שאלה|Logitech G5 Laser Mouse - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|Logitech G5 Laser Mouse

xlSnaK

Recommended Posts

דבר ראשון, בקשר ל DA ולעכברים של רייזר בכלל-

עוד לא החזקתי באחד מהם שמצאתי נוח. כולם היו זוועתיים למהדרין

ולא, זה לא היה "2 שניות בחנות", עם ה DA עבדתי 3 ימים עד שפשוט נמאס לי.

לגבי ה G5-

אוקיי, אז אתה צודק, אבל כל סקירה חיובית ודעה חיובית של מליוני לקוחות שקנו אותו זה בשביל להטעות את הציבור, נכון?

כדאי שתודיע לכולם מהר שכל העולם טועה ואתה צודק.

עבדתי עם G5 לשבוע בערך. החלפתי למשהו אחר בלית ברירה (אחרי שבוע שהוא עבד כמו סוס נמצא שהעכבר תקין, אז הייתי חייב להודיע ללקוח שאפשר לבוא לקחת אותו ]: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חיישנים של עכברים אופטיים טובים בהרבה מחיישנים של עכברי לייזר, וזה דבר מוכח מדעית.

רב הסקירות של העכבר נעשו על ידי אנשים שאין להם מושג או חצי מושג בקשר לעכברי גיימינג ולדרישות מעכבר גיימינג. הם מסתכלים על הנתונים 2000DPI ולייזר והם כבר הופכים למשוחדים למרות שבפועל החיישן מתפקד פחות טוב מזה של עכבר אופטי טוב.

שיחקתי בהרבה יותר משחקים ממך והשתמשתי בהרבה יותר עכברים ממך, בכל מה שקשור לגיימינג ועכברי גיימינג אני מבין הרבה יותר ממך. אני לא מכיר מקצועי אחד שמשתמש ב-G5 או מקצועי אחד שיש לו "דיעה חיובית" לגבי ה-G5.

יכול להיות שבשביל העבודה שאתה עושה ה-G5 הוא מספיק טוב, אבל בוא נאמר את האמת, בשביל הדרישות הרבה יותר גבוהות, ואם אתה מרוצה מהעכבר עם הדרישות המינימליות שלך זה לא אומר שגיימר יהיה מרוצה ממנו גם הוא, אתה לא צריך למתוח את היכולות של העכבר עד הקצה וגיימרים כן, ברגע שהם ינסו לעשות עם העכבר הזה מעבר לפעולות הבסיסיות שאפשר לעשות עם כל עכבר - העכבר הזה יאכזב אותם.

וכן לאנשים יש דיעות חיוביות כלפי ה-G5, אז? כפי שאמרתי אלפי פעמים כבר, הוא עכבר טוב בסה"כ, אבל הוא לא משתלם ולא מצדיק את ההייפ שנוצר סביבו. זה כמו שאני יגיד - ה-G5 הוא עכבר טוב אבל יש עכברים טובים יותר, יש לך דיעה חיובית כלפי ה-G5 אבל כלפי עכברים אחרים אני יכול להגיד לך בוודאות שהדיעה שלך תהיה חיובית הרבה יותר. אנחנו מדברים על איזה עכבר יותר משתלם ואיזה עכבר יותר מתאים לגיימרים ואתה דוחף לי טענה כל כך מטומטמת שלא קשורה לשום דבר שאמרתי.

בקיצור, באמת שנמאס לי לטחון מים כל פעם מחדש.

יושב עליך בול -

ותמיד באים הפראיירים שיש להם G5 ומסרבים להודות שהם עשו טעות כשהם קנו אותו אז הם משכנעים את עצמם ואחרים שזה בכל זאת עכבר משתלם, גם כן נחמה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי G5 , והייתי מבסוט - עד שהגלגלת התחילה לחרוק ???

קיבלתי חליפי - ואחרי פרק זמן מסוים גם הגלגלת שלו החלה לחרוק :pissed:

החזרתי וקניתי G9 במקום - עכשיו אני מבסוט שוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לחנות

תבדוק את ה DA ואם הוא לא נוח לך קח את הMX518 ....

