תוכנית לימודים חדשה עשויה להיכנס למערכת החינוך. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנית לימודים חדשה עשויה להיכנס למערכת החינוך.

00000

Recommended Posts

באמת?

למה לעזאזל שבנאדם שמסוגל,עם יכולות,ילך לעבוד במשכורת בדיחה שכזו?

אוקיי אני הבנתי את זה שונה מעט,

התכוונתי שיש הרבה מורים, שאני מכיר אישית, שהם מאוד מקצועיים ואיכותיים והמשכורת בתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת?

אולי כי ללא מעט מקצועות יש עבודה בעיקר בהוראה?

סתם למשל, מתמטיקה - איפה אתה מציע לכל אותם אנשים עם תואר במתמטיקה לעבוד? ואפשר להכניס לקטגוריה הזאת בערך את כל המקצועות ההומאנים וגם חלק מהריאלים.

חוץ מזה, בן כמה אתה? לא היו לך מורים שבאמת אפשר לומר עליהם שהם מורים מקצועיים ואיכותיים, כמו ש Lost Spirit אמר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, למתמטיקה - אפשר לעבוד טוב מאוד בהייטק, הסבה לכלכלה ואז גם יהיה ביקוש גבוה.

יש מה לעשות עם מתמטיקה, כמובן אפשר להתקדם לחלק המחקרי של המתמטיקה כמו כל מקצוע אקדמי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם למשל, מתמטיקה - איפה אתה מציע לכל אותם אנשים עם תואר במתמטיקה לעבוד? ואפשר להכניס לקטגוריה הזאת בערך את כל המקצועות ההומאנים וגם חלק מהריאלים.

חוץ מזה, בן כמה אתה? לא היו לך מורים שבאמת אפשר לומר עליהם שהם מורים מקצועיים ואיכותיים, כמו ש Lost Spirit אמר?

אני בן 19,וחד וחלק לא.

רוב המורים היו תת רמה,או ברמה הלימודית,או ביחסים האנושיים.

היו מעט שהיו בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת?

הולכים לעבוד במקצע מסויים בגלל משיכה למקצוע. למרות התדמית השכר של מורים ממש לא נמוך ביחס למספר השעות.

אגב, אני מסכים. הכל מגיע מהבית. הבעיה היא בהורים, לא במורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת?

למה אנשים עברו לגור בארץ ועבדו בסלילת כבישים (ולא, זאת לא הייתה עבודה נחשבת באותם הזמנים) לפני קום המדינה? בדיוק מאותה הסיבה - אידיאולוגיה.

יש המון מורים, ולי אישית יש לפחות ארבעה כאלה, שבקלות היו יכולים לעשות דוקטורט ולעבוד במכון ויצמן (ואני חושב שאחד מהמורים שלי עובד שם במשרה חלקית באיזה תפקיד בכיר). אבל למה בכל זאת הם לא עושים את זה? כי הם מבינים שלמרות שהם היו יכולים לגלות דברים מופלאים ופורצי דרך בתחומים שבהם הם עוסקים - אם אנשים ברמה גבוהה לא יעבדו בתחום ההוראה והחינוך, הכל יפסק (כי האנשים בדור שבא אחריהם יהיו איכותיים פחות).

אתה צוחק, נכון?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, למתמטיקה - אפשר לעבוד טוב מאוד בהייטק, הסבה לכלכלה ואז גם יהיה ביקוש גבוה.

יש מה לעשות עם מתמטיקה, כמובן אפשר להתקדם לחלק המחקרי של המתמטיקה כמו כל מקצוע אקדמי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי הכל, אין לי זמן אבל נשמע לי טיפשי, מיותר ולא יעבוד בארץ

חוץ מזה שהם רוצים להפוך את הבית ספר לבסיס צבאי לא הבנתי מה עוד יש בתוכנית? הם לא דיברו על שום דבר חדש.... "מורים איכותיים" , "יותר שעות", "פחות ילדים בכיתה"

מה כל כך חלוצי פה!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...