ניסיון אחרון. מפרט ב3600 למשחקים וOC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון אחרון. מפרט ב3600 למשחקים וOC

realmagic

Recommended Posts

ערב טוב,

להלן מפרט (שוב) - בתור ניסיון אחרון לקבל חוות דעת על מפרט למשחקים וOC.

אני לא גיימר מטורף, אבל אני רוצה מחשב שיספיק לי לפחות לכמה שנים הקרובות.

מתוכנן OC, אבל לא כדי להוכיח משהו, אלא רק כדי להוציא יותר מהמחשב בפחות כסף.

בהתחשב בעובדה שגם ככה חרגתי (ועדיין חורג) מהתקציב המקסימלי שהוקצה לעניין (3500), אני יכול לספוג עד 200 שקל חריגה (אבל לא יותר מזה).

מפרט:

AMD 2100+ - 567

SK-7 - 154 (צריך להוסיף מאורר, SF2 עולה עוד 81 שקל)

Abit NF7 - 616

DDR 512 3200 Winbond - 537

Shapphire R9500 Pro - 128MB - 1172

Enermax FS710 - 437

HEC 300W - 183

-----

3666 + 81 למאורר (3757)

למקרה שמישהו תהה, הכוונה היא למצוא דרך *להוריד* את המחיר ולא להעלות אותו.

דעתכם ורעיונות?

חג שמח,

זהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שמארז ה-COMPUCASE לא מאוורר כמו ה- ENERMAX לכן יכול להיווצר מצב שה-SK7 לא יוכל להיפטר מכל האוויר החם אשר יווצר במארז ויגרום לטמפ' המערכת שלך לעלות.

פה בדיוק מתחילה הבעיה. אם אני לוקח מארז כמו קומפיוקייס, אז אני צריך לקחת את הAX7 (שיתן לי יותר על המעבד).

בעקרון אני מעדיף מארז מאורר יותר (בגלל עומס בברכיבים שיחממו אותו - הרדיסקים וCD-ים) לכן הלכתי על enermax שהוא ללא ספק יותר מאורר ויותר טוב (גם אם קצת יותר מכוער..:))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכוער? :o דבר בשם עצמך.

הדרך היחידה להוריד במחיר היא לקחת מארז פחות טוב....לקחת 1700+ כיום לא תהיה כנראה קנייה חכמה כי אין כבר את הסטפינג המדובר בארץ לפי מיטב הבנתי.

כמובן שדיברתי בשם עצמי, אני לא נוהג לדבר בשמם של אנשים אחרים...

חשבתי על לקחת מעבד פחות חזק, אבל יש לי הרגשה שזה קצת ללכת אחורה - גם ה2100 הוא 0.13 ועדיף כבר להחליף למעבד או משהו כזה כדי לחסוך..

אם שום דבר לא יסתדר, כנראה שאני אשאר עם המפרט המקורי אבל אאלץ לדחות את הקניה באיזה שבועיים שלושה או לקנות את הכל במזומן (שזה נותן איזה 70 שקל הנחה).

בכל מקרה לא קיבלתי בכלל הערות על המפרט עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תוודא שהצ'יפ של המעבד יהיה בסטפינג AIUHB והצ'יפ של הזיכרון יהיה BH-5. חוץ מזה, כפי שאמרתי, הכל טוב ויפה.

לא הייתי מציע לקחת קירור פחות טוב או מעבד פחות טוב. אחרי הכל זהו אידאלי, וסמוך עליי, אתה ממש לא רוצה להרוס אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...