אבודים - הדיון הרישמי (מכיל ספויילרים!)[נוסף "תיאוריית הצבעים באבודים" עמ'25!!#] - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבודים - הדיון הרישמי (מכיל ספויילרים!)[נוסף "תיאוריית הצבעים באבודים" עמ'25!!#]

Nokami

Recommended Posts

למי שראה את הפרק הראשון של העונה הרביעית שסוף סוף חזר משבוע שעבר, מה דעתו?

*** זהירות ספוילרים ***

מה לדעתם הולך בבית המוזר ההוא? שהארלי הציץ בחלון ועף אחורה מהפחד. זאת הייתה סוג של הזייה, או שבאמת קיים שם איזשהו סוג של שד/רוח שקשורה לאי כמו אז שג'ון לוק הלך ומישהו לחש Help Me"....." ?

וההוא שצנח בסוף הפרק, (מהמסוק) , באמת בא לעזור להם? או רק להזיק? מי הוא בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 249
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שציפיתי ליותר מהפרק.

## ספויילר ##

למה השמנמן אומר "אני אחד מהשישה"?

זה אומר שרק שישה מהם הצליחו באמת לצאת מהאי?!

ראינו בעונה הקודמת את ג'ק וקייט בעתיד שהם יצאו מהאי,עכשיו אנו רואים גם את הארלי. מי לדעתכם השלושה האחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הופך את הדיון הזה לסטיקי לנסיון, יש כמה דיונים מרכזיים של סדרות פופולריות, הפכתי אותם בנתיים לסטיקי כדי שיהיה קל למצוא אותם.

כמו כן אין צורך לשים כל פוסט בצהוב, יש אזהרת ספויילרים בכותרת, זה אמור להספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפרק הראשון שהארלי מציץ מהחלון רואים לשבריר שניה את הצללית של ג'ייקוב.

אם תשימו לב הוא יושב שם עם חליפה ועניבה, מבנה הפנים שלו מזכיר את אבא של ג'ק.

כמו כן אם תלכו אחורה לפרק 5 העונה הראשונה זה הפרק שג'ק חושב שהוא רואה את אבא שלו (אולי הוא באמת רואה אותו) באי

אבא שלו מופיע עם אותה החליפה והעניבה שג'ייקוב לובש כמו כן הוא מצא את הארון קבורה שלו ריק...

ידוע לנו שהאי הזה מיוחד ומחולל ניסים, אולי זה באמת אבא של ג'ק ומסיבה כלשהי לא כולם רואים אותו.

הפרק האחרון (2 עונה 4) היה מואד מעניין ומעורר שאלות רבות, מאיפה האנשים האלו מכירים את בן? מה הוא כבר עשה? איפה עוד בעולם נמצאים דארמה?

ומי לכל הרוחות זייף את התרסקות המטוס כדי שלא יחפשו את הניצולים?

ייתכן ועל המטוס היה משהו יקר ערך שמנסים להסתיר והניצולים עדיין לא גילו אותו ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תאוריה מעניינת לגבי גיי'קוב- כנראה שעוד לא ראית את ה-Missing Pieces. תראה בדחיפות!

הורדת ה-Missing Pieces (חוקית כמובן).

הבית זה אותו בית שג'ון היה בו (הקרח הזה שלא יכל ללכת)

ראית פרק וחצי מהסדרה שאתה מכנה אותו ככה?! :nixweiss:

יש כמה נקודות מעניינות למחשבה-

למה הארלי טוען שהוא משישיית אושאניק? כפי שציינתם זה רומז שרק שישה ניצלו. אני די בטוח שיש לזה קשר להחלטה לפצל את הקבוצות: כשהארלי בבית משוגעים וג'ק מגיע לביקור הוא אומר לו שהוא מצטער שהוא בחר ללכת עם לוק. זה אומר שלהתפצלות הקבוצות שראינו בפרק תהיה השפעה גדולה.