כל האנשים שפה בפורום מבסוטים מהG5 הם לא רציניים במיוחד

אני עובד כרגע עם G5 שאותו אני מתעב

אני לא יכול לרדת בsens לאן שאני רוצה כי יתחילו לי בעיות :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיישנים של עכברים אופטיים טובים בהרבה מחיישנים של עכברי לייזר, וזה דבר מוכח מדעית. אין בעיה, תראה לי את ההוכחה

רב הסקירות של העכבר נעשו על ידי אנשים שאין להם מושג או חצי מושג בקשר לעכברי גיימינג ולדרישות מעכבר גיימינג. הם מסתכלים על הנתונים 2000DPI ולייזר והם כבר הופכים למשוחדים למרות שבפועל החיישן מתפקד פחות טוב מזה של עכבר אופטי טוב. למרות שמדובר לרוב על אתרי סקירות- אני אקבל את הטיעון הלא קביל שלך

שיחקתי בהרבה יותר משחקים ממך והשתמשתי בהרבה יותר עכברים ממך, בכל מה שקשור לגיימינג ועכברי גיימינג אני מבין הרבה יותר ממך. אני לא מכיר גיימר מקצועי אחד שמשתמש ב-G5 או גיימר מקצועי אחד שיש לו "דיעה חיובית" לגבי ה-G5.

אני שמח לראות שאתה מכיר אותי, יודע במה אני משחק כל יום, יודע איזה עכבר יש לי, איזה נסיון יש לי, ולמעשה חי בחור בתקרה בחדר שלי וצופה על כל פעילויותיי. ובקיצור- תפסיק להשלות את עצמך. ובנוסף, אין "גיימר מקצועי". גיימר זה תחביב, לא עבודה.

יכול להיות שבשביל העבודה שאתה עושה ה-G5 הוא מספיק טוב, אבל בוא נאמר את האמת, בשביל גיימרים הדרישות הרבה יותר גבוהות, ואם אתה מרוצה מהעכבר עם הדרישות המינימליות שלך זה לא אומר שגיימר יהיה מרוצה ממנו גם הוא, אתה לא צריך למתוח את היכולות של העכבר עד הקצה וגיימרים כן, ברגע שהם ינסו לעשות עם העכבר הזה מעבר לפעולות הבסיסיות שאפשר לעשות עם כל עכבר - העכבר הזה יאכזב אותם.

אתה מדבר אלי? קצת קשה לי לענות, כי.... אין לי G5

וכן לאנשים יש דיעות חיוביות כלפי ה-G5, אז? כפי שאמרתי אלפי פעמים כבר, הוא עכבר טוב בסה"כ, אבל הוא לא משתלם ולא מצדיק את ההייפ שנוצר סביבו. זה כמו שאני יגיד - ה-G5 הוא עכבר טוב אבל יש עכברים טובים יותר, יש לך דיעה חיובית כלפי ה-G5 אבל כלפי עכברים אחרים אני יכול להגיד לך בוודאות שהדיעה שלך תהיה חיובית הרבה יותר. אנחנו מדברים על איזה עכבר יותר משתלם ואיזה עכבר יותר מתאים לגיימרים ואתה דוחף לי טענה כל כך מטומטמת שלא קשורה לשום דבר שאמרתי.

שוב אתה מסיק מסקנות בלי שום דבר להסתמך עליו, ועוד מנסה להכניס לי מילים לפה

בקיצור, באמת שנמאס לי לטחון מים כל פעם מחדש.

יושב עליך בול -

"ותמיד באים הפראיירים שיש להם G5 ומסרבים להודות שהם עשו טעות כשהם קנו אותו אז הם משכנעים את עצמם ואחרים שזה בכל זאת עכבר משתלם, גם כן נחמה."

