בעיה במסך iiyama - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במסך iiyama

OmEr8

Recommended Posts

שלום לכולם. כפי שבטח חלקכם כבר יודעים, קיבלתי את המחשב החדש שלי. רק היום הבחנתי בבעיה די רצינית במסך. דרך אגב, הוא iiyama VM Pro 451. אז ככה, בכל פעם שמופיע במסך הצבע הלבן, הוא כאילו יוצר הילה מסביבו שבוהקת בזגוגית המרקע. דבר זה מופיע בסמן העכבר כאשר מזיזים אותו ובסרגל גלילת העמוד בעיקר.

האם למישהו יש הצעה איך לפתור את הבעיה? האם זו תקלה במסך?

דרך אגב, יש לי כרטיס של הרקולס שידוע לפחות כבעל פילטרים מצויינים.

תודה,

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרה גם לי במסך הישן(עדיין קורה) וביותר חדש שיש לי כרגע , אני החלפתי אותו והחדש עושה לי את זה רק הרזולוציות נחוכות ... אני לא יודע מה זה אבל גם אותי זה שיגע די הרבה זמן אבל אחרי זה פשוט הפסקתי לסים לב :) .. גם אני מעוניין לדעת למה זה קורה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שכן.....

בpcpro עשו סקר (גם אני הצבעתי) למסך למערכת המחשב הבינונית תסתכל ותראה איזה מסך ניצח.......

ממש לא מעניין אותי מה הראה הסקר..

גם אני הצבעתי ד"א..

ואחד לייד השני הLG נראה יותר טוב!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לגחך על ההודעה האחרונה שלך...

אתה מתייחס ברצינות מוגזמת לסקר שוק שנענה ע"י ציבור משתמשים שלא בהכרח בכלל יודע מה זה "מסך טוב", וחושב שהמסך שלו זה המסך הטוב בעולם.. (אתה יודע, הקטע הזה של "לי יש את הכי טוב")

אתה יכול לראות למשל את המסך של iiyama שהופיע בסקר, וקיבל המון קולות, למרות שהדגם הספיציפי שהיה שם הוא פשוט מחורבן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון אני לא אומר שהמסכים של גרועים להיפך הם מסכים מעולים! אבל לדעתי הsamsung יותר טובים

אל תשכח גם שלא כל העיניים של כולם רואות אותו דבר בדיוק ולכן כל אחד יכול חשוב דבר אחר ואף אחד בעצם לא יטעה אז זה אכן בחירה מעולה לדעתי הsamsung אפילו יותר טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...