בנוסף, בפגישה של הארלי עם ג'ק הוא אמר לו שהם לא היו צריכים לעזוב- ג'ק מתעצבן, אבל הארלי אומר "הוא יעשה הכל כדי שנחזור": זוכרים את הכדורים של ג'ק מפרקי הסיום של העונה שעברה? זוכרים את הרצון להתאבד? זה מה שהאי גורם לו- לחלות במחלה סופנית כדי שהוא ירצה לחזור (הרי האי מרפא דברים כאלה).

יש לי תאוריה לגבי הקבוצה מהספינה:

ספוילר למי שלא ראה את ה-Missing Pieces:

אני חושב שלאבא של ג'ק יש קשר אל הקבוצה של הספינה. אני לא בטוח מה מטרתם, אבל שימו לב- בפרק האחרון של הפיסות החסרות הבנו שאבא שלו לא מת וזומם משהו- אל מי הוא קשור?

יוזמת דהארמה הושמדה- אז לא. אל האחרים- אני מאמין שלא, כי עם כל הרקע שחשפו על האחרים לא היו רמזים שקשורים אליו, אבל זה לא בוודאות. הוא בטוח לא קשור לקבוצה של פני- הרי היא בסה"כ רוצה למצוא את אהובה דזמונד ואין קווי עלילה שמתקשרים אליה.

לכן- הקבוצה שבספינה שלא ברור מה מטרתם נראה האופציה הכי טובה. למי שזוכר- אבא של פני גם היה קשור לאיזה תאגיד שביצע ניסויים, אולי עוד לא שמענו את המילה האחרונה ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DarkMoh, יש הבדל בין ספוילר למש"ש (מה שלא שודר), תסמן את זה בצבע שונה או משהו, תבהיר שזאת תשובה למה שהוא שאל.

זה משגע את השכל, לא רציתי לדעת את זה, זה הורס את כל החוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את הקישור הזה בשיטוט אקראי:

(לפני שאתם לוחצים עליו, לקרוא את ההמשך)

http://www.timelooptheory.com/

http://www.timelooptheory.com/the_timeline.htm

http://www.timelooptheory.com/q_and_a.htm

זו תיאוריית על (ואני מדגיש - תיאוריה בלבד)

לגבי כל הסדרה כולה.

התיאוריה מסבירה בצורה מעולה המון דברים עלומים (כמו המפלצת, דובי הקוטב, ה"רוחות", ה"לא מזדקנים", דארמה ו"האחרים")

למען האמת, זה מסביר כ"כ הרבה דברים בצורה כ"כ יפה ואחידה,

(עד כמה שאפשר, במסגרת הסדרה, וכמובן שלא בצורה מציאותית, יש חלקים בדיוניים)

עד כדי כך שזה ממש גרם לי לחשוב שכן, זה הסיפור, זו העלילה, זה מה שנגלה בסופו של דבר במהלך הצפיה בסדרה

ושכל האתר הזה הוא אולי הסיפור הכתוב המקורי שדלף החוצה...

אני לא אומר שאין בתיאוריה הזו חורים, מן הסתם שיש, ואולי הרבה יותר ממה שאני מצאתי,

אבל יש חורים באופן כללי, בסדרות, אז זה לא פוסל את היות התיאוריה הזו- האמת לגבי הסדרה.

ממליץ לקרוא, בתקווה שלא נגלה בעתיד שזה היה סופר-ספויילר לכל הסדרה כולה... :smile1:

נ.ב. ובלי קשר - יש עוד תיאוריה (שלי) שאומרת ש"קלוברפילד" הוא הסיום של העונה השישית של לוסט

וזה תרגיל של JJ אברהמס להביא את הסיום בתור סרט, עוד לפני שהפיקו את העונות שמקדימות אותו בעלילה...

אבל אין לתיאוריה הזו שום בסיס, מה שגם קלוברפילד היה סרט על הפנים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(ספוילר)

הפרק הראשון פשוט טימטם אותי.. כמה דברים מוזרים הם הוסיפו לרשימה יאלה :|

הפרק השני היה יותר טוב, אבל מי זה שדיבר עם נעמי ואמר לה לסוע? זה לא במקרה האח הסוחר סמים של אקו?

נראה לי גם שהסיבה שהם רוצים את בן זה כי הוא פשוט עזר להרוג את כל אנשי הדראמה, אז עכשיו הם נוקמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...