[שאלות]בנוגע לMAC, סקרנות - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלות]בנוגע לMAC, סקרנות

Recommended Posts

אז קודם כול, קראתי את הFAQ, ובכול זאת יש לי כמה שאלות. אני אל חשוב שאני מתכוון לקנות מאק או משו, אבל אני סקרן. אגב, למי ששואל, כן זה מהכתבה שהיה בחדשות [הכרתי מאק לפני כן, אבל לא ממש התעניינתי בזה].

1.מאק זה לא בעצם מחשב, נכון? הוא דומה למחשב אבל טכנית הוא לא באמת מחשב? קצת הסבר. למרות שאני לא באמת ידוע מה ההגדרה של מחשב.

2.מלבד כך שהוא קורס הרבה פחות מוינדוס, יש יתרונות נוספים שכדי להזכיר? אילו? תמציתי בבקשה.

3.מה המחיר של מאק איכותי, שיכול להשתוות לPC חזק של היום [כמו שלי למשל E6750, 2GRAM, 8800GTS].

4.איך המאק מסתדר עם משחקים? שמעתי שזה לא הצד החזק שלו, בעיקר כי אין תמיכה. אפשר פרטים? אם אני כבד זה פוסל לי את המאק?

5.רלוונטי לשאלה הקודמת, שמעתי שאפשר להתקין עליו גם . איך זה עובד? יש תמיכה מלאה כולל בDX10 ומשחקים? זה יודע לעבוד עם החומרה של המאק?

תודה מראש. מצטער אם יש הרבה שאלות |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה מחשב לכל דבר. מחשב שנמכר ומשווק ע"י (וחלקו מיוצר על ידה).

2. הוא קורס פחות מחלונות בגלל שחסר לו תמיכה כל כך נרחבת לחומרה כמו בחלונות. כפי שאתה מבין הכל יחסי :)

3. הרבה יותר יקר ממחשב "PC" מקביל. אתה יכול לבדוק מפרט ומחירים פה: http://store.idigital.co.il/home.php

4. אין הרבה משחקים למאק רוב בתי התוכנה שמפתחים משחקים יפתחו אותם קודם כל לחלונות.

5. בגלל שמדובר במחשב (כמו שנאמר בסעיף 1) אפשר להתקין עליו כל מערכת הפעלה שתומכת בחומרה שלו. מאז שאינטל עברה מפלטפורמה של יבמ לפטפורמה של אפשר להתקין בכל מחשב בעזרת bootcamp.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה מחשב לכל דבר. מחשב שנמכר ומשווק ע"י (וחלקו מיוצר על ידה).

2. הוא קורס פחות מחלונות בגלל שחסר לו תמיכה כל כך נרחבת לחומרה כמו בחלונות. כפי שאתה מבין הכל יחסי :)

3. הרבה יותר יקר ממחשב "PC" מקביל. אתה יכול לבדוק מפרט ומחירים פה: http://store.idigital.co.il/home.php

4. אין הרבה משחקים למאק רוב בתי התוכנה שמפתחים משחקים יפתחו אותם קודם כל לחלונות.

5. בגלל שמדובר במחשב (כמו שנאמר בסעיף 1) אפשר להתקין עליו כל מערכת הפעלה שתומכת בחומרה שלו. מאז שאינטל עברה מפלטפורמה של יבמ לפטפורמה של אפשר להתקין בכל מחשב בעזרת bootcamp.

תודה. הבנתי שאפשר להריץ OSX על עם פריצה, האם זה עובד בהתאמה\ תמיכה טובה כמו שאם להתקין על מאק?

והאם זה שווה בכלל? מה ההבדל העיקרי בין OSX לווינדוס מבחינת האינטרפייס מהירות וכדו'...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שרשום בסטיקי אפשר להריץ osx על מחשב שהוא לא של אפל אבל זה לא חוקי גם אם אתה משלם על מערכת ההפעלה.

אתה מוזמן לנסות להתקין osx על vm כמו vmware workstation או virtalbox ולהבין את ההבדל בלי להתעסק עם התקנות.

כמו שהחומרה שנתמכת במערכת ההפעלה היא מאוד מוגבלת ויש קהילה שמרכזת את הנושאים האלו כאן: http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.מלבד כך שהוא קורס הרבה פחות מוינדוס, יש יתרונות נוספים שכדי להזכיר? אילו? תמציתי בבקשה.

רק פאנבוייס של ימכרו לך את הסיפורים האלו, אין דבר כזה המערכת קורסת! יש תוכנות שקורסות על ימין ושמאל או שלא נפתחות בכלל.

תתפלא אבל גם למק יש דו'ח קריסה בדיוק כמו של , אז זהו שמדובר על מחשב עם הייפ בגודל של כדור פורח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק פאנבוייס של ימכרו לך את הסיפורים האלו, אין דבר כזה המערכת קורסת! יש תוכנות שקורסות על ימין ושמאל או שלא נפתחות בכלל.

תתפלא אבל גם למק יש דו'ח קריסה בדיוק כמו של מיקרוסופט, אז זהו שמדובר על מחשב עם הייפ בגודל של כדור פורח.

למען האמת לא פעם עלו לי פתאום סתם ככה [לא היה בXP] כחולים עם באג באמצע ההפעלה [בלי לדעתי משו גדול לפני כן] או סתם בפעילות רגילה מחשב. למרות שזה בהחלט נדיר...

ותודה על ההסבר [=

בקשר לVM,

יש לך מדריך כול שהוא [באנגלית או עברית] בשביל לנסות עם זה OSX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...