר שהחזקתי בחיי...

בכלל כל העכברים של רייזר...

כולם חושבים את ההיפך כי רוב העכברי כיום הם לא סימטריים ובנויים כדי להתלבש נכון על כף היד יאדה יאדה...

אז נוצרה סטיגמה פתאום ש-"עכברים סימטריים לא נוחים כי הם לא מתאימים לכף היד"...

וזה ממש בולשיט, כי עכברים סימטריים הם הנוחים ביותר...

וד"א גם ה G9 ממש נוח...

במיוחד הגלגלת שלו....

אני כרגע בהתלבטות קשה לגבי עכבר חדש- DA או G9

לכל אחד יש את היתרונות שלו...

אני כרגע קצת נוטה יותר לכיוון ה DA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לרונלדו:

אתה טיפה טועה במה שאמרת...

זה לא שהוכח מדעית שאופטי יותר טוב מלייזר(אפילו ההיפך נכון...)

פשוט חיישני בעכברים (ברובם בעצם..)עדיין לא התקדמו מספיק כדי להיות יותר טובים מעכבר HI END אופטי...

אתה בעצם חזרת על מה שאמרתי. לא אמרתי שלחיישן אין פוטנציאל גדול יותר מאשר חיישן אופטי, התכוונתי לכך שחיישנים של עכברים אופטיים כרגע טובים יותר מכל חיישן של עכבר , וזה גם לא תקף רק לעכברים אופטיים high end אלא גם לעכברים בני כמה וכמה שנים שמתפקדים בפועל טוב יותר מכל עכבר היום. בשורה התחתונה זה בידיוק אותו דבר, עכברי לייזר היום לא שווים את הכסף והם פחות טובים מ-90% מהעכברים האופטיים שקיימים היום בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא נכון!!!

אולי 90% מהעכברי בשוק פחות טובים מאופטיים כמו MX518

ואתה אמרת שהוכח מדעית שאופטי יותר טוב מלייזר וזה פשוט טעות!

לא היה ולא נברא!

אתה מוזמן להסתכל על הנתונים של עכברים כמו IntelliMouse explorer 3.0/1.1 ולהווכח שגם הם מתפקדים טוב יותר מה-G5, ומדובר בעכברים בני 7-8 שנים, ממש לא High-end.

בשורה התחתונה כמו שאמרתי, כרגע אין לאף אחד סיבה לקנות עכבר פשוט כי הם טובים פחות מעכברים אופטיים טובים.

וזה בידיוק מה שהוכיחו בבדיקה של ESreality ככה שאין לך מה להתווכח יותר מדי, אולי בעתיד יהיה לנו על מה לדבר אבל כרגע? זאת פשוט עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט מדבר כ"כ הרבה שטויות!

כמובן שאם אתה אחד שמשווה דברים לפי נתונים על הנייר, אין על מה לדבר איתך... אתה פשוט לא מבין

צריך לעבוד עם כל אחד כמה ימים כדי להרגיש מה יותר טוב...

זה לא שאני אומר ש G5 יותר טוב מ MX518 כי כולנו יודעים שההיפך הוא הנכון...

אבל יודעים זאת מניסיון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחד שמשווה על פי נתונים על הנייר?

אתה קראת בכלל את ההודעות שלי? מי אתה שתגיד לי שאני מדבר שטויות?

אם אני אומר לך שהביצועים של עכבר בן 8 שנים טובים יותר בפועל מאשר של עכבר עם 2000DPI וחיישן כמו ה-G5 זה אומר שאני "משווה דברים לפי נתונים על הנייר"? קצת הבנת הנקרא חבר, וקצת פחות התלהמות לא תזיק לך. ולא צריך לעבוד עם אף עכבר כמה ימים אם אפשר לדעת כבר לפני את הביצועים שלו בפועל הודות לאנשים שכבר בדקו את הנושא בצורה אובייקטיבית ויסודית כמו הבדיקה של ESreality. הבדיקה הזאת מאוד משקפת את מה שקורה בפועל ולכן אפשר להסתמך עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחד שמשווה על פי נתונים על הנייר?

אתה קראת בכלל את ההודעות שלי? מי אתה שתגיד לי שאני מדבר שטויות?