כבר הזכרתי שאין לי את העכבר הזה, כן? אני משתמש ב Microsoft Intellimouse explorer 3.0 For שבא עם הסט דסקטופ בלוטות' אליט של מייקרוסופט.

לסיכום:

אתה אגוצנטרי, יהיר, מתנשא, מסיק מסקנות ללא ביסוס, שם מילים בפה של מישהו אחר, ולא נותן הוכחה לטיעונים שלך.

אני מציע שתשנה את הגישה ומהר, או לפחות תבסס מה שאתה אומר בשביל להישמע אמין במקום להישמע כמו אידיוט.

נ.ב- אל על התקשרו, הם מבקשים שתוריד את האף שלך. מסתבר שחדרת לכמה נתיבי טיסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הרבה קוטלים את ה g5 אני קוטל אותו לא רק בגלל דבר אחד התמיכה שלו עם משחקי מחשב שבעצם הוא נועד , אני אתן דוגמא הכי טובה שאני מקווה שמישהו ישים אותו בנעוץ כי תכל'ס נמאס לראות שאנחנו טוחנים מים לגביו .

הבעיתיות הכי גדולה בו שאין תמיכה בכפתורים של הגלגלת אין יצירת פרופילים נורמלית והפרופיל של המהירות לא נשמרת בד"כ , אני אתן דוגמא הכי טובה במשחק מסויים אתם רוצים לתכנת שהכפתור האמצעי שזז לצדדים , אתם תגלו להפתעתכם שלא תוכלו לתכנת אותו בתוך המשחק ולא דרך התוכנה setpoint , כן אפשר לתכנת אותה לפעולות מצומצמות כגון קדימה ואחורה בדפדפן האינטרנט שלכם אבל כדי לתכנת אותה במשחקי מחשב זה פשוט סיוט , ראיתי כמה מדריכים באינטרט אבל זה נורא נורא מתוסבכך לתכנת אותם ודורשת התעסקות בconfig של אותו משחק וכאב ראש אחד גדול , אם מישהו מבעלי g5 כן הצליח לתכנת את הגלגלת למשחקי מחשב אשמח לדעת .

כפתור האמצעי של הגלגלת פשוט לא נלחץ , מעבר לכך שהוא מאוד שימוש במשחקים אבל קשה מאוד ללחוץ עליו בלי בטעות ללחוץ על כפתורים שנמצאים בצדדים של הגלגלת , פשוט הייתי צריך למצוא שיטות משונות כדי לא ללחוץ עליהם בטעות ( לפי מה שראיתי גם בפורומים הרשמיים מדובר בעיה נפוצה של העכבר שרבים התלוננו לגביו ) .

עוד משהו קטן אבל מאוד מעצבן כאשר אתם מתכנתים את מהירות של עכבר אבל לעבודה שוטפת אתם רוצים שישמר מהירות מסויימת זה לא קורה , בד"כ שאיתחול של המחשב המהירות של העכבר לא תישמר ותצטרכו לעלות או להוריד את המהירות הרצויה .

אז נכון לא שמתי לב לקפיצות של פיסיקלים מוזרות או בעיות מיוחדות אבל בסה"כ בתור עכבר לגיימרים אני ציפיתי שיהיה תמיכה טובה יותר למשחקי מחשב ולא נצטרך לחפש "קומבינות כדי לתכנת את כפתורי העכבר שיעבדו כמו שצריך למשחקי מחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום:

אתה אגוצנטרי, יהיר, מתנשא, מסיק מסקנות ללא ביסוס, שם מילים בפה של מישהו אחר, ולא נותן הוכחה לטיעונים שלך.

אני מציע שתשנה את הגישה ומהר, או לפחות תבסס מה שאתה אומר בשביל להישמע אמין במקום להישמע כמו אידיוט.

נ.ב- אל על התקשרו, הם מבקשים שתוריד את האף שלך. מסתבר שחדרת לכמה נתיבי טיסה.

לא, אני פשוט יודע על מה אני מדבר.

