עזרה במפרט חדש [למשחקים , 3000 שקל +\- ] בלי מסך מקלדת ועכבר - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במפרט חדש [למשחקים , 3000 שקל +\- ] בלי מסך מקלדת ועכבר

Chaosblade

Recommended Posts

אוברקלוק טוב לא יבוצע במארז שכזה. הקירור בקושי ידחק בין המעבד לספק הכח וגם אם תצליח לעשות זאת, הקירור יהיה גרוע מאוד. אני מציע לקנות גם מארז חדש ובמיוחד לנסות להשיג עוד כסף בשביל הדבר. אפשרי לבצע את האוברקלוק בצורה פחות טובה, אחרי הכל היעד לא כ"כ רחוק, אבל תצטרך לומר לי מהו התקציב המאקסימלי. כלומר, איך אתה מגדיר '-/+' (הכותרת) שאני אדע מהו התקציב לאחר תוספת ה'+'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תרצה OC טוב יותר, מארז מקורר בצורה טובה יותר יביא לתוספת ניכרת בביצועים, אבל מה לעשות שלא קיים מבוא. לקחת 256MB של זיכרון על-פני ה512 יהיה מעשה לא חכם ויביא לירידה ניכרת בביצועים, במיוחד במשחקים. המעבד יושב כמלך והוא הבסיס בכל המפרט, אותו לא אוכל להחליף. לוח-האם הוא האוברקלוקר הטוב ביותר בשבילך. ו.. זהו. מכיוון ושהוא לא מקורר מספיק ,הAX-7 יתאים יותר. לסיכום, הנה המפרט.

AMD Xp 1700+ JIUHB Stepping CPU -376nid

Epox EP-8RDA nVidia nForce2 Motherboard -600nis

Winbond 400MHz PC3200 512MB Memory -537nis

ATi Radeon 9500 Pro 128MB SD- -1150nis

Compucase CI-6A19 + Heroichi 300AR-T -315nis

Thermalright AX-7 +ThermalTake SmartFan2 -270nis

Total Price: 3248nis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה נייק . וגם לשאר האנשים שעזרו כמובן :)

אני מבין שאין הרבה מקום למשחק בלי לפגוע יותר מידי אז 3200 יהיה בתקציב אחרי הכול .

רק שאלה אחרונה , לא עדיף להוסיף חמישים שקל ולקחת ראדון 950 פרו מחברה יותר מוכרת ? כמו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים שבין כרטיסי המסך, בין החברות, הם הקירור של הכרטיס (ועוד כמה הבדלים פיזיים קטנים) והחבילה עימו הוא מגיע. לא קיימים הפרשים גדולים בביצועים שגורמים לאחד הכרטיסים של אחת החברות ללהיות משתלם יותר מאחיו. המאקסימום FPS שתמצא בצורה נדירה מאוד יהיה 4-5FPS לטובת אחת החברות. דבר שכלל לא נראה לעין וגם מאוד לא שווה תוספת של 50שקלים. שהרי אתה קונה את גרסאת הOEM של הכרטיס והקופסא המקורית של הכרטיס לא תגיע, ואם לא זה ולא הפרשי הביצועים הקטנים, אז לוקחים את הזול ביותר. הזול ביותר הוא המשתלם ביותר כאן.

ומעבר לכל, תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...