אבודים - הדיון הרישמי (מכיל ספויילרים!)[נוסף "תיאוריית הצבעים באבודים" עמ'25!!#] - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבודים - הדיון הרישמי (מכיל ספויילרים!)[נוסף "תיאוריית הצבעים באבודים" עמ'25!!#]

Nokami

Recommended Posts

השביתה דפקה אותנו, העונה תתקצר ל 13 פרקים בלבד (צולמו עד כה רק 8 והפסיקו בגלל השביתה, ועכשיו הולכים להמשיך לצלם רק עוד 5). האמת שאני מקווה שזה יסגור עוד כמה פינות בסוף העונה.

ואבא של ג'ק הוא יעקב ?

שבוע הבא נגלה (לפי הפרומו ב XTRA HOT) מי יהיה הבחור הרביעי מהשישיה.

ד"א לא לשכוח שקלייר היא גם אחות של גק / בת של כריסטיין, לכן אני מניח שגם היא תינצל ?

וגם לפי הרשימה מהעונה השלישית, נראה שסעיד ולוק הם חלק מהשישה גם כן.

ו....

http://ack-attack.livejournal.com/370261.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 249
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה ראית את זה שהעונה תהיה רק 13 פרקים?

בנוגע לכריסטיאן, בהחלט אמור להיות איזה משהו עליו, בפיסות החסרות אנחנו רואים שהוא שלח את וינסנט להעיר את ג'ק.. ובפרק הראשון של העונה הרביעית, כשהארלי מציץ לבקתה, הוא רואה מישהו מתנדנד על הכסא ותווי הפנים שלו וגם החליפה שלבש מזכירים מאוד את כריסטיאן.. אז זה הולך להיות מעניין :)

אני לא חושב שלוק היה הולך אתם, הוא קשור מאוד לאי, ולא רוצה לעזוב.. אבל לכו תדעו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע שדזמונד ינצל ?

פרק 3 היה מעולה.. מעניין מה ייקרה למסוק, הוא אמר לו שלא משנה מה להמשיך באותו כיוון, ואחרי זה הראו ממש בהדגשה שהוא פונה, אולי זה אומר משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק מעולה.

מעניין מה הולך פה.. מי שחזר מנסה להסתיר סוד (כשג'ק מבקר את הארלי הוא שואל אתו אם הוא גילה את הסוד..)וגם בפרק האחרון כנראה סעיד רוצח כי בן מאיים עליו ואומר- "רוצה להגן על החברים שלך או לא?" כנראה הוא מאיים עליו שאם לא ירצח עבורו הוא יספר את הסוד או מה שזה לא יהיה.

בקשר לששת האנשים, כרגע אנו יודעים בביטחון 4 מהם, אני חושב שבן לא נחשב מהשישה האלה, כי הוא לא היה בטיסה, אני בטוח שהוא יכל לעזוב את האי מתי שרק מתחשק לו.

בקיצור הולך להיות מעניין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיש השחור מהפרקים הקודמים הוא כנראה חלק מהקבוצה של אנשים שמנסה לגלות מידע על האי (והם שלחו את הטיסה הזאת). בן לא חלק מהשישה מן הסתם. הסוד הוא כנראה האי? וכנראה שכדי לשמור על הסוד אלו שהגיעו העונה או ימותו או לא יצאו מהאי.

אני מנחש שגם סוייר יהיה חלק מהשישה.

אבל המופרכות הזו מעצבנת...

וגם זה שהוא אומר לו לטוס בדיוק בנתיב כנראה קשור לזה שחוקי הפיסיקה על האי משתנים (כמו הפרשי הזמנים של דקה ורבע בין מתי שהספינה חשבה שהמשלוח הגיע למתי שהוא הגיע באמת).

וגם דזמונד הוא לא חלק מהטיסה המקורית למי ששכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שאתה מוכן לקחת את החול שהם זורקים לך לעיניים (אפשר לחשוב שלא כל פרק כל משהו שחשבת שיהיה משתנה לגמרי). רק אל תתפלא אם הוא בסוף יתגלה כהחבר של קייט מחוץ לאי (שאנחנו יודעים שיש לה מישהו בסוף העונה השלישית).

איזה מצחיק שבינתיים הספקנו לשכוח מהמספרים ? :)

דרך אגב, הצמיד שהסוכנת שסעיד הרגה לבשה צמיד דומה מאוד למה שלנעמי היה על היד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אותו הצמיד, זה הקטע.

שניהן רצו את בן, שבעתיד הוא הבוס של סעיד.

בקשר לזמן, וואי מגניב, אז תחשבו שיש חצי שעה הפרש, בסוף יצא שהם בקושי היו על האי.

היא הייתה יכולה פשוט להגיד לו מה השעה, אבל הם היו חייבים לעשות גם תקטע הזה מותח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שאתה מוכן לקחת את החול שהם זורקים לך לעיניים (אפשר לחשוב שלא כל פרק כל משהו שחשבת שיהיה משתנה לגמרי). רק אל תתפלא אם הוא בסוף יתגלה כהחבר של קייט מחוץ לאי (שאנחנו יודעים שיש לה מישהו בסוף העונה השלישית).

האמת שהבנתי מדוע הוא אינו רוצה לחזור עוד בפרק הראשון.

מדוע אתה חושב שהוא ירצה לחזור לעולם האמיתי? מה יש לו לחפש שם?

אין לו כלום בעולם האמיתי. הוא פושע, שחי מהונאה להונאה, מתעסק בדברים מסוכנים, והוא עשה את זה רק בגלל אנטוני קופר, אותו אחד שדפק לו את החיים. עכשיו הוא הרג את אנטוני קופר. הוא השלים את המשימה שהוא הציב לעצמו עוד כשהוא היה קטן.

בנוסף, האי נותן לו הזדמנות לחיות חיים נוחים: הוא יכול לעשות הכל על האי, מתי שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה. החיים האולטימטיביים.

מבחינתו, אין כל סיבה הגיונית לחזור לעולם האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...