כל מילה ומילה שאני רושם בפורום הזה מבוססת על משהו, את הידע שיש לי בעכברים לך לעולם לא יהיה ואנשים כמוך בכל זאת חייבים לדחוף את האף ולהתערב בנושאים שהם לא מבינים ובכך להטעות אנשים אחרים. מצחיק אותי שאתה רב איתי על עכברי גיימינג כי שנינו יודעים שאין לך שמץ של מושג לא בעכברים ולא בגיימינג, לפחות לפי מה שאתה אומר. את ההוכחות לכל הטיעונים שלי הבאתי כבר עשרות פעמים, אבל חבל לי על המאמץ להתאמץ עוד פעם בשבילך, ובכל זאת -

השוואה בין חיישנים של עכברי גיימרים -

http://www.esreality.com/?a=post&id=1265679

ביקורת על ה-DeathAdder שמוכיחה שהחיישן שלו הוא הכי מתקדם היום -

http://www.esreality.com/?a=post&id=1300293

מאמר על שימוש בעכברי לייזר לגיימינג שנכתב על ידי מקצוענים בתחום ( אנשי Steelseries ) -

http://www.fragyou.net/?page_id=24

אני שמח לראות שאתה מכיר אותי, יודע במה אני משחק כל יום, יודע איזה עכבר יש לי, איזה נסיון יש לי, ולמעשה חי בחור בתקרה בחדר שלי וצופה על כל פעילויותיי. ובקיצור- תפסיק להשלות את עצמך. ובנוסף, אין "גיימר מקצועי". זה תחביב, לא עבודה.

לפי גיבובי השטויות שאתה מקיא על גבי הפורום אי אפשר להסיק מסקנה אחרת מזאת. ותקרא לזה איך שתקרא לזה, אבל יש אנשים שכן מרוויחים כסף מגיימינג ולוקחים את המשחקים שלהם מאוד ברצינות, נכון זה גם תחביב, אבל הם גם עושים מזה כסף. לא הבנתי למה ההערה הזאת רלוונטית לדיון בכלל? הנקודה היא שגיימרים מקצועיים מבינים בעכברים הרבה יותר ממך ואף אחד מהם לא משתמש ב-G5 וזה רק מחזק את הטענה שלי לגבי העכבר.

אתה מדבר אלי? קצת קשה לי לענות, כי.... אין לי G5

כן, דיברתי אליך.

תזכורת -

"עבדתי עם G5 לשבוע בערך. החלפתי למשהו אחר בלית ברירה (אחרי שבוע שהוא עבד כמו סוס נמצא שהעכבר תקין, אז הייתי חייב להודיע ללקוח שאפשר לבוא לקחת אותו ]: )"

ציטוט שלך.

שוב אתה מסיק מסקנות בלי שום דבר להסתמך עליו, ועוד מנסה להכניס לי מילים לפה

על מה הסתמכתי אתה יכול לראות למעלה בלינקים שנתתי לך, מכניס לך מילים לפה?

אני מצטט אותך שנית -

"אוקיי, אז אתה צודק, אבל כל סקירה חיובית ודעה חיובית של מליוני לקוחות שקנו אותו זה בשביל להטעות את הציבור, נכון?

כדאי שתודיע לכולם מהר שכל העולם טועה ואתה צודק."

"(אחרי שבוע שהוא עבד כמו סוס נמצא שהעכבר תקין, אז הייתי חייב להודיע ללקוח שאפשר לבוא לקחת אותו ]: )"

...

בקיצור ידידי.. תקרא ותלמד, תחכים קצת, תחזור לפה ותתנצל. המטרה שלי בסה"כ זה לעזור לאנשים פה בבחירות שלהם וחבל שאנשים כמוך תמיד מטעים אנשים אחרים על סמך הנסיון האפסי שלהם בעכברי גיימינג ועל הדרך גם גוררים אותי לוויכוח מיותר שאני תמיד מנצח בו, כי הטיעונים שלי מבוססים על עובדות ושלך על ההתנסות האישית, המוגבלת, והלא משקפת בעכברי גיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממשיך בגישה המתנשאת והיהירה שלך, מדהים.