אם אני אומר לך שהביצועים של עכבר בן 8 שנים טובים יותר בפועל מאשר של עכבר עם 2000DPI וחיישן כמו ה-G5 זה אומר שאני "משווה דברים לפי נתונים על הנייר"? קצת הבנת הנקרא חבר, וקצת פחות התלהמות לא תזיק לך. ולא צריך לעבוד עם אף עכבר כמה ימים אם אפשר לדעת כבר לפני את הביצועים שלו בפועל הודות לאנשים שכבר בדקו את הנושא בצורה אובייקטיבית ויסודית כמו הבדיקה של ESreality. הבדיקה הזאת מאוד משקפת את מה שקורה בפועל ולכן אפשר להסתמך עליה.

אתה באמת מדבר שטויות! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להגיד שאני מדבר שטויות לך ותבדוק בלינקים שהבאתי בעמוד הקודם ותווכח שאני צודק.

אני יקל עליך.

Logitech G5-

http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=17

IntelliMouse 1.1a/3.0-

http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=5

אני יקל עליך עוד יותר -

Logitech G5 -

Perfect Control: 1.30 m/s (51"/s)

Malfunction Speed: 1.35 m/s (53"/s)

IntelliMouse 1.1a/3.0 -

Perfect Control: 1.00 m/s (40"/s) [1.55 m/s (60"/s) @ 1000Hz]

Malfunction Speed: 2.10 m/s (83"/s)

ה-IntelliMouse יצא בסביבות שנת 2000 או 2001 ( אני זוכר כי באותה שנה קניתי אותו ), וה-G5 ב-2007....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

תגיד אתה אידיוט? ה"נייר" הזה זה בדיקה של הביצועים בתכלס.

הנייר שעל פניו אסור לשפוט הוא הנתונים שהחברות שמייצרות עכברים מפרסמות ביחד עם העכבר שלהם..

כמו שאתה רואה, עכבר עם 2000DPI שלוג'יטק עשו ממנו עכבר הגיימינג האולטימטיבי בעזרת פרסום ושיווק, מתפקד פחות טוב מאשר עכבר עם 400DPI שיצא 7 שנים לפני ה-G5. זה לא נייר, זה תכלס.

ויפה שאתה אומר ש"הם לא יותר טובים", אבל אני מעדיף לסמוך על המילה של אנשים שמבינים בתחום ובדקו את הנושא בצורה יסודית מאשר על ילד שמבסס את הטעונים שלו על פי מה שנראה לו יותר סביר, כי הרי חייב להיות מדוייק יותר מאופטי. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא נועלים את הת'רד המפגר הזה

חבר'ה תפסיקו עם הקללות, או שכל אחד מכם יקבל אזהרה.

ותעלו את הרמה של הדיון הזה, אין לאנשים כח לקרוא :kopfpatsch:

ובנימה זאת אני קורא לכל משתמשי G5 לזרוק אותם לפח! ;)

רגע...? איפה העכבר האופטי ב-40 ש"ח שלי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אל תקרא לי ילד...(ילד)

ודבר שני הם לא יותר טובים קלוט את זה!

פשוט כ"כ הרבה שטויות אתה מדבר!

אתה קולט שחזרת על עצמך כבר 3 פעמים רצוף כשאתה רושם בידיוק אותו דבר ולא לגבות את עצמך בעזרת שום טיעון אמיתי ומבוסס?

אתה יוצא אידיוט כל פעם מחדש ואני לא מבין למה אני ממשיך להגיב לך, ראבאק הטמטום.

ובנימה זאת אני קורא לכל משתמשי G5 לזרוק אותם לפח!

רגע...? איפה העכבר האופטי ב-40 ש"ח שלי

שמע, אני בסה"כ בא לעזור לאנשים, אם אתה לא מאמין לי ולאנשים שכן בדקו את הנושא בצורה יסודית אלא לתווית המחיר למערכת השיווקית של שטוענת בתוקף שלייזר זה "הדבר" שיבושם לך, אני לא מכריח אותך לעשות שום דבר בסופו של דבר אתה זה שיוצא פראייר כשאתה משלם יותר כסף על עכברים פחות טובים, שיהיה לך בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R9nald0 לפי דעתי , "הפראיירים" מודעים לבעיות שרשמתה פה , הסיבה היחידה שמניעה את האנשים לקנות את g5 הם הפיצרים שלא קיימים ב mx הזקן - ומשקולות , זה הסיבה שאני קניתי את העכבר , והאמת גיליתי שהוא לא רע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...