לגבי אותו עכבר שעבדתי איתו שבוע-

כמו שהוזכר, הוא היה של לקוח. הלקוח התלונן שהעכבר מפסיק לפעול לפרקי זמן, מה שהוכח כלא נכון, ולכן הטיעון שלך בהודעה מאבד את ביסוסו

בנוסף, עד כמה אידיוט אפשר להיות? טרחתי לציין שאותו G5 כבר לא פה, טרחתי לציין שאותו G5 לא היה שלי בכלל, ואתה נותן את זה כטיעון ל "יש לי G5"? אלוהים יעזור לך.

זה בכלל היה בעבודה, בביתי שלי מעולם לא היה G5.

בכלליות, אתה מכיר עכבר שלא מתקלקל ולא עושה בעיות? אם אתה מכיר אחד, תודיע לכולנו מהר, אתה תפתור 99% מהבעיות בשוק (הפתעה- גם ה DA עושה בעיות וחוזר למימוש אחריות לפעמים. ZOMG)

לגבי הלינקים-

אם היית שם אותם בהודעה הראשונה שלך במקום להפליץ פסקאות שלמות שגורמות לך להיראות כמו אידיוט, הייתי לוקח אותך הרבה יותר ברצינות.

ומצד שני, השוואת החיישנים בודקת רק דבר אחד:

האמינות של הפרטים שהחברות פרסמו.

אוקיי, החיישן של ה G5 נופל במהירות 1.35 מ'/שניה

........דווקא אתה אמור לדעת שאם אתה משחק במשחקי FPS, בד"כ תכוון לרגישות גבוהה ותנועות קטנות. הסיכוי שתגיע לתזוזה כזו קטן מאוד.

לגבי ה DA, בשום נקודה לא שללתי ואני גם לא אשלול שהוא העכבר עם החיישן הטוב ביותר בשוק- כי לפי מה שידוע לי, זה גם נכון.

ומצד שני, אני מצאתי אותו מ-א-ו-ד לא נוח, ולא מסוגל לעבוד עם עכבר כזה.

לגבי ה G5, יש פה בערך 200 איש שלא יסכימו איתך-

http://www.newegg.com/Product/ProductReview.aspx?Item=N82E16826104076

אני בספק שמבין כל ה 200 האלו אין אף אחד ש "מבין".

אם תקרא קצת תראה שיש שם לא מעט שעברו מ MX510/518 ל G5 ודי מרוצים מהמעבר.

הפעם אני אנסה להגיד לך את זה בשפה שאולי תבין:

J00 4r3 n0t 1337 a5 j00 7h1nk j00 4r3

"מצחיק אותי שאתה רב איתי על עכברי גיימינג כי שנינו יודעים שאין לך שמץ של מושג לא בעכברים ולא בגיימינ"

אין לי בעיה שתפלוט שטות כזו לדפי הפורום, כי זו סתם התנשאות מפגרת שכרגע לא פוגעת באף אחד, אבל עצה ידידותית-

אל תפלוט שטות כזו בחיים האמיתיים.

בסופו של דבר, אתה תחטוף ממישהו אגרוף, או יותר גרוע.

זה לא יהיה אני כי זה לא המזג שלי, אבל במדינה כמו , עם גישה כזו לא יהיה קשה לחזור הביתה עם גבס. ראה הוזהרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממשיך בגישה המתנשאת והיהירה שלך, מדהים.

לגבי אותו עכבר שעבדתי איתו שבוע-

כמו שהוזכר, הוא היה של לקוח.

מה זה משנה של מי הוא היה וכמה זמן השתמשת בו? עצם זה שאתה מעיז בכלל להמליץ עליו על סמך שבוע של שימוש רק מראה כמה מטומטם יצאת. בשורה התחתונה ה-G5 הוא עכבר פחות טוב מה-DeathAdder ומה-MX518 ואת זה כבר הוכחתי מעבר לכל ספק. אתה הולך עכשיו לכיוון של ה-DA לא נוח לי אז אני מעדיף G5 וזה גם לא נכון - כי ל-MX518 בידיוק אותו עיצוב עם חיישן טוב יותר, ככה שבשום מצב שבעולם אין סיבה אמיתית לקנות G5 - ממש לזרוק כסף לפח.

את הנקודה הזאת הוכחתי? יפה. זה כל מה שרציתי להגיד, כל שאר ההודעה שלך לא רלוונטית בכלל.

הלקוח התלונן שהעכבר מפסיק לפעול לפרקי זמן, מה שהוכח כלא נכון, ולכן הטיעון שלך בהודעה מאבד את ביסוסו

תהרוג אותי אבל אני לא מבין מה הקשר בין המשפט שכתבת לבין מה שאני כתבתי. איך הטיעון שלי בהודעה מאבד את ביסוסו בגלל מה שרשמת? תגיד אתה קורא בכלל מה שאתה רושם?

בכלליות, אתה מכיר עכבר שלא מתקלקל ולא עושה בעיות? אם אתה מכיר אחד, תודיע לכולנו מהר, אתה תפתור 99% מהבעיות בשוק (הפתעה- גם ה DA עושה בעיות וחוזר למימוש אחריות לפעמים. ZOMG)

אני נדהם מהטמטום שלך כל פעם מחדש.

אתה אומר שאני מכניס לך מילים לפה והודעה אח"כ זה בידיוק מה שאתה עושה לי. אני דיברתי בכלל על הפן הטכני של הG5? אני טענתי שאין סיכוי שה-DA יעשה בעיות? מה אתה רוצה לעזאזל?!!?!? אלוהים.

אם היית שם אותם בהודעה הראשונה שלך במקום להפליץ פסקאות שלמות שגורמות לך להיראות כמו אידיוט, הייתי לוקח אותך הרבה יותר ברצינות.

את הלינקים האלה אני שם בערך בכל הודעה שלישית שלי בפורום. עצם זה שאתה לא מודע לדברים הבסיסיים האלה לגבי עכברי גיימינג ואני צריך במיוחד בשבילך לשלוף עוד פעם את כל ה"הוכחות" שכולם פה כבר מכירים בעל פה, רק מוכיחה שצריך לקחת את ה"המלצות" שלך בערבון הרבה יותר מוגבל מאשר את שלי. במילים אחרות - אתה זה שיצאת אידיוט.

אוקיי, החיישן של ה G5 נופל במהירות 1.35 מ'/שניה

........דווקא אתה אמור לדעת שאם אתה משחק במשחקי FPS, בד"כ תכוון לרגישות גבוהה ותנועות קטנות. הסיכוי שתגיע לתזוזה כזו קטן מאוד.

עכשיו באמת הצחקת אותי. :lol: :lol: :lol:

הטיעונים שלך הולכים ונעשים נואשים יותר, את הוויכוח הזה כבר הפסדת ממזמן וככל שאני מתקדם בקריאת ההודעה שלך זה הולך ונהיה יותר ברור לעין. תעשה לי טובה, אם אתה לא משחק ב-FPS ברשת אל תדבר על זה. ( נראה שזה מין תחביב שלך לדבר על דברים שאתה לא מבין בהם )

אני משחק במולטיפלייר ברשת מאז שאני בן 13 או 14, וכמות המשחקים בהם תנועה שכזאת עם העכבר לא הייתה שכיחה היא בידיוק 2 משחקים, ונחש מה, שניהם היו משחקי אסטרטגיה. תן לי לחדש לך משהו - 80 אחוז מהגיימרים שמשחקים ב-FPS ברשת משחקים על רגישות בין 15-40cm/360 ( וכן גם לזה יש ביסוס ) ובשני הקצוות של התחום הזה תנועה של 1.35m/sec היא שכיחה בהחלט. לזוז מטר בשנייה על הפאד אף אחד לא יכול, אבל אל תשכח שמה שנמדד זה המהירות שבה אתה מזיז את העכבר, ואפשרי גם להזיז את העכבר 5 סנטימטר ולהגיע למהירות כזאת ככה ש.. פשוט אל תדבר על דברים שאתה לא מבין בהם.

ומצד שני, אני מצאתי אותו מ-א-ו-ד לא נוח, ולא מסוגל לעבוד עם עכבר כזה.

זאת זכותך. אני בסה"כ אומר שאם לא מתאימה למישהו הצורה של ה-DeathAdder והוא רוצה להמליץ על עכבר אחר - שימליץ על ה-MX518 במקום ה-G5, את הסיבה לכך כבר כתבתי..

לגבי ה G5, יש פה בערך 200 איש שלא יסכימו איתך-

http://www.newegg.com/Product/ProductReview.aspx?Item=N82E16826104076

אני בספק שמבין כל ה 200 האלו אין אף אחד ש "מבין".

אם תקרא קצת תראה שיש שם לא מעט שעברו מ MX510/518 ל G5 ודי מרוצים מהמעבר.

ה-G5 הוא לא עכבר רע ואין סיבה שהם לא יהיו מרוצים ממנו אלא אם כן הם כבדים. 90% מהאנשים שהגיבו שם לא צריכים למתוח את היכולת של העכבר לגבולות שלו ולכן לא סביר שהם יתקלו בבעיות שבהם כל כך הרבה נתקלים עם ה-G5.

לשימוש יומיומי ה-G5 מספיק בשביל כל אחד, אפילו בשביל מישהו שגם משחק מדי פעם במשחקי מחשב, סבבה. אבל זה עדיין לא אומר שצריך לקנות אותו כאשר יש אופציות טובות יותר במחיר נמוך יותר. זה כמו לקנות סובארו במחיר גבוה יותר מאשר פרארי ולטעון שזה בסדר כי בכביש שאני נוהג בו המקסימום הוא 120 קמ"ש ואני יכול להגיע למהירות הזאת עם שני המכוניות. בכביש של הגיימרים הכבדים, המהירות המותרת היא הרבה מעבר ל-120 קמ"ש ואת ההבדלים בביצועים הם כן ירגישו.

אין לי בעיה שתפלוט שטות כזו לדפי הפורום, כי זו סתם התנשאות מפגרת שכרגע לא פוגעת באף אחד, אבל עצה ידידותית-

אל תפלוט שטות כזו בחיים האמיתיים.

בסופו של דבר, אתה תחטוף ממישהו אגרוף, או יותר גרוע.

זה לא יהיה אני כי זה לא המזג שלי, אבל במדינה כמו , עם גישה כזו לא יהיה קשה לחזור הביתה עם גבס. ראה הוזהרת.

:screwy:

אל תדאג לי. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הG5 והוא עכבר מעולה!

הקטע עם המשקולות ממש נוח

יש לו אחיזה דיי טובה

לחבר שלי יש את ה MX518 כשבאתי עילו וראיתי את העכבר המרתי שהוא קצת דומה ל G5 (בצורה)

כשהתחלטי לשחק שמתי לב לשני דברים

1.האחיזה שלו יותר נוחה לי

2.הכפתור של +DPI נמצא במקול לא ממש נוח (מעל לגלגלת)

אין לי נסיון עם הDEATH ADDER כל מה שאני יודע ששני העכברים האלה מעוד טובים ועם אתה רוצה עכבר טוב ונוח בלי תגית מחיר גבוהה קח את הMX518

עכבר מעולה כמובן שגם הG5 וגם הDEATH ADDER טובים אני עושה בדיקה של המוצר שאני קונה לפני שאני קונה אותו וכל פעם (פעם זה היה העכבר ועכשיו זאת מקלדת גיימינג) יוצא שהמוצר של נראה טוב אבל בסוף אני הולך על לוג'יטק

זאת רק חוות הדעת שלי וההמלצה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...